UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 41 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2006.

       Senioren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Dylan de Kok

STEENBERGEN

0:54:51

44,85

2

Marco Bos

BOLSWARD

0:55:36

44,24

3

Marc Hulzebos

DEN HELDER

0:56:13

43,76

4

Hanno Zomermaand

FRANEKER

0:57:09

43,04

5

Jordy Vinke

OUDESCHILD

0:57:48

42,56

6

Arjen Bos

BOLSWARD

0:57:57

42,45

7

Hendrik Falkena

NIJLAND

0:58:12

42,27

8

Bastiaan Gruppen

NIJEVEEN

0:59:07

41,61

9

Hylke Brouwer

GRONINGEN

0:59:17

41,50

10

Bob Jonkheer

LISSE

0:59:22

41,44

11

Max Vollebregt

KWINTHEUL

0:59:38

41,25

12

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:59:47

41,15

13

Marcel Peschier

NOORDWIJKERHOUT

1:00:16

40,82

14

Auke-Bonne van der Weide

HEERENVEEN

1:00:20

40,77

15

Jody Tesselaar

OUDKARSPEL

1:00:37

40,58

16

Michael Ruska

VOLENDAM

1:00:42

40,53

17

Raymond Krijgsman

DEN HELDER

1:01:17

40,14

18

Thomas Boom

OUDESCHILD

1:01:54

39,74

19

Douwe Bierma

LEEUWARDEN

1:01:59

39,69

20

Bas Kaptein

NOORDWIJKERHOUT

1:01:59

39,69

21

Christiaan van den Berg

UTRECHT

1:02:01

39,67

22

Anne Sierksma

RINSUMAGEEST

1:02:12

39,55

23

Joost de Ouden

MAARSSEN

1:02:40

39,26

24

David Vergouw

ZEIST

1:02:40

39,26

25

Gauke van Lingen

DE KOOG

1:03:25

38,79

26

Dennis van Marle

AKKRUM

1:03:25

38,79

27

Dick Veerman

VOLENDAM

1:03:37

38,67

28

Mark Zweers

FRANEKER

1:04:30

38,14

29

René Immerzeel

WILNIS

1:04:36

38,08

30

Lucas Goense

WAGENINGEN

1:05:35

37,51

31

Gerrie Schilder

VOLENDAM

1:06:21

37,08

32

Tjitte de Vries

ORANJEWOUD

1:07:39

36,36

33

Ferry van der Vis

OUDESCHILD

1:07:54

36,23

34

Leon Ruijs

OSS

1:08:41

35,82

35

Wilco Mansvelders

HELMOND

1:09:02

35,63

36

Rolf Haaze

NIJEVEEN

1:09:28

35,41

37

David Ruijs

OSS

1:10:07

35,08

38

Jan Koopman

DEN HELDER

1:11:16

34,52

39

Gunnar Posthumus

OSS

1:12:11

34,08

40

Hessel Wijnja

HARICH

1:13:59

33,25

41

Mark Huisman

DEN BURG

1:14:21

33,09

42

Ruud-Martijn Ruijs

OSS

1:14:50

32,87

43

Robert Visser

OUDESCHILD

1:15:42

32,50

44

Stefan Smit

DEN BURG

1:17:18

31,82

45

Remko Nagtegaal

DE COCKSDORP

1:18:51

31,20

46

Martijn Janssen

AMSTERDAM

1:20:59

30,38

47

Bas Meijer

DEN BURG

1:21:59

30,01

48

Udo Visser

DEN BURG

1:32:41

26,54

       Veteranen 40 t/m 49

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Wieger Draayer

WIJCKEL

0:56:52

43,26

2

Peter Visscher

DE WIJK

0:57:55

42,47

3

Nico Tielens

WESTERLAND

0:58:00

42,41

4

Jurjen Sweering

SNEEK

0:58:37

41,97

5

Walter Falkena

NIJLAND

1:00:52

40,42

6

Nico van Schaik

OOSTZAAN

1:01:05

40,27

7

Martin Eysberg

MAARSSEN

1:01:20

40,11

8

Peter Roskam

NIEUWE NIEDORP

1:01:44

39,85

9

Rene van der Woude

DEN HELDER

1:02:50

39,15

10

Rob van Beurden

OUDESCHILD

1:03:00

39,05

11

Henk Jongman

ANNA PAULOWNA

1:03:32

38,72

12

Marc Franken

APELDOORN

1:05:42

37,44

13

Gerben Snijder

HAARLEM

1:05:43

37,43

14

Menno Goenga

DEN BURG

1:07:24

36,50

15

Jan van Oosten

BREEZAND

1:08:11

36,08

16

Tim van Engelen

'T ZAND

1:08:32

35,89

17

Henk van der Meiden

DE RIJP

1:09:19

35,49

18

Jan Zijm

DEN BURG

1:10:28

34,91

19

Harry Kingma

DEN BURG

1:10:47

34,75

20

Robert-Jan Prins

LANDSMEER

1:11:54

34,21

21

Koen van der Meer

DEN HOORN

1:12:54

33,74

22

Benno Dros

DEN BURG

1:13:36

33,42

23

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

1:13:41

33,39

24

Marco Witte

DEN BURG

1:14:22

33,08

25

Gerard Timmerman

DEN BURG

1:14:39

32,95

26

Martien Witte

DEN BURG

1:15:04

32,77

27

Rob Teisman

DE COCKSDORP

1:19:27

30,96

28

Ed Witte

OUDESCHILD

1:24:51

28,99

29

Hans Snijder

HAARLEM

1:25:39

28,72

30

Martin Vermeulen

OUDESCHILD

1:27:16

28,19

31

Louis van der Vis

DEN BURG

1:27:57

27,97

       Veteranen 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Jan Brander

URETERP

0:57:26

42,83

2

Robert Godfroid

MONNICKENDAM

0:57:47

42,57

3

Rien van Kessel

DEURNE

0:58:33

42,02

4

Wout Cevat

HENSBROEK

1:01:07

40,25

5

Jan Brouwer

BOLSWARD

1:01:29

40,01

6

Theo Verbeek

SCHAGEN

1:02:03

39,65

7

Jaap Klooster

SINT MAARTENSBRUG

1:02:48

39,17

8

Hans Dekker

OOSTERBEEK

1:02:58

39,07

9

Harry Klinkert

BLOKZIJL

1:03:59

38,45

10

Frans Rietveld

HAASTRECHT

1:04:35

38,09

11

Hans van der Sloot

DEN HELDER

1:05:24

37,61

12

Theo Boom

OUDESCHILD

1:05:33

37,53

13

Ton de Haan

BROEK IN WATERLAND

1:05:47

37,40

14

Hans de Winter

DE WAAL

1:09:31

35,39

15

Willem Kuyper

OUDESCHILD

1:10:52

34,71

16

Wiel Frissen

ELSLOO

1:11:37

34,35

17

Wiep Waal

PURMEREND

1:11:44

34,29

18

Rob ten Have

DUIVENDRECHT

1:13:59

33,25

19

Willem van Ginkel

BREUKELEN

1:15:26

32,61

20

Norbert Dankers

DEN BURG

1:15:28

32,60

21

Leenderd den Braven

DEN BURG

1:16:25

32,19

22

Jacob Blotevogel

OOSTZAAN

1:17:10

31,88

23

Harry Snijder

HEERHUGOWAARD

1:19:22

31,00

24

Chris van Dijk

OOSTZAAN

1:20:26

30,58

       Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Maria Sterk

HALLUM

1:03:45

38,59

2

Gerda Brouwer

SONDEL

1:08:49

35,75

3

Willemiek Kamper

UTRECHT

1:10:11

35,05

4

Kirsty Veenstra

DEN HELDER

1:14:23

33,07

5

Lybrich Schakel

ORANJEWOUD

1:15:36

32,54

6

Ilse de Roos

RINSUMAGEEST

1:21:27

30,20

7

Muriel Mast

DEN BURG

1:23:33

29,44

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Natascha v/d Vis

OUDESCHILD

1:11:05

34,61

2

Marijke Stark

OOSTEREND

1:19:16

31,03

3

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

1:20:23

30,60

       Tandems

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ronald van der Wal/Arnold Polderman

VLAARDINGEN/AXEL

0:54:50

44,86

2

Jaco Tettelaar/Alfred Stelleman

VLAARDINGEN/EINDHOV

0:55:16

44,51

3

Martin Boomkamp/Luuk Lukassen

AALTEN

0:57:16

42,96

4

Theo Verlouw/Rinne Oost

GORINCHEM/DELDEN

0:58:56

41,74

5

Richard Corstanje/Albert Nap

H.ARENSKERKE/WILNIS

1:01:40

39,89

6

Edwin van Vugt/Noud Bazelmans

VELDHOVEN

1:02:16

39,51

7

Nancy Sier/Judith Jelsma

VOLENDAM

1:06:31

36,98

8

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

HAARLO/TILBURG

1:08:31

35,90

9

Peter de Boer/Paul Noordergraaf

HAARLEM

1:10:44

34,78

10

Ilse van Vorst/Ilse de Kok

BREDA/MAASTRICHT

1:14:40

32,95

11

Robert Robijns/Rosa Baake

ANTWERPEN/BORCULO

1:15:27

32,60

12

Dafne Bruineberg/Patricia Nijssen

HEEMSTEDE

1:15:52

32,43

13

Dirk Hasselo/Cees Ammerlaan

EIBERGEN/VUGHT

1:25:59

28,61

       Ligfietsen

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Henk de Koning

HILVERSUM

0:54:33

45,10

2

Henk van Boxtel

DIEREN

1:02:15

39,52

3

Klaas Huisman

KROMMENIE

1:05:06

37,79

4

Joram Tromp

DE COCKSDORP

1:07:33

36,42

5

Gerrit Koorn

DE COCKSDORP

1:10:32

34,88

6

Pieter van Oosten

MIDDELBURG

1:10:42

34,79

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Harry Lieben

GRONINGEN

0:49:58

49,23

2

Eduard Botter

WATERINGEN

0:50:26

48,78

3

Guus van Schoot

ALMERE

0:51:06

48,14

4

Wim Schermer

CASTRICUM

0:52:41

46,69

5

Peter Haan

ASSEN

0:57:20

42,91

6

Marjolein Van Schoot - Eijgenraam

ALMERE

0:59:42

41,21

7

Rene Boon

DE COCKSDORP

1:00:23

40,74