UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 5 SEPTEMBER 2009.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Marc Hulzebos

DEN HELDER

0:38:10

44,80

2

Rick van Breda

DEN HELDER

0:39:22

43,44

3

Jolle de Vries

SINT GEERTRUID

0:39:52

42,89

4

Cees Snoek

VOLENDAM

0:40:23

42,34

5

Jordy Meerman

BREDA

0:40:47

41,93

6

Auke-Bonne van der Weide

HEERENVEEN

0:40:49

41,89

7

Marcel Gierman

ZEVENAAR

0:41:09

41,56

8

Niels Huiskamp

FIJNAART

0:41:22

41,34

9

Bertijn Brijder

HEERENVEEN

0:41:24

41,30

10

Laurens Snoek

VOLENDAM

0:41:49

40,89

11

Hylke Brouwer

AMERSFOORT

0:41:51

40,86

12

Denis-Jan Groen

ACHTMAAL

0:41:56

40,78

13

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:42:06

40,62

14

Mark Koghee

ZAANDAM

0:42:11

40,54

15

Rafael Stoker

HILVERSUM

0:42:40

40,08

16

Leon Ruijs

OSS

0:42:43

40,03

17

Corniel Nobel

LEIDEN

0:42:48

39,95

18

Marcel Solleveld

'S-GRAVENZANDE

0:43:11

39,60

19

Jesse Hovestreijdt

AMSTERDAM

0:43:11

39,60

20

Jan Sanders

BEUNINGEN

0:43:12

39,58

21

David Boom

DEN HELDER

0:43:16

39,52

22

Niels Jimmink

DEN BURG

0:43:16

39,52

23

Ruben van Vliet

DEN BURG

0:44:00

38,86

24

Sandor Heman

AMSTERDAM

0:44:07

38,76

25

Marvin van Spronsen

MONSTER

0:44:34

38,37

26

Jasper Brinksma

ZWOLLE

0:45:14

37,80

27

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:46:21

36,89

28

Jermo Agema

DEN HELDER

0:47:50

35,75

29

Joost van Heerwaarden

DEN BURG

0:47:59

35,64

30

Steven van Vliet

DEN BURG

0:48:34

35,21

31

Bram Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:48:49

35,03

32

Thomas Boom

OUDESCHILD

0:48:55

34,96

33

Gunnar Posthumus

OSS

0:49:09

34,79

34

Rudy Ruijs

OSS

0:49:18

34,69

35

Lorendz Boom

OUDESCHILD

0:49:23

34,63

36

Joeri Messelink

NIJMEGEN

0:49:51

34,30

37

Sjoerd Groeskamp

DEN HOORN

0:49:56

34,25

38

Stefan Diehl

ARNHEM

0:50:33

33,83

39

Raymond Seignette

ALMERE

0:51:03

33,50

40

Willem de Jong

HAARLEM

0:51:03

33,50

41

Joris Reijnen

BREUKELEN

0:52:16

32,72

42

Niels Bos

DEN BURG

0:52:35

32,52

43

Stefan Smit

DEN BURG

0:52:39

32,48

44

Sverre Eschweiler

DEN BURG

0:53:10

32,16

45

Hans Bergamin

DE KOOG

0:57:12

29,89

46

Joop Rommets

DEN HOORN

0:57:25

29,78

47

Marcel Wouters

DEN HELDER

1:01:07

27,98

48

Melroy Maalderink

AALTEN

1:04:33

26,49

49

Dennis Schouwstra

DEN BURG

1:06:18

25,79

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:38:20

44,61

2

John Antens

WERNHOUT

0:39:49

42,95

3

Tony Verschuuren

FIJNAART

0:40:07

42,63

4

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:40:21

42,38

5

Jurjen Sweering

SNEEK

0:41:14

41,47

6

Dick Veerman

VOLENDAM

0:41:35

41,12

7

Jeroen van de Calseijde

LEUSDEN

0:41:50

40,88

8

Marco Windt

SCHAGEN

0:42:52

39,89

9

Max Vollebregt

KWINTHEUL

0:42:54

39,86

10

Johnny Brouwer

BOLSWARD

0:43:05

39,69

11

Peter Bos

HIPPOLYTUSHOEF

0:43:36

39,22

12

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:43:41

39,15

13

Carlo Pril

BEST

0:43:43

39,12

14

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:44:44

38,23

15

Niels Bakker

DEN BURG

0:45:10

37,86

16

David Ruijs

OSS

0:45:11

37,85

17

Theo Bakker

AMSTERDAM

0:46:30

36,77

18

Gauke van Lingen

DE KOOG

0:47:00

36,38

19

Henry Koopman

WERVERSHOOF

0:47:36

35,92

20

Tim van Engelen

'T ZAND

0:48:13

35,46

21

Jasper Tetteroo

PURMEREND

0:49:49

34,33

22

Ronald Kramer

DEN BURG

0:51:26

33,25

23

Harry Kingma

DEN BURG

0:52:40

32,47

24

Koen van der Meer

DEN HOORN

0:52:43

32,44

25

Ron Broersma

DEN BURG

0:54:02

31,65

26

Ivo van Tiel

PURMEREND

0:55:55

30,58

27

Martien Witte

DEN BURG

0:56:19

30,36

28

Jan Reijnen

BREUKELEN

0:56:55

30,04

29

Andre de Ruijter

DE COCKSDORP

0:57:00

30,00

30

Ed Witte

OUDESCHILD

1:00:51

28,10

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Henny Rovers

OUD GASTEL

0:39:41

43,09

2

Jos van Dorp

WIERINGERWAARD

0:41:23

41,32

3

Roel Snijder

HEEMSKERK

0:41:38

41,07

4

Jan Brouwer

BOLSWARD

0:42:16

40,46

5

Nico Tielens

WESTERLAND

0:42:42

40,05

6

Ruud Jongeling

WESTZAAN

0:43:18

39,49

7

Aaldrik Koops

ZAANDAM

0:43:28

39,34

8

Wout Cevat

HENSBROEK

0:43:44

39,10

9

Jan Westveen

LOENEN AAN DE

0:43:57

38,91

10

Andre Klep

OUD GASTEL

0:44:46

38,20

11

Jan Struiksma

ZAANDAM

0:45:32

37,55

12

Gerard van Wissen

KLAASWAAL

0:46:36

36,70

13

Theo Boom

OUDESCHILD

0:47:01

36,37

14

Jan van Oosten

BREEZAND

0:47:18

36,15

15

Ed Feijen

NIJKERK

0:50:29

33,87

16

Paul van Ede

MAARSSEN

0:50:49

33,65

17

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:51:04

33,49

18

Wiel Frissen

ELSLOO

0:52:30

32,57

19

Karel Beckmans

ALKMAAR

0:52:45

32,42

20

Ger Bullema

TOORNWERD

0:55:10

31,00

21

Harry Klinkert

BLOKZIJL

0:55:38

30,74

22

Willem van Ginkel

BREUKELEN

0:56:32

30,25

23

Bernd Ramacher

KAARST (DUITSLAND)

0:56:48

30,11

24

Jaap Schenk

OOSTEREND

0:56:59

30,01

25

Leendert den Braven

DEN BURG

0:58:37

29,17

26

Rob de Haas

KROMMENIE

0:59:37

28,68

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Nynke Troelstra

GRONINGEN

0:42:39

40,09

2

Alie Gercama

ZWAAGWESTEINDE

0:49:13

34,74

3

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:49:49

34,33

4

Fardau Westra

ZWAAGWESTEINDE

0:51:25

33,26

5

Linda de Boer

DE WESTEREEN

0:51:40

33,10

6

Linda de Croon

WIERDEN

0:52:12

32,76

7

Marloes Heus

BREUKELEN

0:54:04

31,63

8

Natalie Timmer

TIENHOVEN

0:56:01

30,53

9

Marleen Bergamin

DE KOOG

0:58:47

29,09

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

0:42:33

40,19

2

Marion Bax

BAVEL

0:44:17

38,61

3

Janine Herweijer

APELDOORN

0:45:20

37,72

4

Simone Betsema

OUDESCHILD

0:50:59

33,54

5

Erica GoŽnga

DEN HOORN

0:51:07

33,45

6

Margriet Engelsma

NOORDWIJK

0:51:31

33,19

7

Catalina Out

AMSTERDAM

0:51:39

33,11

8

Annette de Bot

OUD GASTEL

0:52:01

32,87

9

Jeannette Schram - Moll

WOLVEGA

0:52:19

32,69

10

Louise van der Sluis

DEN BURG

0:56:40

30,18

11

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

0:57:06

29,95

12

Marijke Stark

OOSTEREND

1:01:08

27,97

13

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

1:02:00

27,58

       Tandems Heren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Dennis Raadtgever / Arnold

KAPELLE/AXEL

0:37:43

45,34

2

Jeroen Lute / Richard Bonhof

ZUID SCHARWOUDE /

0:38:07

44,86

3

Geert Dijkshoorn / Alfred Stelleman

VLAARDINGEN /

0:38:50

44,03

4

Joop Verstraten / Luuk Lukassen

AXEL / AALTEN

0:41:32

41,17

5

Pascal Schoots/Jan Mulder

TIEL/TWELLO

0:41:43

40,99

6

Wander te Boekhorst / Andreas te

GAANDEREN/ANHOLT

0:45:03

37,96

7

Theo Verlouw / Lennart Vroom

GORINCHEM /

0:45:42

37,42

8

Robert van der Zanden / Noud

EINDHOVEN /

0:45:57

37,21

9

Tom Hendriks / Pelle Vale

NIJMEGEN/NIJMEGEN

0:48:50

35,02

10

Frans de Haan / Daan Knegt

LEIDEN/HAAZERSWOU

0:49:19

34,67

11

Rob Gerritsen / Sjaak Vlasblom

HAARLO/TILBURG

0:53:12

32,14

12

Piet van Drunen / Cees Ammerlaan

ST.MICHIELSGESTEL /

0:57:40

29,65

13

Robert Robijns / Rudi Hennig

AARTSELAAR/MONHEI

0:58:19

29,32

       Tandems Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Kim van dijk / Esther Crombag

HEERHUGOWAARD /

0:47:12

36,23

2

Monique de Bruin / Kathrin Goeken

AMERSFOORT/EINDHO

0:51:06

33,46

3

Bianca Nijhof / Ilse Kok

MAASTRICHT /

0:51:32

33,18

4

Marga van den Tweel / Joleen Haker

AMERSFOORT/SOEST

0:57:03

29,97

5

Ingeborg Sterke / Nacy Sier

AMSTERDAM/VOLEND

1:05:39

26,05

6

Angelina Mulder / Jolanda van Wijk

TWELLO/DEVENTER

1:06:49

25,59

       Ligfietsen

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Bob Vroegh

OOSTVOORNE

0:38:30

44,42

2

Pieter Hollebrandse

DELFT

0:41:33

41,15

3

Erik van der Lippe

UTRECHT

0:43:13

39,57

4

Gerrit Koorn

DE COCKSDORP

0:44:14

38,66

5

Henk de Koning

HILVERSUM

0:55:52

30,61

6

Oscar Roozen

HILVERSUM

1:00:56

28,06

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:27:35

61,99

2

Guus van Schoot

ALMERE

0:30:55

55,31

3

Eduard Botter

WATERINGEN

0:31:03

55,07

4

Bastiaan Welmers

UTRECHT

0:32:56

51,92

5

Stefan van Duijvenboden

ENSCHEDE

0:34:10

50,05

6

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:34:14

49,95

7

Wim Schermer

DE WOUDE

0:35:20

48,40

8

Rene Boon

DE COCKSDORP

0:39:19

43,49

9

Yvonne van der Stok

BURGERBRUG

0:39:30

43,29

10

Theo van Goor

KOUDHOORN (PUTTEN)

0:44:21

38,56

11

Marjolein Van Schoot - Eijgenraam

ALMERE

0:45:23

37,68