UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 41 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2002.

Senioren

Pos.

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Paul-Jan de Graaf

DEN HELDER

0:56:07

43,84

2

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:56:40

43,41

3

Marcel Beukers

PETTEN

0:56:56

43,21

4

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:59:25

41,40

5

Gauke van Lingen

OUDESCHILD

0:59:30

41,34

6

Pieterjan Paarlberg

ST' MAARTENSVLOTBRUG

0:59:45

41,17

7

Robbert Boersen

OUDESCHILD

1:00:09

40,90

8

Jacco Geel

WIERINGERWAARD

1:00:19

40,78

9

John Johannes

MUSSELKANAAL

1:01:51

39,77

10

Jesse Hoven

OOSTEREND

1:03:25

38,79

11

Hans Jelles

WORMERVEER

1:03:32

38,72

12

Niels Jimmink

DEN BURG

1:04:55

37,89

13

Menno Goenga

DEN BURG

1:07:58

36,19

14

Erik Boekel

TUIJTJEHORN

1:08:47

35,76

15

Ricardo de Graaf

DEN BURG

1:09:20

35,48

16

Werner van der Meer

DEN BURG

1:09:23

35,45

17

Nick Wehnes

DEN BURG

1:09:30

35,40

18

Hinse Batelaan

HEERHUGOWAARD

1:09:56

35,18

19

Harry Kingma

DEN BURG

1:10:07

35,08

20

Rene Leek

HEERHOGOWAARD

1:11:21

34,48

21

Stefan Smit

DEN BURG

1:12:32

33,92

22

Dennis Schouwstra

DEN BURG

1:13:02

33,68

23

Eddie van der Ploeg

DEN BURG

1:14:32

33,01

24

Robert Visser

OUDESCHILD

1:15:14

32,70

25

Andr‚ van den Berg

DEN BURG

1:18:37

31,29

26

Hans Polderman

DEN BURG

1:18:40

31,27

27

Benno Dros

DEN BURG

1:18:48

31,22

28

Martin Vermeulen

OUDESCHILD

1:23:07

29,60

29

John List

DEN BURG

1:23:33

29,44

30

Udo Visser

DEN BURG

1:25:09

28,89

Dames

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Suzanne Wiertsema

AMSTERDAM

1:05:04

37,81

2

Natascha v/d Vis

OOSTEREND

1:07:06

36,66

3

Gerie Vlas

DEN BURG

1:08:59

35,66

4

Colinda Brouwer

OOSTEREND

1:12:26

33,96

5

Ingrid Uitgeest

DE KOOG

1:13:44

33,36

6

Gisela Wolf

NIJMEGEN

1:15:54

32,41

7

Marijke Stark

OOSTEREND

1:16:17

32,25

8

Anoeska Buijsman

DEN BURG

1:16:27

32,18

9

Mirjam de Rijk

OOSTZAAN

1:16:43

32,07

10

Margot van der Ven

OOSTEREND

1:18:21

31,40

Veteranen 40 t/m 49

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:56:52

43,26

2

Carl Draayer

NIJEMIRDUM

0:57:14

42,98

3

Jurjen Sweering

SNEEK

0:58:25

42,11

4

Marco Windt

SCHAGEN

0:58:51

41,80

5

Johan Ruitenbeek

ZEEWOLDE

1:00:42

40,53

6

Hans Dekker

ARNHEM

1:01:46

39,83

7

Rolf Klant

PETTEN

1:01:57

39,71

8

Harry Klinkert

BLOKZIJL

1:02:37

39,29

9

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

1:03:15

38,89

10

Arie van der Werf

ALKMAAR

1:03:40

38,64

11

Theo Boom

OUDESCHILD

1:04:00

38,44

12

Hans van der Sloot

DEN HELDER

1:04:02

38,42

13

Jaap Klooster

SINT MAARTENSBRUG

1:04:13

38,31

14

Willem van Tatenhove

DE KOOG

1:04:45

37,99

15

Jos Huisman

OUDESCHILD

1:04:47

37,97

16

Jan Zijm

DEN BURG

1:04:50

37,94

17

Otto Go‰nga

DEN BURG

1:06:15

37,13

18

Theo Verbeek

SCHAGEN

1:07:10

36,63

19

Niels Koorn

OBDAM

1:07:39

36,36

20

Frans Hopman

DEN BURG

1:08:11

36,08

21

Wiel Frissen

ELSLOO

1:08:16

36,03

22

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

1:08:23

35,97

23

Rien Brouwer

OOSTEREND

1:08:43

35,80

24

Leen van Elk

DEN BURG

1:09:41

35,30

25

Rob Teisman

DE COCKSDORP

1:09:41

35,30

26

Hans Koorn

DE WAAL

1:10:30

34,89

27

Guus van de Maat

DEN HELDER

1:11:29

34,41

28

Bart Weydt

DEN BURG

1:11:47

34,27

29

Norbert Dankers

DEN BURG

1:11:47

34,27

30

Hans de Winter

DE WAAL

1:12:33

33,91

31

Leenderd den Braven

DEN BURG

1:12:50

33,78

32

Martien Witte

DEN BURG

1:13:41

33,39

33

Jan Groot

AVENHORN

1:13:47

33,34

34

Piet Kingma

DEN BURG

1:14:44

32,92

35

Paul Verhagen

DEN BURG

1:15:53

32,42

36

John Sessink

DEN BURG

1:17:23

31,79

37

Louis van der Vis

DEN BURG

1:17:36

31,70

38

Fred Winkel

DEN BURG

1:20:52

30,42

39

Ab Witte

DEN BURG

1:21:51

30,05

40

J.J. Rab

OUDESCHILD

1:22:53

29,68

41

Dick Jongeneel

DE COCKSDORP

1:31:39

26,84

Tandems

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Wijnant van Gortel/Jan Mulder

TWELLO

0:55:04

44,67

2

Jos Wolfkamp/Juriaan Prijs

EINDHOVEN

0:56:51

43,27

3

Bertus Wijkamp/Luuk Lucassen.

LICHTEVOORDE

0:56:56

43,21

4

Theo Verlouw/Alfred Stelleman

EINDHOVEN

0:58:12

42,27

5

Pepijn Heemskerk/Coen Geuzendam

0:59:43

41,19

6

Remko Nagtegaal/Luud Steenbergen

UTRECHT

1:05:49

37,38

7

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

TILBURG

1:05:59

37,28

8

Ben v/d Berg/Rudi Hennig

DUSSELDORF DUITSLAND

1:08:49

35,75

9

Robert Robijns/Frits Baake

HAARLO

1:17:11

31,87

10

Laura Ritterskamp/Natascha Waldschmidt

MONHEIM DUITSLAND

1:28:50

27,69

Ligfietsen

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Edgar Leijten

TILBURG

0:53:50

45,70

2

Hans Wessels

ALMELO

0:54:44

44,94

3

Marco Koedam

ALMERE

0:54:57

44,77

4

Marc Vervaet

BREDA

0:56:38

43,44

5

Jan-Marcel van Dijken

NIEUWEGEIN

1:01:20

40,11

6

Peter Tromp/Joram Tromp

DEN BURG

1:02:35

39,31

7

Marjolein Meijer

RENKUM

1:05:30

37,56

8

Hayco Moraal

ENSCHEDE

1:05:41

37,45

9

Michiel Nieuwstraten

ZOETERMEER

1:06:43

36,87

10

Arjen van Noordenne

PANNERDEN

1:07:41

36,35

11

Dennis Vermeij

HILLEGOM

1:08:13

36,06

12

Hans van Schoot

ALMERE

1:09:12

35,55

13

Barbara van Overhagen

NIEUWEGEIN

1:10:53

34,70

Ligfietsen met stroomlijn

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Frans van Schoot

ALMERE

1:02:38

39,28

2

Jasper Tetteroo

PURMEREND

1:04:58

37,87

3

Johannes Stouten

DEN BURG

1:05:22

37,63

Licentiehouders

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Jordy Vinke

OOSTEREND

0:55:50

44,06

2

Co Maas

HIPPOLYTUSHOEF

0:56:03

43,89

3

Ronald Welp

CASTRICUM

0:57:40

42,66

4

Ivo Witte

DE WAAL

1:00:07

40,92

5

Sjoerd Twaalfhoven

UITGEEST

1:03:11

38,93