UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 41 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2005.

Senioren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Marcel de Koning

HIPPOLYTUSHOEF

0:54:32

45,11

2

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:57:09

43,04

3

David Boom

GIESSENBURG

0:57:35

42,72

4

Dick Veerman

VOLENDAM

0:58:23

42,14

5

Edwin van Vugt

HEESWIJK DINTER

0:59:22

41,44

6

Jan Sanders

AFFERDEN

0:59:24

41,41

7

Joost de Ouden

MAARSSEN

0:59:47

41,15

8

Hendrik Falkena

NIJLAND

0:59:52

41,09

9

Douwe Bierma

LEEUWARDEN

1:00:24

40,73

10

Gauke van Lingen

OUDESCHILD

1:00:40

40,55

11

Wim Oosterink

ARNHEM

1:01:07

40,25

12

Dennis van Marle

LEEUWARDEN

1:01:10

40,22

13

Christiaan van den Berg

MAARSSEN

1:01:33

39,97

14

Alex Schilstra

BOLSWARD

1:01:39

39,90

15

Rene van der Woude

DEN HELDER

1:02:00

39,68

16

Jan van der Sleet

HAREN

1:02:19

39,48

17

Gerben Snijder

HAARLEM

1:02:57

39,08

18

Jesse Hoven

OOSTEREND

1:03:40

38,64

19

Jeroen Hemelrijk

OUDESCHILD

1:05:15

37,70

20

Jesse Hovestreijdt

ALKMAAR

1:05:51

37,36

21

Wouter van den Berg

MAARSSEN

1:05:55

37,32

22

Ruben van Vliet

DEN BURG

1:06:00

37,27

23

Tjitte de Vries

KOUDUM

1:06:07

37,21

24

Peter van der Honing

VALKENSWAARD

1:06:10

37,18

25

Cornelis Visser

DEN HELDER

1:06:21

37,08

26

Nick Wehnes

DEN BURG

1:07:11

36,62

27

Anne Sierksma

RINSUMAGEEST

1:09:56

35,18

28

Jan Koopman

DEN HELDER

1:10:19

34,98

29

Benno Dros

DEN BURG

1:10:27

34,92

30

Alfred Beijk

NOORDWIJKERHOUT

1:10:29

34,90

31

Harry Kingma

DEN BURG

1:10:36

34,84

32

Stefan Smit

DEN BURG

1:11:20

34,49

33

Robert Visser

OUDESCHILD

1:11:23

34,46

34

Ronald Batenburg

DEN HELDER

1:11:59

34,17

35

Steven van Vliet

DEN BURG

1:13:17

33,57

36

Jeroen Huizinga

DEN BURG

1:13:24

33,51

37

Joop Rommets

DEN HOORN

1:13:55

33,28

38

Ronald Vereijken

WAALRE

1:14:04

33,21

39

Martijn Janssen

AMSTERDAM

1:15:38

32,53

40

Menno Koorn

DEN BURG

1:24:54

28,98

Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

1:00:48

40,46

2

Maria Sterk

HALLUM

1:01:10

40,22

3

Nynke Huitema

OLDEHOLTPADE

1:04:58

37,87

4

Gerie Vlas

DEN BURG

1:08:41

35,82

5

Lybrich Schakel

TJERKWERD

1:09:39

35,32

6

Natascha v/d Vis

OUDESCHILD

1:10:23

34,95

7

Gerda Brouwer

SONDEL

1:11:58

34,18

8

Annelies Passchier

WIERINGERWERF

1:12:04

34,13

9

Simone Betsema

OUDESCHILD

1:12:50

33,78

10

Kirsty Veenstra

DEN HELDER

1:13:35

33,43

11

Ankie Hamstra

BOLSWARD

1:14:07

33,19

12

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

1:15:56

32,40

13

Marijke Stark

OOSTEREND

1:16:29

32,16

14

Barbara van Overhagen

HEESWIJKN

1:18:41

31,26

15

Muriel Mast

DEN BURG

1:22:27

29,84

16

Lucia Gijsberts

DEN BURG

1:22:47

29,72

Veteranen 40 t/m 49

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Paul van Steijn

LEIDEN

0:54:17

45,32

2

Wieger Draayer

WIJCKEL

0:55:13

44,55

3

Jurjen Sweering

SNEEK

0:56:14

43,75

4

Nico Tielens

WESTERLAND

0:58:23

42,14

5

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:58:36

41,98

6

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:58:49

41,82

7

Henk Jongman

ANNA PAULOWNA

0:59:36

41,27

8

Hans Jelles

WORMERVEER

1:00:06

40,93

9

Walter Falkena

NIJLAND

1:00:48

40,46

10

Ruud Dobbelaar

OEGSTGEEST

1:00:51

40,43

11

René Markus

NES AAN DE AMSTEL

1:01:06

40,26

12

Jan Westveen

LOENEN AAN DE VECHT

1:01:21

40,10

13

Theo Boom

OUDESCHILD

1:02:59

39,06

14

Rob van Beurden

OUDESCHILD

1:03:46

38,58

15

Jan Zijm

DEN BURG

1:03:54

38,50

16

Jan van Oosten

BREEZAND

1:05:06

37,79

17

Menno Goenga

DEN BURG

1:05:16

37,69

18

Tim van Engelen

'T ZAND

1:05:51

37,36

19

Karel Beckmans

ALKMAAR

1:06:48

36,83

20

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

1:08:44

35,79

21

Gerard Timmerman

DEN BURG

1:13:39

33,40

22

Martien Witte

DEN BURG

1:14:00

33,24

23

Marco Witte

DEN BURG

1:14:24

33,06

24

Ted Redeker

HIPPOLYTUSHOEF

1:14:39

32,95

25

Rob Teisman

DE COCKSDORP

1:15:26

32,61

26

John Sessink

DEN BURG

1:15:49

32,45

27

Frans Hopman

DEN BURG

1:17:01

31,94

28

Ed Witte

OUDESCHILD

1:17:59

31,55

29

René de Lange

DEN BURG

1:19:42

30,87

30

Louis van der Vis

DEN BURG

1:19:59

30,76

31

Martin Vermeulen

OUDESCHILD

1:25:19

28,83

32

Jan-Jacob Rab

OUDESCHILD

1:28:27

27,81

33

Hans Snijder

HAARLEM

1:29:05

27,61

Veteranen 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Jan Brander

URETERP

0:55:13

44,55

2

Rien van Kessel

DEURNE

0:55:52

44,03

3

Andre Klep

OUD GASTEL

0:57:44

42,61

4

Wout Cevat

HENSBROEK

0:58:35

41,99

5

Theo Verbeek

SCHAGEN

1:00:21

40,76

6

Jan Brouwer

BOLSWARD

1:01:17

40,14

7

Hans Dekker

OOSTERBEEK

1:02:02

39,66

8

Harry Klinkert

BLOKZIJL

1:02:25

39,41

9

Jaap Klooster

SINT MAARTENSBRUG

1:02:51

39,14

10

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

1:02:56

39,09

11

Hans de Winter

DE WAAL

1:03:26

38,78

12

Theo Bakker

DEN HELDER

1:03:32

38,72

13

Loek van Vliet

DEN BURG

1:05:57

37,30

14

Kees van Bergen

WORMERVEER

1:06:46

36,84

15

Nico Ooyevaar

OUDKARSPEL

1:09:44

35,28

16

Wiel Frissen

ELSLOO

1:10:22

34,96

17

Leenderd den Braven

DEN BURG

1:14:16

33,12

18

Jan Hegeman

OUDESCHILD

1:16:14

32,27

19

Cor Carati

IJMUIDEN

1:16:30

32,16

20

Giel Notten

STEIN

1:18:08

31,48

21

Uwe Smit

JULIANADORP

1:28:09

27,91

22

Wolfgang Pepper

DUITSLAND

1:38:30

24,97

23

Martin Visser

SINT ANNAPAROCHIE

1:40:56

24,37

Tandems

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Heerco Gorter/Arnold Polderman

AXEL

0:53:59

45,57

2

Bart Grootzevert/Jos Grootzevert

0:55:45

44,13

3

David Victor/Alfred Stelleman

WIJK BIJ DUURSTEDE

0:57:00

43,16

4

Edward Huismamp/Juriaan Prijs

RAALTE

0:58:56

41,74

5

Judith Lambach/Richard Bonhof

APELDOORN

0:59:10

41,58

6

Patrick de Bie/Theo Verlouw

0:59:11

41,57

7

Bianca Nijhof/Esther Krombach

MAASTRICHT

1:03:53

38,51

8

Joop van Straten/Jan Mulder

VELDHOVEN

1:03:53

38,51

9

Robert Robijns/Tony Cornelissen

BORCULO

1:06:19

37,09

10

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

TILBURG

1:07:17

36,56

11

Dirk Hasselo/Cees Ammerlaan

VUGHT

1:15:32

32,57

12

Simon Baake/Rudi Hennig

MONHEIM AN REHEIN

1:18:44

31,24

Ligfietsen

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Henk de Koning

HILVERSUM

0:53:02

46,39

2

Jasper Tetteroo

PURMEREND

0:59:41

41,22

3

Joram Tromp

DEN BURG

0:59:47

41,15

4

Richard Blom/Jan Limburg

WATERINGEN

1:00:07

40,92

5

Klaas Huisman

KOOG AAN DE ZAAN

1:03:35

38,69

6

Walter Hoogerbeets

DELFT

1:04:39

38,05

7

Pieter van Oosten

MIDDELBURG

1:07:03

36,69

8

Cor Zwaag

ANNA PAULOWNA

1:09:39

35,32

9

Willem Verhage

DIRKSLAND

1:10:03

35,12

10

Irma Huisman

KOOG AAN DE ZAAN

1:16:07

32,32

Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Guus van Schoot

ALMERE

0:49:28

49,73

2

Harry Lieben

NOOITGEDACHT

0:50:00

49,20

3

Wim Schermer

CASTRICUM

0:52:22

46,98

4

Marcel van Eijk

WAGENINGEN

0:53:51

45,68

5

Anton Luijtink

GRONINGEN

0:58:55

41,75

6

Rene Boon

DE COCKSDORP

0:59:03

41,66

7

Frans van Schoot

ALMERE

0:59:04

41,65

8

Michiel Nieuwstraten

ZOETERMEER

1:01:49

39,79

Licentiehouders

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Wobbe van den Kieboom

LEIDEN

1:00:05

40,94