UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2011.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Jurrien Rom Colthoff

AMSTERDAM

0:37:32

45,56

2

Johannes de Groot

JUBBEGA

0:37:54

45,12

3

Simon Schram

WOLVEGA

0:38:16

44,69

4

Rob Lokate

DELFT

0:38:16

44,69

5

Michael Sonneveld

DE LIER

0:38:47

44,09

6

Gerben Vreugdenhil

NAALDWIJK

0:39:21

43,46

7

Jordy Meerman

MIDDELBURG

0:40:44

41,98

8

Jeroen Haring

SCHIPLUIDEN

0:40:45

41,96

9

Leon Ruijs

OSS

0:40:57

41,76

10

Marvin van Spronsen

MONSTER

0:41:26

41,27

11

Jan van Paassen

DEN HOORN (Z-H)

0:41:43

40,99

12

Peter van der Windt

SCHIPLUIDEN

0:41:46

40,94

13

Joost Bakker

VELP

0:42:05

40,63

14

Corniel Nobel

LEIDEN

0:42:29

40,25

15

Bram Roozendaal

DEN HELDER

0:42:38

40,11

16

Ruben van Vliet

DEN BURG

0:42:43

40,03

17

Tjark Nelissen

MAARSSEN

0:42:49

39,94

18

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:43:48

39,04

19

Roy Olierook

WATERINGEN

0:43:54

38,95

20

Joost Aldus

VELP

0:44:20

38,57

21

Jurgen van Oorschot

VELP

0:44:28

38,46

22

Bas Ranzijn

KROMMENIE

0:45:14

37,80

23

Niels Bos

DEN BURG

0:45:21

37,71

24

Siard Jongsma

GRONINGEN

0:45:37

37,49

25

Ivo Witte

DEN HELDER

0:45:41

37,43

26

Henry Bos

GRONINGEN

0:45:44

37,39

27

Niels Kossen

DE KOOG

0:45:47

37,35

28

Bjorn van Heumen

NIJMEGEN

0:46:03

37,13

29

Henk Wijbenga

GRONINGEN

0:46:11

37,03

30

Remco van Eijk

ALKMAAR

0:46:30

36,77

31

Martijn de Koning

WOLVEGA

0:47:25

36,06

32

Willem de Jong

HAARLEM

0:48:01

35,61

33

René Jongsma

LEEUWARDEN

0:48:47

35,05

34

Peter Schouten

GRONINGEN

0:49:36

34,48

35

Aldo Witte

DE KOOG

0:49:41

34,42

36

Max van Vliet

SCHAGEN

0:49:53

34,28

37

Eric Plaatsman

AMSTERDAM

0:50:46

33,68

38

Maarten Boldingh

HAARLEM

0:50:54

33,60

39

Jeroen bakker

DEN HOORN

0:51:06

33,46

40

Bas Vogel

GRONINGEN

0:51:43

33,06

41

Tom de Lugt

OUDESCHILD

0:52:04

32,84

42

Steven van Vliet

DEN BURG

0:53:23

32,03

43

Ruud de Ridder

OUDESCHILD

0:54:17

31,50

44

Bennert Jongsma

BUITENPOST

0:54:55

31,14

45

Maurice Sloot

VLAARDINGEN

0:56:07

30,47

46

Joris Vink

VLAARDINGEN

0:57:59

29,49

47

Nik Sluimer

VLAARDINGEN

1:01:24

27,85

48

Louis Corbeau

DEN BURG

1:06:00

25,91

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:38:48

44,07

2

John Antens

WERNHOUT

0:38:59

43,86

3

Tony Verschuuren

FIJNAART

0:39:04

43,77

4

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:39:37

43,16

5

Jan blokland

ALKMAAR

0:39:55

42,84

6

Kees Cohen

AMSTERDAM

0:40:08

42,61

7

Caspar Hermans

AMSTERDAM

0:40:21

42,38

8

Erik-Jan Bosch

AMSTELVEEN

0:40:36

42,12

9

Krijn Haak

ZEEWOLDE

0:40:39

42,07

10

Nico Vlaming

ANNA-PAULOWNA

0:40:40

42,05

11

David Ruijs

OSS

0:40:45

41,96

12

Rob Swenne

WISSENKERKE

0:40:55

41,79

13

Hanno Zomermaand

FRANEKER

0:41:07

41,59

14

Rob van Schie

SCHIPLUIDEN

0:41:08

41,57

15

Niels Jimmink

DEN BURG

0:41:34

41,14

16

Jacco Jansen

DELFT

0:41:40

41,04

17

Thomas van den Hof

HIERDEN

0:42:02

40,68

18

Niels Bakker

DEN BURG

0:43:14

39,55

19

Rik Meijering

LOENEN AAN DE VECHT

0:43:40

39,16

20

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:43:46

39,07

21

Chris van den Hoven

ULVENHOUT

0:44:56

38,06

22

Ronald Kramer

DEN BURG

0:45:47

37,35

23

Jasper Tetteroo

PURMEREND

0:47:33

35,96

24

Henry Koopman

WERVERSHOOF

0:48:07

35,54

25

Andre de Ruijter

DE COCKSDORP

0:49:24

34,62

26

Marc Drijver

OUDESCHILD

0:50:04

34,15

27

Robert Riewald

DEN BURG

0:50:31

33,85

28

Hans Witte

OOSTEREND

0:50:47

33,67

29

Patrick Muller

NAARDEN

0:52:09

32,79

30

Marco Drijver

OOSTEREND TEXEL

0:52:28

32,59

31

Sido Overdijk

DEN BURG

0:52:38

32,49

32

Wannes Fey

DEN HOORN TEXEL

0:53:23

32,03

33

Dennis Saal

DEN BURG

0:56:33

30,24

34

Dennis Beumkes

DEN BURG

0:57:17

29,85

35

Wally van Beek

DE COCKSDORP

0:58:20

29,31

36

Pieter-Jan Kooger

DE WAAL

0:59:05

28,94

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Henny Rovers

OUD GASTEL

0:38:18

44,65

2

Robert Godfroid

MONNICKENDAM

0:39:23

43,42

3

Ruud Jongeling

WESTZAAN

0:40:33

42,17

4

Jos van Dorp

WIERINGERWAARD

0:41:15

41,45

5

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:41:19

41,39

6

Johan Gommers

WERNHOUT

0:41:44

40,97

7

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:42:39

40,09

8

Theo Verbeek

SCHAGEN

0:42:51

39,91

9

Jan Struiksma

ZAANDAM

0:42:52

39,89

10

Cees Degeling

HOORN

0:42:55

39,84

11

Daan van der Have

DORDRECHT

0:43:18

39,49

12

Marco Windt

SCHAGEN

0:43:46

39,07

13

Victor van den Hoff

VELSERBROEK

0:44:41

38,27

14

Loek van Vliet

DEN BURG

0:44:46

38,20

15

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

0:45:16

37,78

16

Detlef Schaub

KORSCHENBROICH (DUITSLAND)

0:45:58

37,20

17

Gerben Duursma

SNEEK

0:46:02

37,15

18

Jan Zijm

DEN BURG

0:46:25

36,84

19

Ger Bullema

TOORNWERD

0:46:38

36,67

20

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:47:31

35,99

21

Hans de Winter

DE WAAL

0:47:32

35,97

22

Hans van der Sloot

DEN HELDER

0:48:16

35,43

23

Tim van Engelen

'T ZAND

0:48:20

35,38

24

Karel Beckmans

ALKMAAR

0:48:27

35,29

25

Gerbrand van Pelt

PURMEREND

0:49:27

34,58

26

Rob Lokenberg

AMERSFOORT

0:49:35

34,49

27

Bernd Ramacher

KAARST (DUITSLAND)

0:49:39

34,44

28

Marco Witte

DEN BURG

0:49:50

34,31

29

Rien Brouwer

OOSTEREND TEXEL

0:50:23

33,94

30

Sybrand Hoekstra

EDE

0:50:46

33,68

31

Jan Reijnen

BREUKELEN

0:51:10

33,42

32

Peter Dral

DEN BURG

0:51:34

33,16

33

Martien Witte

DEN BURG

0:51:45

33,04

34

Jaap Schenk

OOSTEREND

0:52:10

32,78

35

Leendert den Braven

DEN BURG

0:52:49

32,38

36

Jan-Jacob Rab

DEN BURG

0:54:03

31,64

37

Hans van den Broek

DEN BURG

0:54:51

31,18

38

Rob Teisman

DE COCKSDORP

0:57:35

29,70

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Suzanne van Gelder

WOLVEGA

0:43:13

39,57

2

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:44:14

38,66

3

Janette de Groot-Bron

JUBBEGA

0:44:49

38,16

4

Susanne Pathuis

MARUM

0:45:37

37,49

5

Gerda Brouwer

SONDEL

0:46:14

36,99

6

Marianne Liefting

NIJKERK

0:47:25

36,06

7

Ingrid Jansen

GRONINGEN

0:48:52

34,99

8

Karlijn van der Burg

DE KOOG

0:48:54

34,97

9

Natalie Timmer

TIENHOVEN

0:52:21

32,66

10

Marit Zijm

DEN BURG

0:53:07

32,19

11

Lannie Ligthart

LEIDEN

0:53:20

32,06

12

Joyce Vlaming

DE COCKSDORP

0:55:28

30,83

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

0:41:22

41,34

2

Marion Bax

BAVEL

0:42:23

40,35

3

Marti Valks

HILVERSUM

0:44:55

38,07

4

Hennie Venema

LEEK

0:45:44

37,39

5

Tiny Breimer

BUSSUM

0:45:45

37,38

6

Margriet Engelsma

NOORDWIJK

0:46:24

36,85

7

Jeannette Schram - Moll

WOLVEGA

0:47:28

36,03

8

Eugénie Klok

SCHIPLUIDEN

0:48:07

35,54

9

Ageeth Vollaard

DEN HOORN

0:48:35

35,20

10

Leonie van Adrichem

SCHIPLUIDEN

0:48:53

34,98

11

Natascha v/d Vis

OUDESCHILD

0:48:56

34,95

12

Marijke Lagerwerf

DE LIER

0:49:44

34,38

13

Marjan den Boer

SCHIPLUIDEN

0:50:50

33,64

14

Louise van der Sluis

DEN BURG

0:51:21

33,30

15

Cecile Hampsink

SCHIPLUIDEN

0:52:31

32,56

16

Marijke Stark

OOSTEREND

0:55:51

30,62

17

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

0:58:30

29,23

       Tandems Heren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Timo Fransen / Alfred Stelleman

ARNHEM/EINDHOVEN

0:36:21

47,04

2

Joop Verstraten / Jan Mulder

AXEL/TWELLO

0:38:50

44,03

3

Wander te Boekhorst / Pelle Vale

GAANDEREN/NIJMEGEN

0:39:02

43,81

4

Theo Verlouw / Richard Bonhof

WOUDRICHEM/TWELLO

0:39:37

43,16

5

Robert Robijns / Dennis Konijnenburg

AARTSELAAR/DRIEBERGEN

0:51:23

33,28

6

Rob Gerritsen / Sjaak Vlasblom

HAARLO/TILBURG

0:52:03

32,85

7

Piet van Drunen / Cees Ammerlaan

ST.MICHIELSGESTEL/VUGHT

0:54:22

31,45

       Tandems Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Samanth van Steenis / Anouk van Bommel

AMERSFOORT/MAARSSEN

0:45:06

37,92

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Alwin Visker

SCHILDWOLDE

0:29:21

58,26

2

Eduard Botter

WATERINGEN

0:30:26

56,19

3

Wim Schermer

DE WOUDE

0:30:45

55,61

4

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:32:02

53,38

5

Swanette Tempelman

DRONTEN

0:32:51

52,05

6

Jeroen Koeleman

TER AAR

0:33:13

51,48

7

Geert van der Steeg

DE COCKSDORP

0:36:42

46,59

8

Yvonne van der Stok

BURGERBRUG

0:37:23

45,74

9

Rene Boon

DE COCKSDORP

0:37:40

45,40

10

Theo van Goor

KOUDHOORN (PUTTEN)

0:40:08

42,61

11

Willem Verhage

DIRKSLAND

0:40:15

42,48

12

Norbert Boon

DE COCKSDORP

0:41:50

40,88

13

Marjolein Van Schoot - Eijgenraam

ALMERE

0:42:25

40,31

14

Marjon van der Kraats

SCHILDWOLDE

0:42:52

39,89