UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 41 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2004.

Senioren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Marcel de Koning

HIPPOLYTUSHOEF

0:54:42

44,97

2

Jordy Vinke

OUDESCHILD

0:55:55

43,99

3

Max Vollebregt

KWINTHEUL

0:56:50

43,28

4

Joost de Ouden

MAARSSEN

0:58:28

42,07

5

Harm van Baar

CASTRICUM

0:58:33

42,02

6

Jan Sanders

AFFERDEN

0:58:58

41,72

7

Jacco Geel

WIERINGERWAARD

0:59:19

41,47

8

Fred Koenen

DEN HELDER

0:59:41

41,22

9

Wobbe van den Kieboom

LEIDEN

0:59:52

41,09

10

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:59:55

41,06

11

Marcel Peschier

NOORDWIJKERHOUT

1:00:08

40,91

12

Gauke van Lingen

OUDESCHILD

1:00:40

40,55

13

Ronald Vereijken

WAALRE

1:01:06

40,26

14

Edwin van Vugt

HEESWIJK DINTER

1:01:24

40,06

15

Niels Jimmink

DEN BURG

1:01:46

39,83

16

Alex Schilstra

BOLSWARD

1:02:33

39,33

17

Matthé Pronk

TUITJEHORN

1:02:47

39,18

18

Ivo Witte

DEN HELDER

1:03:22

38,82

19

Peter van der Honing

VALKENSWAARD

1:03:30

38,74

20

Gerben Snijder

HAARLEM

1:03:49

38,55

21

Erik Boekel

TUIJTJEHORN

1:04:06

38,38

22

Ruben van Vliet

DEN BURG

1:04:21

38,23

23

Rene van der Woude

DEN HELDER

1:04:21

38,23

24

Oane Sierksma

RINSUMAGEEST

1:04:37

38,07

25

Rene Leek

HEERHOGOWAARD

1:05:01

37,84

26

Frank Steeghs

RIETHOVEN

1:05:44

37,42

27

Martijn van Westerop

WARMOND

1:05:59

37,28

28

Thomas Boom

OUDESCHILD

1:06:46

36,84

29

Harry Kingma

DEN BURG

1:07:27

36,47

30

Wouter van den Berg

MAARSSEN

1:07:37

36,38

31

Steven van Vliet

DEN BURG

1:08:11

36,08

32

Nick Wehnes

DEN BURG

1:09:07

35,59

33

Benno Dros

DEN BURG

1:09:52

35,21

34

Marc Pollen

DEN HAAG

1:09:57

35,17

35

Henk Tromp

DEN BURG

1:11:41

34,32

36

Mark Overtoom

HEERHUGOWAARD

1:12:00

34,17

37

Robert Visser

OUDESCHILD

1:15:28

32,60

38

Dennis Schouwstra

DEN BURG

1:15:32

32,57

39

Stefan Smit

DEN BURG

1:16:23

32,21

40

Stefan de Jong

OUDESCHILD

1:16:59

31,95

41

Menno Koorn

DEN BURG

1:19:49

30,82

Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Maria Sterk

HALLUM

1:01:30

40,00

2

Ingrid van Lubek

DEN BURG

1:04:04

38,40

3

Gerda Brouwer

SONDEL

1:06:55

36,76

4

Natascha v/d Vis

OUDESCHILD

1:07:00

36,72

5

Harriët Koorn

LEIDEN

1:10:24

34,94

6

Ankie Hamstra

BOLSWARD

1:11:49

34,25

7

Bettina Loscher

DEN BURG

1:13:05

33,66

8

Simone Betsema

OUDESCHILD

1:13:06

33,65

9

Marijke Stark

OOSTEREND

1:13:44

33,36

10

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

1:14:29

33,03

11

Mirjam Papenburg

AMSTERDAM

1:15:28

32,60

12

Margot van der Ven

DEN BURG

1:16:42

32,07

13

Barbara van Overhagen

HEESWIJKN

1:17:07

31,90

Veteranen 40 t/m 49

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Wieger Draayer

WIJCKEL

0:55:00

44,73

2

Paul van Steijn

LEIDEN

0:55:21

44,44

3

Jurjen Sweering

SNEEK

0:57:38

42,68

4

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:58:08

42,32

5

Marco Windt

SCHAGEN

0:58:33

42,02

6

Jan Westveen

LOENEN AAN DE VECHT

1:00:12

40,86

7

Hans Jelles

WORMERVEER

1:00:34

40,62

8

Ruud Wegman

SCHOORL

1:01:55

39,73

9

Henk Jongman

ANNA PAULOWNA

1:02:41

39,24

10

Theo Boom

OUDESCHILD

1:02:53

39,12

11

Niels Koorn

OBDAM

1:03:15

38,89

12

Jan Zijm

DEN BURG

1:03:27

38,77

13

Willem van Tatenhove

DE KOOG

1:03:41

38,63

14

Tim van Engelen

'T ZAND

1:03:53

38,51

15

Jan van Oosten

BREEZAND

1:04:46

37,98

16

Menno Goenga

DEN BURG

1:05:10

37,75

17

Arie de Ridder

DE WAAL

1:05:37

37,49

18

Renato Simonis

DEN BURG

1:05:38

37,48

19

Karel Beckmans

ALKMAAR

1:06:58

36,73

20

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

1:08:06

36,12

21

Gerard Koorn

LEIDEN

1:08:54

35,70

22

Jos Huisman

OUDESCHILD

1:09:31

35,39

23

Rob Teisman

DE COCKSDORP

1:10:36

34,84

24

Martien Witte

DEN BURG

1:10:40

34,81

25

Geert van der Steeg

DE COCKSDORP

1:16:32

32,14

26

Louis van der Vis

DEN BURG

1:19:26

30,97

27

Martin Vermeulen

OUDESCHILD

1:22:48

29,71

28

Hans Snijder

HAARLEM

1:25:25

28,80

Veteranen 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ben Pouwels

CUIJK

0:58:47

41,85

2

Wout Cevat

HENSBROEK

1:00:14

40,84

3

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

1:00:21

40,76

4

Theo Verbeek

SCHAGEN

1:00:26

40,71

5

Theo Bakker

DEN HELDER

1:00:39

40,56

6

Harry Klinkert

BLOKZIJL

1:00:46

40,48

7

Jan Brouwer

BOLSWARD

1:01:00

40,33

8

Jaap Klooster

SINT MAARTENSBRUG

1:01:44

39,85

9

Piet Griffioen

BREUKELEN

1:01:48

39,81

10

Her Tesselaar

HEERHUGOWAARD

1:05:01

37,84

11

Loek van Vliet

DEN BURG

1:05:24

37,61

12

Hans van der Sloot

DEN HELDER

1:05:57

37,30

13

Hans de Winter

DE WAAL

1:06:38

36,92

14

Nico Ooyevaar

OUDKARSPEL

1:07:46

36,30

15

Robert Robijns

ANTWERPEN BELGIË

1:08:26

35,95

16

Norbert Dankers

DEN BURG

1:08:26

35,95

17

Wiel Frissen

ELSLOO

1:09:16

35,51

18

Leenderd den Braven

DEN BURG

1:11:15

34,53

19

C. van Dijk

OOSTZAAN

1:12:23

33,99

20

J. Blötevogel

OOSTZAAN

1:13:21

33,54

21

Giel Notten

STEIN

1:15:45

32,48

22

Cor Carati

IJMUIDEN

1:17:08

31,89

23

Uwe Smit

JULIANADORP

1:31:09

26,99

Tandems

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Remco Veldhuis/Luuk Lucassen

HAAKSBERGEN

0:54:36

45,05

2

David Victoor/Alfred Stelleman

WIJK BIJ DUURSTEDE

0:55:03

44,69

3

Patrick van Gortel/Richard Bonhof

0:56:06

43,85

4

Jos Wolfkamp/Juriaan Prijs

EINDHOVEN

0:56:34

43,49

5

Theo Verlouw/Arnold Polderman

GORKUM

0:56:39

43,42

6

Pascal Schoots/Jan Mulder

TIEL

0:58:46

41,86

7

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

TILBURG

1:02:25

39,41

8

Dirk Hasselo/Cees Ammerlaan

VUCHT

1:11:20

34,49

9

Timo Mulder/Simon Baake

BORCULO

1:18:53

31,19

Ligfietsen

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Erik van der Lippe

UTRECHT

0:53:13

46,23

2

Henk de Koning

HILVERSUM

0:58:04

42,36

3

Maarten Broek

VLAARDINGEN

0:58:30

42,05

4

Jasper Tetteroo

PURMEREND

0:58:57

41,73

5

Joram Tromp

DEN BURG

1:00:41

40,54

6

walter hoogerbeets

DELFT

1:01:15

40,16

7

Cor Zwaag

ANNA PAULOWNA

1:05:57

37,30

8

Willem Verhage

DIRKSLAND

1:09:11

35,56

9

Brechtje Daams

LAREN

1:40:05

24,58

Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Allert Jacobs

LELYSTAD

0:48:32

50,69

2

Marcel van Eijk

WAGENINGEN

0:49:50

49,36

3

Harry Lieben

NOOITGEDACHT

0:51:35

47,69

4

Eelke Halbertsma

MARUM

0:53:23

46,08

5

Guus Van Schoot - Eijgenraam

ALMERE

0:53:47

45,74

6

Frans van Schoot

ALMERE

0:56:33

43,50

7

Klaas Huisman

KOOG AAN DE ZAAN

0:57:54

42,49

8

Rene Boon

DE COCKSDORP

0:58:17

42,21

9

Marjolein Van Schoot - Eijgenraam

ALMERE

1:01:39

39,90

10

Irma Huisman

KOOG AAN DE ZAAN

1:07:28

36,46

Licentiehouders

Pos.

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Erwin Goenga

KROMMENIE

0:56:05

43,86