UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 1 SEPTEMBER 2012.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Mark Touwen

AMSTELVEEN

0:37:35

45,50

2

Remco Veldhuis

HAAKSBERGEN

0:37:43

45,34

3

Jeroen Akkerman

ALMERE

0:37:51

45,18

4

Arjen Bos

BOLSWARD

0:38:03

44,94

5

Geurt Witterholt

HAREN

0:38:58

43,88

6

Johannes de Groot

JUBBEGA

0:39:07

43,72

7

Pieter Rom Colthoff

ROTTERDAM

0:39:58

42,79

8

Marvin van Spronsen

MONSTER

0:40:12

42,54

9

Steven Krul

'S-GRAVENZANDE

0:40:26

42,29

10

Erik-Jan Seeleman

AMSTELVEEN

0:40:27

42,27

11

Jordy Meerman

UTRECHT

0:40:36

42,12

12

Joost Christiaans

RENKUM

0:40:37

42,10

13

Martijn Burger

VOLENDAM

0:40:44

41,98

14

Niels Huiskamp

FIJNAART

0:41:03

41,66

15

Joost Aldus

VELP

0:41:13

41,49

16

Nikola Banishki

AMSTELVEEN

0:41:31

41,19

17

Ruben van Vliet

DEN BURG

0:42:00

40,71

18

Joost Bakker

HOOGEZAND

0:42:08

40,59

19

Jeffrey Jacobs

VLEUTEN

0:42:14

40,49

20

Bas Ranzijn

KROMMENIE

0:42:33

40,19

21

Siard Jongsma

GRONINGEN

0:42:40

40,08

22

Henry Bos

GRONINGEN

0:42:43

40,03

23

Jørgen van Bers

AMSTERDAM

0:42:45

40,00

24

Basjan Berkhout

HAARLEM

0:42:47

39,97

25

Peerke Reijnders

DEN BURG

0:42:52

39,89

26

Jan van Paassen

DEN HOORN (Z-H)

0:42:53

39,88

27

Herman Spijkerman

GRONINGEN

0:42:55

39,84

28

Tjark Nelissen

MAARSSEN

0:43:22

39,43

29

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:43:31

39,30

30

Martin Jonk

VOLENDAM

0:43:38

39,19

31

Gerco de Kruijk

NIEUWEGEIN

0:43:39

39,18

32

Henk Wijbenga

GRONINGEN

0:43:42

39,13

33

Niels-Jeroen Bos

DEN BURG

0:43:42

39,13

34

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:44:02

38,83

35

Jan Wijma

GRONINGEN

0:44:14

38,66

36

Floris Boere

AMSTERDAM

0:44:31

38,41

37

Corniel Nobel

LEIDEN

0:45:03

37,96

38

Serai van der Plaats

DEN BURG

0:45:47

37,35

39

Rob Schrier

GRONINGEN

0:46:31

36,76

40

Joost Hoogenbosch

DEN BURG

0:46:53

36,47

41

Erwin Hoekstra

BEVERWIJK

0:46:57

36,42

42

Bennert Jongsma

GRONINGEN

0:48:30

35,26

43

Maarten Drissen

VEENDAM

0:48:36

35,18

44

Tim Kedde

DEN BURG

0:48:54

34,97

45

Tom Witte

OOSTEREND

0:49:09

34,79

46

Peter Schouten

GRONINGEN

0:50:36

33,79

47

Maikel van der Gracht

DEN BURG

0:51:04

33,49

48

Max van Vliet

SCHAGEN

0:51:27

33,24

49

Aldo Witte

DE KOOG

0:52:04

32,84

50

Bas Vogel

GRONINGEN

0:52:28

32,59

51

Wouter Crooy

AMSTERDAM

0:54:25

31,42

52

Maurice Sloot

VLAARDINGEN

0:55:24

30,87

53

Joris Vink

VLAARDINGEN

0:55:45

30,67

54

Nik Sluimer

VLAARDINGEN

0:56:51

30,08

55

Jeroen Kalk

DEN BURG

1:00:40

28,19

56

Louis Corbeau

DEN BURG

1:00:44

28,16

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ben Plantinga

GLIMMEN

0:37:31

45,58

2

Ronald Heringa

GRONINGEN

0:37:59

45,02

3

Erik Ruesink

DINXPERLO

0:38:30

44,42

4

Marko Jeletich

AMERSFOORT

0:38:50

44,03

5

Roel Kerkhof

GRONINGEN

0:38:55

43,94

6

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:39:02

43,81

7

Krijn Haak

ZEEWOLDE

0:39:09

43,68

8

John Antens

WERNHOUT

0:39:10

43,66

9

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:39:38

43,15

10

Michael Ruska

VOLENDAM

0:40:17

42,45

11

Caspar Hermans

AMSTERDAM

0:40:29

42,24

12

Tony Verschuuren

FIJNAART

0:40:33

42,17

13

Kees Cohen

AMSTERDAM

0:40:54

41,81

14

Roelof van der Klis

NOOTDORP

0:41:18

41,40

15

David Ruijs

OSS

0:41:25

41,29

16

Thomas van den Hof

HIERDEN

0:41:30

41,20

17

Sjoerd Veenings

ASSENDELFT

0:42:13

40,51

18

Jurgen van Oorschot

VELP

0:42:25

40,31

19

Rob Swenne

WISSENKERKE

0:42:25

40,31

20

Heinie Hommes

RÜTERBROCK-HAREN DUITSLAND

0:42:51

39,91

21

Gerard Boogerd

HOOGBLOKLAND

0:42:54

39,86

22

Sjaak Mocking

ZEEWOLDE

0:43:13

39,57

23

Carlo Pril

BEST

0:43:20

39,46

24

Rik Meijering

LOENEN AAN DE VECHT

0:43:27

39,36

25

Niels Jimmink

DEN BURG

0:43:28

39,34

26

Chris van den Hoven

ULVENHOUT

0:43:38

39,19

27

Ralph Greupink

DALEN

0:43:41

39,15

28

Bob de Vries

APELDOORN

0:43:54

38,95

29

Tim de Zeeuw

MAARSSEN

0:43:55

38,94

30

Niels Bakker

DEN BURG

0:44:02

38,83

31

Michael Dirkzwager

ASSENDELFT

0:44:20

38,57

32

Maarten Broekman

DEN BURG

0:44:28

38,46

33

John Knol

MARUM

0:44:35

38,35

34

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:45:01

37,99

35

Pieter Boersma

FERWERT

0:45:13

37,82

36

Jan van der Sleet

HAREN

0:46:17

36,95

37

Pieter Bakker

OOSTEREND

0:47:20

36,13

38

Arjan Hulsebos

AMSTERDAM ZUIDOOST

0:48:18

35,40

39

Paul Koster

HAARLEM

0:48:21

35,37

40

Johan Bijl

RIDDERKERK

0:48:57

34,93

41

Willem Jimmink

DE WAAL

0:49:06

34,83

42

Lutz Fasbender

VIERSEN DUITSLAND

0:49:29

34,56

43

Hans Witte

OOSTEREND

0:49:33

34,51

44

Andre de Ruijter

DE COCKSDORP

0:50:37

33,78

45

Sido Overdijk

DEN BURG

0:50:44

33,71

46

Wannes Fey

DEN HOORN TEXEL

0:56:46

30,12

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Pieter Aben

NIJMEGEN

0:37:27

45,66

2

Henny Rovers

OUD GASTEL

0:39:36

43,18

3

Theo Joosten

SPAARNDAM

0:39:49

42,95

4

Rob van Leeuwen

PIJNACKER

0:40:01

42,73

5

Jan-Frits de Gans

AMSTERDAM

0:40:51

41,86

6

Nico Vlaming

ANNA-PAULOWNA

0:41:10

41,54

7

Walter Falkena

NIJLAND

0:41:26

41,27

8

Jurjen Sweering

SNEEK

0:41:41

41,02

9

Ruud Jongeling

WESTZAAN

0:41:44

40,97

10

Johan Gommers

WERNHOUT

0:41:46

40,94

11

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:42:00

40,71

12

Maarten von Winning

AMSTERDAM

0:42:09

40,57

13

Cees Degeling

HOORN

0:42:15

40,47

14

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:42:42

40,05

15

Daan van der Have

DORDRECHT

0:42:59

39,78

16

Marc de Bokx

AMSTERDAM

0:43:30

39,31

17

Klaas Bolks

HARDENBERG

0:44:11

38,70

18

Theo Boom

OUDESCHILD

0:44:14

38,66

19

Jan Leeflang

MAARSSEN

0:44:18

38,60

20

Victor van den Hoff

VELSERBROEK

0:44:40

38,28

21

Henk Rijken

BREDA

0:44:43

38,24

22

Loek van Vliet

DEN BURG

0:44:46

38,20

23

Ger Bullema

TOORNWERD

0:45:24

37,66

24

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:45:50

37,31

25

Jan Dekkers

MARUM

0:46:30

36,77

26

Ronald Kramer

DEN BURG

0:46:40

36,64

27

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

0:47:14

36,20

28

Jan van Oosten

BREEZAND

0:47:14

36,20

29

Hans van der Sloot

DEN HELDER

0:47:18

36,15

30

Bernd Ramacher

KAARST (DUITSLAND)

0:47:37

35,91

31

Henry Koopman

WERVERSHOOF

0:48:01

35,61

32

Jan Zijm

DEN BURG

0:48:57

34,93

33

John van Stek

BROEK IN WATERLAND

0:49:29

34,56

34

Hans Tol

SPIJKENISSE

0:50:27

33,89

35

Marco Witte

DEN BURG

0:50:48

33,66

36

Rob Lokenberg

AMERSFOORT

0:51:25

33,26

37

Martien Witte

DEN BURG

0:51:42

33,08

38

Leendert den Braven

DEN BURG

0:53:34

31,92

39

Jaap Schenk

OOSTEREND

0:54:09

31,58

40

Karel Bootsman

SANTPOORT NOORD

0:54:17

31,50

41

Jos Huisman

OUDESCHILD

0:54:43

31,25

42

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

0:54:54

31,15

43

Jan-Jacob Rab

DEN BURG

0:55:31

30,80

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Nicole Voet

RENKUM

0:43:11

39,60

2

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:44:17

38,61

3

Susanne Pathuis

MARUM

0:45:13

37,82

4

Marleen Aussems

GRONINGEN

0:45:18

37,75

5

Willemiek Everts

GRONINGEN

0:46:42

36,62

6

Ingrid Jansen

GRONINGEN

0:47:53

35,71

7

Karen Witterholt-Werkman

HAREN

0:48:32

35,23

8

Sandra van Diemen

GRONINGEN

0:49:02

34,87

9

Ilse Russcher

GRONINGEN

0:49:10

34,78

10

Gerda Brouwer

LEMMER

0:49:59

34,21

11

Marit Zijm

DEN BURG

0:57:09

29,92

12

Joyce Vlaming

DE COCKSDORP

0:59:06

28,93

13

Loes Pansters

GRONINGEN

1:06:08

25,86

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

0:43:01

39,75

2

Marion Bax

BAVEL

0:43:32

39,28

3

Marti Valks

HILVERSUM

0:44:52

38,11

4

Mirjam van Dijk

PIJNACKER

0:45:16

37,78

5

Janette de Groot-Bron

JUBBEGA

0:45:44

37,39

6

Edith Kooy

HUIZEN

0:47:50

35,75

7

Jeannette Schram - Moll

WOLVEGA

0:49:03

34,86

8

Natascha van der Vis

OUDESCHILD

0:49:08

34,80

9

Simone Betsema

OUDESCHILD

0:49:46

34,36

10

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

0:56:17

30,38

11

Marijke Stark

OOSTEREND

0:58:47

29,09

12

Ela Fasbender

VIERSEN DUITSLAND

1:03:30

26,93

       Ligfietsen

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Cor Zwaag

ANNA PAULOWNA

0:55:09

31,01

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:27:43

61,70

2

Jeroen Koeleman

TER AAR

0:30:57

55,25

3

Wim Schermer

DE WOUDE

0:31:46

53,83

4

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:32:20

52,89

5

Robert-Jan Bakker

LEIDEN

0:33:29

51,07

6

Geert van der Steeg

DE COCKSDORP

0:36:54

46,34

7

Joram Tromp

GRONINGEN

0:40:07

42,63

8

Marloes Dries

PUTTEN

0:42:48

39,95