UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 41 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 1 SEPTEMBER 2007.

       Senioren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Dylan de Kok

STEENBERGEN

0:54:30

45,14

2

Jordy Vinke

OUDESCHILD

0:56:14

43,75

3

Michael Ruska

VOLENDAM

0:56:17

43,71

4

Bastiaan Gruppen

NIJEVEEN

0:56:34

43,49

5

Johan Olsthoorn

DEN HAAG

0:57:20

42,91

6

Nick Hansen

VOLENDAM

0:57:31

42,77

7

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:57:31

42,77

8

Dick Veerman

VOLENDAM

0:57:54

42,49

9

Harry Sweering

SNEEK

0:58:05

42,35

10

Krijn Haak

ZEEWOLDE

0:58:19

42,18

11

Danyel Heinen

AALTEN

0:59:50

41,11

12

Gijs van der Bent

KATWIJK

0:59:54

41,07

13

Leon Ruijs

OSS

1:00:48

40,46

14

Cees Snoek

VOLENDAM

1:00:53

40,40

15

Gerrie Schilder

VOLENDAM

1:00:57

40,36

16

Ferry van der Vis

OUDESCHILD

1:00:58

40,35

17

Dennis van Marle

AKKRUM

1:01:33

39,97

18

Cornelis Visser

DEN HELDER

1:01:40

39,89

19

Jesse Hovestreijdt

AMSTERDAM

1:02:00

39,68

20

David Ruijs

OSS

1:02:04

39,63

21

Hans van Lindenberg

HARMELEN

1:02:15

39,52

22

Jesse Hoven

OOSTEREND

1:03:10

38,94

23

Jasper Brinksma

ZWOLLE

1:04:31

38,13

24

Hugo Boom

MAARSSEN

1:04:55

37,89

25

Jeroen Hemelrijk

OUDESCHILD

1:05:16

37,69

26

Tjitte de Vries

ORANJEWOUD

1:05:53

37,34

27

Corniel Nobel

LEIDEN

1:06:35

36,95

28

Joost van Heerwaarden

DEN BURG

1:07:43

36,33

29

Ruud-Martijn Ruijs

OSS

1:07:54

36,23

30

Jan Koopman

DEN HELDER

1:08:05

36,13

31

Leander Kwakernaak

ROTTERDAM

1:11:01

34,64

32

Guido de Rijcke

OOSTEREND

1:11:06

34,60

33

Gunnar Posthumus

OSS

1:11:35

34,37

34

Robert Visser

OUDESCHILD

1:11:38

34,34

35

Stefan Smit

DEN BURG

1:12:06

34,12

36

Lybrich Schakel

ORANJEWOUD

1:12:18

34,02

37

Udo Visser

DEN BURG

1:19:08

31,09

38

Ronald Batenburg

DEN HELDER

1:21:12

30,30

39

Peter Bobroske

NIEUWEGEIN

1:24:33

29,10

       Veteranen 40 t/m 49

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:54:14

45,36

2

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:56:03

43,89

3

Jurjen Sweering

SNEEK

0:56:19

43,68

4

Peter Visscher

DE WIJK

0:56:37

43,45

5

Max Vollebregt

KWINTHEUL

0:56:39

43,42

6

Walter Falkena

NIJLAND

0:56:56

43,21

7

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:57:10

43,03

8

Kees Cohen

AMSTERDAM

0:57:21

42,89

9

Erik-Jan Bosch

AMSTELVEEN

0:57:30

42,78

10

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:58:37

41,97

11

Carlo van den Berg

MONSTER

0:58:50

41,81

12

Jan Westveen

LOENEN AAN DE VECHT

0:58:54

41,77

13

Johnny Brouwer

BOLSWARD

0:59:40

41,23

14

Hans Jelles

WORMERVEER

1:00:33

40,63

15

Henk Jongman

ANNA PAULOWNA

1:00:54

40,39

16

Rene van der Woude

DEN HELDER

1:01:05

40,27

17

Johan Ruitenbeek

ZEEWOLDE

1:01:09

40,23

18

Gauke van Lingen

DE KOOG

1:01:13

40,18

19

Peter Roskam

NIEUWE NIEDORP

1:02:28

39,38

20

Jan van den Broek

ZUNDERT

1:02:38

39,28

21

Jan van der Sleet

HAREN

1:02:39

39,27

22

Rense Veenstra

HAREN

1:03:25

38,79

23

Jan van Oosten

BREEZAND

1:05:19

37,66

24

Koen van der Meer

DEN HOORN

1:05:53

37,34

25

Tim van Engelen

'T ZAND

1:05:58

37,29

26

Michael Cooper

HAARLEM

1:07:23

36,51

27

Goos Stins

DEN HELDER

1:07:30

36,44

28

Jasper Tetteroo

PURMEREND

1:07:59

36,19

29

Karel Beckmans

ALKMAAR

1:08:07

36,11

30

Menno Goenga

DEN BURG

1:08:11

36,08

31

Marco Witte

DEN BURG

1:10:57

34,67

32

Ruud Witzand

ALMELO

1:11:14

34,53

33

Ronald Kramer

DEN BURG

1:11:43

34,30

34

Manuel Rodriques

DEN BURG

1:12:25

33,97

35

Jan Reijnen

BREUKELEN

1:12:44

33,82

36

Pieter-Aris van der Vis

OOSTEREND

1:12:49

33,78

37

Martien Witte

DEN BURG

1:13:35

33,43

38

Martin Vermeulen

OUDESCHILD

1:21:45

30,09

       Veteranen 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Robert Godfroid

MONNICKENDAM

0:56:29

43,55

2

Roel Snijder

HEEMSKERK

0:58:32

42,03

3

Wout Cevat

HENSBROEK

0:59:24

41,41

4

Theo Verbeek

SCHAGEN

0:59:43

41,19

5

Jan Brouwer

BOLSWARD

0:59:50

41,11

6

Theo Bakker

JULIANADORP

1:00:40

40,55

7

Jaap Klooster

SINT MAARTENSBRUG

1:00:48

40,46

8

Hans van der Sloot

DEN HELDER

1:01:52

39,76

9

Frans Rietveld

HAASTRECHT

1:02:06

39,61

10

Harry Klinkert

BLOKZIJL

1:02:49

39,16

11

Jan Struiksma

ZAANDAM

1:03:44

38,60

12

Theo Boom

OUDESCHILD

1:04:14

38,30

13

Ton de Haan

BROEK IN WATERLAND

1:04:35

38,09

14

Hans de Winter

DE WAAL

1:05:08

37,77

15

Jan Zijm

DEN BURG

1:07:45

36,31

16

Wiel Frissen

ELSLOO

1:08:10

36,09

17

Piet Kingma

DEN BURG

1:09:04

35,62

18

Paul van Ede

MAARSSEN

1:09:29

35,40

19

Willem van Ginkel

BREUKELEN

1:12:22

33,99

20

Henk van Koeveringe

BUNNIK

1:13:26

33,50

21

Leendert den Braven

DEN BURG

1:14:11

33,16

22

Rob Teisman

DE COCKSDORP

1:16:11

32,29

23

Gert van Beek

LELYSTAD

1:17:01

31,94

24

Louis van der Vis

DEN BURG

1:24:08

29,24

25

Jaap Schenk

OOSTEREND

1:24:10

29,23

26

Jan Selman

ZEIST

1:31:46

26,81

       Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Marieke van Nek

LELYSTAD

1:04:47

37,97

2

Gerda Brouwer

SONDEL

1:07:52

36,25

3

Marloes Heus

BREUKELEN

1:10:09

35,07

4

Amber Swanink

DEN BURG

1:25:10

28,88

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

0:59:37

41,26

2

Krista Meesterburrie

ALPHEN AAN DEN RIJN

1:05:37

37,49

3

Erica GoŽnga

DEN HOORN

1:07:26

36,48

4

Natascha v/d Vis

OUDESCHILD

1:08:53

35,71

5

Kirsty Veenstra

DEN HELDER

1:09:00

35,65

6

Annette de Bot

OUD GASTEL

1:09:14

35,53

7

Simone Betsema

OUDESCHILD

1:10:46

34,76

8

Margot van der Ven

DEN BURG

1:18:19

31,41

9

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

1:19:16

31,03

10

Tina Witte

DEN BURG

1:22:39

29,76

       Tandems

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Joop Verstraaten/Arnold Polderman

VLAARDINGEN

0:54:00

45,56

2

Richard Corstanje/Albert Nap

H.ARENSKERKE/WILNIS

0:58:39

41,94

3

Theo Verlouw/Lennart Vroom

GORKUM

1:02:32

39,34

4

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

HAARLO/TILBURG

1:10:32

34,88

5

Rudi Hennig/Robert Robijns

MONHEIM/ANTWERPEN

1:12:21

34,00

6

Piet van Drunen/Rosa Baake

EINDHOVEN/BORCULO

1:12:23

33,99

7

Bram van der Sluis/Cees Ammerlaan

BORCULO/VUCHT

1:16:25

32,19

       Ligfietsen

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Henk de Koning

HILVERSUM

0:53:07

46,31

2

Henk van Boxtel

DIEREN

0:57:52

42,51

3

Joeri Gorter

DEN HAAG

1:03:16

38,88

4

Fre Brouwer

STADSKANAAL

1:03:24

38,80

5

Gerrit Koorn

DE COCKSDORP

1:04:28

38,16

6

Cor Zwaag

ANNA PAULOWNA

1:08:00

36,18

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Eduard Botter

WATERINGEN

0:46:46

52,60

2

Harry Lieben

GRONINGEN

0:49:33

49,65

3

Wim Schermer

CASTRICUM

0:49:57

49,25

4

Bastiaan Welmers

DELFGAUW

0:52:47

46,61

5

Theo van Goor

KOUDHOORN (PUTTEN)

0:57:00

43,16

6

Georg Dekkinga

STEDUM

0:57:10

43,03

7

Rene Boon

DE COCKSDORP

0:58:15

42,23

8

Joram Tromp

DE COCKSDORP

0:59:25

41,40

9

Geert van der Steeg

DE COCKSDORP

1:00:17

40,81