UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 40 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 1 SEPTEMBER 2001.

Senioren

Pos.

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Marcel Snippe

JULIANADORP

0:55:29

43,26

2

Paul-Jan de Graaf

DEN HELDER

0:56:36

42,40

3

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:56:46

42,28

4

Jurjen Sweering

SNEEK

0:57:09

41,99

5

Stefan Piet

AMSTERDAM

0:57:29

41,75

6

Marcel Beukers

PETTEN

0:57:30

41,74

7

John Grootscholten

KWINTSHEUL

0:58:13

41,23

8

Henk Elbertsen

BREEZAND

0:58:23

41,11

9

Marcel Witte

AMSTERDAM

0:59:08

40,59

10

Iwan Zuijderwijk

0:59:51

40,10

11

Jacco Geel

WIERINGERWAARD

1:01:10

39,24

12

Robbert Boersen

OUDESCHILD

1:01:26

39,07

13

Gauke van Lingen

OUDESCHILD

1:01:46

38,86

14

Rene van der Woude

DEN HELDER

1:01:51

38,80

15

Jesse Hoven

OOSTEREND

1:02:56

38,14

16

Jan-Jaap Groot

NOORD SCHARWOUDE

1:03:13

37,96

17

Max Verbeek

SCHAGEN

1:03:15

37,94

18

Hilbert de Jong

ANNA PAULOWNA

1:04:26

37,25

19

Niels Jimmink

DEN BURG

1:05:30

36,64

20

Willem van Tatenhove

DE KOOG

1:07:13

35,71

21

Ricardo de Graaf

DEN BURG

1:08:32

35,02

22

Benno Dros

DEN BURG

1:09:05

34,74

23

Stefan Smit

DEN BURG

1:09:22

34,60

24

Jesse Hovestreijdt

ALKMAAR

1:09:31

34,52

25

Frans Hopman

DEN BURG

1:10:27

34,07

26

Maarten Dijker

DEN BURG

1:11:13

33,70

27

Remco Nagtegaal

DE COCKSDORP

1:12:59

32,88

28

Guido Betsema

DEN BURG

1:13:08

32,82

29

Joost Albers

DEN BURG

1:14:09

32,37

30

Menno Koorn

DEN BURG

1:14:13

32,34

31

Dennis Schouwstra

DEN BURG

1:14:31

32,21

32

Robert Visser

OUDESCHILD

1:14:55

32,04

33

Jan Dankers

DEN BURG

1:15:34

31,76

34

Cees-Aris Trap

OOSTEREND

1:16:34

31,35

35

Joost Weel

DEN HELDER

1:17:29

30,97

36

Joost van Heerwaarden

DEN BURG

1:18:55

30,41

37

Udo Visser

DEN BURG

1:19:11

30,31

38

Erik Boersen

OUDESCHILD

1:24:45

28,32

39

Arjan van der Knaap

DEN BURG

1:32:49

25,86

Dames

Pos.

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ingrid van Lubek

DEN BURG

1:07:20

35,64

2

Gerie Vlas

DEN BURG

1:07:30

35,56

3

Natascha v/d Vis

OOSTEREND

1:09:00

34,78

4

Laura Hak

ALKMAAR

1:09:46

34,40

5

Gisela Wolf

LOENEN AAN DE VECHT

1:11:37

33,51

6

Bettina Loscher

DEN HOORN

1:11:41

33,48

7

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

1:12:52

32,94

8

Mirjam de Rijk

OOSTZAAN

1:14:13

32,34

9

Marijke Stark

OOSTEREND

1:16:54

31,21

10

Anoeska Buijsman

DEN BURG

1:20:38

29,76

11

Kim Kooger

DEN BURG

1:28:12

27,21

12

Marleen van der Sleen

DEN BURG

1:28:13

27,21

Veteranen 40 t/m 49

Pos.

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Wieger Draayer

WIJCKEL

0:54:37

43,94

2

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:56:03

42,82

3

Marco Windt

SCHAGEN

0:58:58

40,70

4

Piet Gemser

SNEEK

0:59:16

40,49

5

Gā Bakkum

JULIANADORP

0:59:52

40,09

6

Ruud Schrijver

NOORDSCHARWOUDE

1:00:41

39,55

7

Joop Wolvers

WOUBRUGGE

1:01:56

38,75

8

Harm Danenberg

WARMENHUIZEN

1:01:59

38,72

9

Rolf Klant

PETTEN

1:02:09

38,62

10

Hans Dekker

ARNHEM

1:02:18

38,52

11

Jan Zijm

DEN BURG

1:03:06

38,03

12

Tim van Engelen

'T ZAND

1:03:18

37,91

13

Otto GoČnga

DEN BURG

1:03:47

37,63

14

Theo Boom

OUDESCHILD

1:04:26

37,25

15

Hans van der Sloot

DEN HELDER

1:05:22

36,72

16

Klaas Roos

MARKEN

1:06:23

36,15

17

Niels Koorn

OBDAM

1:07:05

35,78

18

Nico Ooyevaar

OUDKARSPEL

1:07:25

35,60

19

Guus van de Maat

DEN HELDER

1:07:40

35,47

20

Piet Kingma

DEN BURG

1:08:06

35,24

21

Rob Teisman

DE COCKSDORP

1:08:30

35,04

22

Jan van Oosten

BREEZAND

1:08:41

34,94

23

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

1:08:41

34,94

24

Hans Koorn

DE WAAL

1:09:23

34,59

25

Rien Brouwer

OOSTEREND

1:10:29

34,05

26

Henry Delnoye

BEEK

1:10:42

33,95

27

Bart Weydt

DEN BURG

1:10:48

33,90

28

Leenderd den Braven

DEN BURG

1:10:52

33,87

29

Martien Witte

DEN BURG

1:11:00

33,80

30

Jos Huisman

OUDESCHILD

1:11:40

33,49

31

Jan Groot

AVENHORN

1:11:49

33,42

32

Wiel Frissen

ELSLOO

1:12:26

33,13

33

Hans de Winter

DE WAAL

1:15:38

31,73

34

Giel Notten

STEIN

1:17:37

30,92

35

Jan Ruyl

ELSLOO

1:18:12

30,69

36

Martin Visser

DEN BURG

1:18:22

30,63

37

Paul Verhagen

DEN BURG

1:19:59

30,01

38

J.J. Rab

OUDESCHILD

1:21:18

29,52

39

Uwe Smit

JULIANADORP

1:26:17

27,82

40

Louis van der Vis

DEN BURG

1:31:16

26,30

Tandems

Pos.

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Wijnant van Gortel/Jan Mulder

TWELLO

0:53:58

44,47

2

Jiles van Loon/Arnold Polderman

AXEL

0:56:15

42,67

3

Theo Verbouw/Alfred Stelleman

EINDHOVEN

0:57:36

41,67

4

Luud Steenbergen/Ben v.d. Berg

APELDOORN

1:04:42

37,09

5

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

TILBURG

1:06:53

35,88

6

Lars Vogelzangl/Rudolf Hennig

MANHEIM DUITSLAND

1:07:24

35,61

7

Dirk Hasselo/Kees Ammerlaan

VUCHT

1:11:07

33,75

8

Robert Robijns/Frits Baake

HAARLO

1:13:24

32,70

Ligfietsen

Pos.

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Leo de Nooyer

MIDDELBURG

0:49:15

48,73

2

Bram Moens

MIDDELBURG

0:50:37

47,41

3

Ymte Sybrandy

LELYSTAD

0:51:10

46,91

4

Theo van Andel

LELYSTAD

0:52:34

45,66

5

Allert Jacobs/John Poot

WOUBRUGGE

0:52:47

45,47

6

Edwin van Vugt

HEESWIJK DINTER

0:54:27

44,08

7

Jan-Maarten Oolman

DOETINCHEM

0:55:38

43,14

8

Marco Koedam

ALMERE

0:57:21

41,85

9

Klaas Huisman

KOOG AAN DE ZAAN

1:00:16

39,82

10

Peter Tromp/Joram Tromp

DEN BURG

1:01:11

39,23

11

Ed Komen

ANNA PAULOWNA

1:01:15

39,18

12

Swanette Tempelman

DRONTEN

1:01:15

39,18

13

Arjen van Noordenne

PANNERDEN

1:01:54

38,77

14

Corinne van Noordenne

PANNERDEN

1:02:05

38,66

15

Hans Wessels

ALMELO

1:03:27

37,82

16

Michiel Nieuwstraten

ZOETERMEER

1:06:50

35,91

17

Fred-Jan Twigt

BERGEN AAN ZEE

1:09:46

34,40

18

Barbara van Overhagen

NIEUWEGEIN

1:10:31

34,03

19

Cor Zwaag

ANNA PAULOWNA

1:11:04

33,77

20

Willem Verhage

DIRKSLAND

1:12:06

33,29

21

Gerrit Tempelman

DRONTEN

1:21:54

29,30

Ligfietsen met stroomlijn

Pos.

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Jan Limburg

AMSTERDAM

0:55:21

43,36

2

Pieter Schippers

RIJSWIJK

1:02:26

38,44

3

Johannes Schouten

TEXEL

1:18:20

30,64