UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 6 SEPTEMBER 2008.

       Senioren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Michael Ruska

VOLENDAM

0:40:47

42,66

2

Johan Gibcus

GRONINGEN

0:40:49

42,63

3

Marc Hulzebos

DEN HELDER

0:40:55

42,53

4

Bart van Laerhoven

TILBURG

0:41:18

42,13

5

Harry Sweering

SNEEK

0:42:35

40,86

6

Auke-Bonne van der Weide

HEERENVEEN

0:43:38

39,88

7

Leon Ruijs

OSS

0:43:45

39,77

8

Denis-Jan Groen

ACHTMAAL

0:43:53

39,65

9

Bertijn Brijder

HEERENVEEN

0:44:27

39,14

10

Dick Veerman

VOLENDAM

0:44:30

39,10

11

Laurens Snoek

VOLENDAM

0:44:48

38,84

12

Matthijs van Scheijen

BREDA

0:44:55

38,74

13

Ruben van Vliet

DEN BURG

0:44:58

38,70

14

Niels Jimmink

DEN BURG

0:45:34

38,19

15

Corniel Nobel

LEIDEN

0:45:44

38,05

16

David Ruijs

OSS

0:46:04

37,77

17

Hans van Lindenberg

HARMELEN

0:47:07

36,93

18

Bram Sloots

ZEIST

0:47:31

36,62

19

Jesse Hovestreijdt

AMSTERDAM

0:47:38

36,53

20

Michel Henrix

DEN HELDER

0:47:39

36,52

21

Ferry van der Vis

OUDESCHILD

0:47:48

36,40

22

Hugo Boom

MAARSSEN

0:48:09

36,14

23

Niels Huiskamp

FIJNAART

0:48:45

35,69

24

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:48:57

35,55

25

Raymond Krijgsman

DEN HELDER

0:49:06

35,44

26

Ilja Bobbert

HILVERSUM

0:49:53

34,88

27

Jasper Brinksma

ZWOLLE

0:49:54

34,87

28

Niels Bakker

DEN BURG

0:50:16

34,62

29

Joost van Heerwaarden

DEN BURG

0:50:35

34,40

30

Thomas Boom

OUDESCHILD

0:50:43

34,31

31

Jeroen Hemelrijk

OUDESCHILD

0:51:53

33,54

32

Peter Henrix

DEN HELDER

0:52:06

33,40

33

Robert Harmsen

UTRECHT

0:53:01

32,82

34

Gunnar Posthumus

OSS

0:53:18

32,65

35

Ruud-Martijn Ruijs

OSS

0:53:28

32,54

36

Jan Koopman

DEN HELDER

0:54:05

32,17

37

Yuri Bobbert

ODIJK

0:54:39

31,84

38

Stefan Smit

DEN BURG

0:54:44

31,79

39

Ronald Bruins

DEN HELDER

0:56:27

30,82

40

Paul van der Voort van der Kleij

UTRECHT

0:57:32

30,24

41

Joris Reijnen

BREUKELEN

0:57:36

30,21

42

Steven van Vliet

DEN BURG

1:00:08

28,94

43

Nick Wehnes

DEN BURG

1:01:45

28,18

44

Sander Kroon

DEN BURG

1:08:14

25,50

45

Melroy Maalderink

AALTEN

1:08:23

25,44

46

Edgar Klippel

DEN BURG

1:11:32

24,32

       Veteranen 40 t/m 49

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:39:07

44,48

2

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:40:38

42,82

3

Immanuel van Tintelen

BAARS

0:41:45

41,68

4

Jurjen Sweering

SNEEK

0:41:53

41,54

5

John Antens

WERNHOUT

0:42:08

41,30

6

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:43:18

40,18

7

Max Vollebregt

KWINTHEUL

0:43:58

39,58

8

Hans Bouwmeester

VOORHOUT

0:44:21

39,23

9

Carlo van den Berg

MONSTER

0:44:26

39,16

10

Carlo Pril

BEST

0:45:22

38,35

11

Johnny Brouwer

BOLSWARD

0:45:26

38,30

12

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:45:35

38,17

13

Rob Swenne

WISSENKERKE

0:45:48

37,99

14

Jan Westveen

LOENEN AAN DE VECHT

0:46:03

37,78

15

Peter Roskam

NIEUWE NIEDORP

0:47:20

36,76

16

Gauke van Lingen

DE KOOG

0:47:36

36,55

17

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:48:12

36,10

18

Leon van Waesberghe

BREEZAND

0:50:27

34,49

19

Tjitte de Vries

ORANJEWOUD

0:50:58

34,14

20

Tim van Engelen

'T ZAND

0:52:09

33,37

21

Koos Meinsma

VELP

0:52:16

33,29

22

Jasper Tetteroo

PURMEREND

0:52:20

33,25

23

Ronald Kramer

DEN BURG

0:54:14

32,08

24

Ivo van Tiel

PURMEREND

0:55:02

31,62

25

Martien Witte

DEN BURG

0:55:49

31,17

26

Remko Nagtegaal

DE COCKSDORP

0:56:12

30,96

27

Arie de Ridder

DE WAAL

0:56:48

30,63

28

Sybrand Hoekstra

EDE

0:57:55

30,04

29

Jan Reijnen

BREUKELEN

1:01:26

28,32

30

Jan-Jacob Rab

OUDESCHILD

1:05:09

26,71

31

Hans Snijder

HAARLEM

1:10:10

24,80

       Veteranen 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Roel Snijder

HEEMSKERK

0:43:06

40,37

2

Jan Brouwer

BOLSWARD

0:44:32

39,07

3

John Swanenburg

HOORN

0:45:00

38,67

4

Nico Tielens

WESTERLAND

0:45:01

38,65

5

Wout Cevat

HENSBROEK

0:45:43

38,06

6

Theo Verbeek

SCHAGEN

0:46:02

37,80

7

Theo Bakker

JULIANADORP

0:47:07

36,93

8

Jaap Klooster

SINT MAARTENSBRUG

0:47:31

36,62

9

Henk Jongman

ANNA PAULOWNA

0:47:37

36,54

10

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

0:47:59

36,26

11

Frans Rietveld

HAASTRECHT

0:48:24

35,95

12

Jan Struiksma

ZAANDAM

0:48:37

35,79

13

Loek van Vliet

DEN BURG

0:48:42

35,73

14

Theo Boom

OUDESCHILD

0:49:29

35,16

15

Hans de Winter

DE WAAL

0:49:31

35,14

16

Ton de Haan

BROEK IN WATERLAND

0:49:34

35,10

17

Hans van der Sloot

DEN HELDER

0:50:04

34,75

18

Fred Scheres

ECHT

0:51:00

34,12

19

Rob Teisman

DE COCKSDORP

0:51:29

33,80

20

Daan van de Have

DORDRECHT

0:51:41

33,67

21

Wiel Frissen

ELSLOO

0:52:05

33,41

22

Jan Zijm

DEN BURG

0:53:13

32,70

23

Paul van Ede

MAARSSEN

0:53:32

32,50

24

William Keur

ZANDVOORT

0:53:55

32,27

25

Karel Beckmans

ALKMAAR

0:55:50

31,16

26

Nico Ooyevaar

OUDKARSPEL

0:56:36

30,74

27

Willem van Ginkel

BREUKELEN

0:57:44

30,14

28

Rob de Haas

KROMMENIE

0:58:06

29,95

29

Leendert den Braven

DEN BURG

0:58:18

29,85

30

Jaap Schenk

OOSTEREND

0:59:10

29,41

31

Adrianus Ruijs

OSS

1:03:59

27,19

32

Jos Teisman

EEMNES

1:05:18

26,65

       Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Suzanne van Gelder

GRONINGEN

0:43:58

39,58

2

Karen Werkman

HAREN

0:49:25

35,21

3

Gerda Brouwer

SONDEL

0:51:52

33,55

4

Marloes Heus

BREUKELEN

0:53:59

32,23

5

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:55:34

31,31

6

Fieke Arts

HAARLEM

0:56:58

30,54

7

Lannie Ligthart

LEIDEN

0:58:55

29,53

8

Natalie Timmer

TIENHOVEN

1:02:06

28,02

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Annette de Bot

OUD GASTEL

0:52:38

33,06

2

Simone Betsema

OUDESCHILD

0:53:06

32,77

3

Erica GoŽnga

DEN HOORN

0:53:15

32,68

4

Natascha v/d Vis

OUDESCHILD

0:54:33

31,90

5

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

0:59:55

29,04

6

Margot van der Ven

DEN BURG

1:02:10

27,99

7

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

1:03:32

27,39

8

Marijke Stark

OOSTEREND

1:04:42

26,89

       Tandems

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Jeroen Lute/Richard Bonhof

ZUID

0:39:43

43,81

2

Theo Verlouw/Lennart Vroom

GORKUM

0:47:30

36,63

3

Marijn Verkerk/Albert Nap

0:47:41

36,49

4

Bram Versluis/Jan Mulder

APELDOORN

0:49:44

34,99

5

Rob Gerritsen/Sjaak Vlasblom

HAARLO/TILBURG

0:52:44

33,00

6

Robert Robijns/Ilse Kok

ANTWERPEN/MAASTRIC

0:54:39

31,84

7

Robert van der Zanden/Kathrin

1:01:04

28,49

       Ligfietsen

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Bob Vroegh

RENKUM

0:38:37

45,06

2

Niels van der Wal

UTRECHT

0:39:05

44,52

3

Henk de Koning

HILVERSUM

0:40:10

43,32

4

Thomas van Schaik

NIEUW VENNEP

0:41:07

42,32

5

Joram Tromp

DEN BURG

0:42:57

40,51

6

Jos Hendriks

ALMERE

0:43:39

39,86

7

Michiel Nieuwstraten/Jan Limburg

AMSTERDAM ZUIDOOST

0:43:44

39,79

8

Theo Homan/Joeri Gorter

ALMERE

0:44:13

39,35

9

Gerrit Koorn

DE COCKSDORP

0:49:55

34,86

10

Cor Zwaag

ANNA PAULOWNA

0:56:10

30,98

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Guus van Schoot

ALMERE

0:30:41

56,71

2

Eduard Botter

WATERINGEN

0:31:10

55,83

3

Bastiaan Welmers

DELFGAUW

0:31:43

54,86

4

Niels Vogel

SCHOORLDAM

0:33:30

51,94

5

Harry Lieben

GRONINGEN

0:34:23

50,61

6

Geert van der Steeg

DE COCKSDORP

0:37:17

46,67

7

Rene Boon

DE COCKSDORP

0:38:49

44,83

8

Theo van Goor

KOUDHOORN (PUTTEN)

0:40:08

43,36

9

Frans van Schoot

ALMERE

0:41:49

41,61

10

Marjolein Van Schoot - Eijgenraam

ALMERE

0:45:26

38,30