UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 41 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 6 SEPTEMBER 2003.

Senioren

Pos.

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Jordy Vinke

OOSTEREND

0:56:47

43,32

2

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:57:27

42,82

3

Marcel Beukers

PETTEN

0:57:55

42,47

4

Gerben Suyk

JULIANADORP

0:58:51

41,80

5

Jacco Geel

WIERINGERWAARD

0:58:51

41,80

6

Gauke van Lingen

OUDESCHILD

0:58:51

41,80

7

Hanno Zomermaand

FRANEKER

0:59:14

41,53

8

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:59:48

41,14

9

Ivo Witte

DE WAAL

0:59:58

41,02

10

Edwin van Vugt

HEESWIJK DINTER

1:00:02

40,98

11

Fred Koenen

DEN HELDER

1:00:09

40,90

12

Hans Jelles

WORMERVEER

1:00:12

40,86

13

Jesse Hoven

OOSTEREND

1:01:19

40,12

14

Han de Nekker

STEGGERDA

1:02:25

39,41

15

Marcel Peschier

NOORDWIJKERHOUT

1:02:58

39,07

16

Matth Pronk

TUITJEHORN

1:04:04

38,40

17

Niels Jimmink

DEN BURG

1:04:14

38,30

18

Ruben van Vliet

DEN BURG

1:04:20

38,24

19

Ricardo de Graaf

DEN BURG

1:05:30

37,56

20

Harry van der Laan

DEN HELDER

1:06:26

37,03

21

Erik Boekel

TUIJTJEHORN

1:06:39

36,91

22

Rene Leek

HEERHOGOWAARD

1:07:44

36,32

23

Werner van der Meer

DEN BURG

1:08:17

36,03

24

Laurens de Neef

WITTELTE

1:10:26

34,93

25

Harry Kingma

DEN BURG

1:10:33

34,87

26

Hinse Batelaan

HEERHUGOWAARD

1:11:16

34,52

27

Benno Dros

DEN BURG

1:11:23

34,46

28

Robert Visser

OUDESCHILD

1:11:51

34,24

29

Stefan Smit

DEN BURG

1:14:23

33,07

30

Jacco Vinke

OUDESCHILD

1:14:36

32,98

31

Dennis Schouwstra

DEN BURG

1:15:57

32,39

32

Marc Boersen

OUDESCHILD

1:15:58

32,38

33

Eddie van der Ploeg

DEN BURG

1:16:51

32,01

34

John List

DEN BURG

1:20:49

30,44

35

Hans Polderman

DEN BURG

1:21:25

30,21

36

Martin Vermeulen

OUDESCHILD

1:27:02

28,26

Dames

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Natascha v/d Vis

OOSTEREND

1:06:23

37,06

2

Marijke Stark

OOSTEREND

1:13:59

33,25

3

Mirjam de Rijk

OOSTZAAN

1:17:18

31,82

4

Margot van der Ven

OOSTEREND

1:17:54

31,58

5

Mariska Koenders

DE KOOG

1:18:09

31,48

6

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

1:18:12

31,46

7

Ingrid Uitgeest

DE KOOG

1:20:18

30,63

Veteranen 40 jaar en ouder

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:56:27

43,58

2

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:56:51

43,27

3

Jurjen Sweering

SNEEK

0:57:09

43,04

4

Dre van Oosten

ANNA PAULOWNA

0:58:23

42,14

5

Marco Windt

SCHAGEN

0:59:10

41,58

6

Pieterjan Paarlberg

ST' MAARTENSVLOTBRUG

0:59:14

41,53

7

Johan Ruitenbeek

ZEEWOLDE

1:00:33

40,63

8

Theo Verbeek

SCHAGEN

1:01:11

40,21

9

Jaap Klooster

SINT MAARTENSBRUG

1:01:40

39,89

10

Harry Klinkert

BLOKZIJL

1:01:51

39,77

11

Hans Dekker

OOSTERBEEK

1:02:15

39,52

12

Rolf Klant

PETTEN

1:02:20

39,46

13

Theo Boom

OUDESCHILD

1:03:05

39,00

14

Hans van der Sloot

DEN HELDER

1:03:42

38,62

15

Jan Zijm

DEN BURG

1:03:44

38,60

16

Tim van Engelen

'T ZAND

1:04:59

37,86

17

Jan van Oosten

BREEZAND

1:05:29

37,57

18

Henk Jongman

ANNA PAULOWNA

1:05:50

37,37

19

Hans de Winter

DE WAAL

1:06:33

36,96

20

Frans Hopman

DEN BURG

1:07:25

36,49

21

Niels Koorn

OBDAM

1:08:00

36,18

22

Menno Goenga

DEN BURG

1:08:22

35,98

23

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

1:08:29

35,92

24

Theo Verlouw

GORKUM

1:08:31

35,90

25

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

1:08:52

35,72

26

George Koch

NIJEVEEN

1:09:22

35,46

27

Jos Huisman

OUDESCHILD

1:10:29

34,90

28

Wiel Frissen

ELSLOO

1:11:00

34,65

29

Martien Witte

DEN BURG

1:12:13

34,06

30

Arie de Ridder

DE WAAL

1:12:58

33,71

31

Rob Teisman

DE COCKSDORP

1:13:17

33,57

32

Leenderd den Braven

DEN BURG

1:13:32

33,45

33

Fred Winkel

DEN BURG

1:13:35

33,43

34

Louis van der Vis

DEN BURG

1:15:50

32,44

35

John Sessink

DEN BURG

1:16:43

32,07

36

Dirk Hoogendijk

DEN BURG

1:17:06

31,91

37

Giel Notten

STEIN

1:17:22

31,80

38

Jan-Jacob Rab

OUDESCHILD

1:21:39

30,13

39

Martin Visser

SINT ANNAPAROCHIE

1:23:34

29,44

40

Uwe Smit

JULIANADORP

1:27:30

28,11

41

Dick Jongeneel

DE COCKSDORP

1:30:54

27,06

Tandems

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Wijnant van Gortel/Jan Mulder

TWELLO

0:53:43

45,80

2

Vasco Kinkelder/Luuk Lucassen

0:54:10

45,42

3

Heerco Gorter/Alfred Stelleman

EINDHOVEN

0:55:02

44,70

4

Jos Wolfkamp/Juriaan Prijs

EINDHOVEN

0:55:35

44,26

5

Patrick van Gortel/Richard Bonhof

0:57:25

42,84

6

Nico Rodilossi/Ruud Hennig

MONHEIM DUITSLAND

1:00:51

40,43

7

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

TILBURG

1:03:41

38,63

8

Dirk Hasselo/Cees Ammerlaan

VUCHT

1:12:51

33,77

9

Robert Robijns/Laura Ritterskamp

MONHEIM DUITSLAND

1:16:30

32,16

10

Timo Mulder/Simon Baake

BORCULO

1:18:55

31,17

Ligfietsen

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Allert Jacobs/John Poot

LELYSTAD

0:51:27

47,81

2

Edgar Leijten

TILBURG

0:52:13

47,11

3

Marc Vervaet

BREDA

0:52:17

47,05

4

Marco Koedam

ALMERE

0:55:30

44,32

5

Henk de Koning

HILVERSUM

0:59:29

41,36

6

Jasper Tetteroo

PURMEREND

1:00:03

40,97

7

Ger Dilven

HOEVEN

1:10:25

34,93

8

Rens Verschuuren

ETTEN LEUR

1:11:38

34,34

9

Sabine Deken

AARTSWOUD

1:14:43

32,92

10

Willem Verhage

DIRKSLAND

1:15:12

32,71

11

Barbara van Overhagen

NIEUWEGEIN

1:18:42

31,26

Ligfietsen met stroomlijn

Pos.

Naam

Eindtijd

Snelheid

1

Theo van Andel

LELYSTAD

0:45:50

53,67

2

Klaas Huisman

KOOG AAN DE ZAAN

0:57:21

42,89

3

Rene Boon

DE COCKSDORP

0:58:05

42,35

4

Irma Huisman

KOOG AAN DE ZAAN

1:10:49

34,74