UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2010.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Rick van Breda

DEN HELDER

0:37:39

45,42

2

Marc Hulzebos

DEN HELDER

0:38:22

44,57

3

Marcel Gierman

ZEVENAAR

0:38:54

43,96

4

Gerben Vreugdenhil

NAALDWIJK

0:39:10

43,66

5

Johannes de Groot

JUBBEGA

0:39:35

43,20

6

Auke-Bonne van der Weide

HEERENVEEN

0:39:51

42,91

7

Remco Veldhuis

HAAKSBERGEN

0:39:55

42,84

8

Iwan Bos

HARDERWIJK

0:39:57

42,80

9

Simon Schram

WOLVEGA

0:40:11

42,55

10

Sandor Heman

AMSTERDAM

0:40:32

42,19

11

Leon Ruijs

OSS

0:40:57

41,76

12

Bertijn Brijder

HEERENVEEN

0:41:11

41,52

13

Jeroen Haring

SCHIPLUIDEN

0:41:21

41,35

14

Jordy Meerman

MIDDELBURG

0:41:24

41,30

15

John Halfweeg

DEN OEVER

0:41:46

40,94

16

Christian Metzlar

WIERINGERWERF

0:41:54

40,81

17

Niels Huiskamp

FIJNAART

0:41:59

40,73

18

Laurens Snoek

VOLENDAM

0:42:03

40,67

19

Marvin van Spronsen

MONSTER

0:42:04

40,65

20

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:42:20

40,39

21

Ruben van Vliet

DEN BURG

0:42:24

40,33

22

Corniel Nobel

LEIDEN

0:42:55

39,84

23

Denis-Jan Groen

ACHTMAAL

0:43:13

39,57

24

Tom Dams

KUINRE

0:43:16

39,52

25

Kees Okker

OOLTGENSPLAAT

0:43:22

39,43

26

Sjoerd Groeskamp

DEN HOORN

0:43:36

39,22

27

Frans Satink

DEN HAAG

0:43:48

39,04

28

Thomas Boom

OUDESCHILD

0:43:51

39,00

29

Tjark Nelissen

MAARSSEN

0:43:57

38,91

30

Ilja Bobbert

HILVERSUM

0:44:08

38,75

31

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:44:11

38,70

32

Roel Bakker

DE KOOG

0:44:14

38,66

33

Siard Jongsma

GRONINGEN

0:44:19

38,59

34

Cees-Jan de Jager

DEN BURG

0:44:30

38,43

35

Hylke Sietzema

AALSMEER

0:45:05

37,93

36

Bjorn van Heumen

NIJMEGEN

0:45:33

37,54

37

Henk Wijbenga

GRONINGEN

0:46:05

37,11

38

Lorendz Boom

OUDESCHILD

0:46:12

37,01

39

Rudy Ruijs

OSS

0:46:18

36,93

40

Jurgen van Oorschot

VELP

0:46:19

36,92

41

Marcus Bakker

DEN BURG

0:46:45

36,58

42

Kalle Smit

GRONINGEN

0:47:14

36,20

43

Tom Witte

OOSTEREND

0:47:55

35,69

44

Yuri Bobbert

ODIJK

0:47:55

35,69

45

Maarten Broekman

DEN BURG

0:47:58

35,65

46

Gerben Santman

UTRECHT

0:48:04

35,58

47

Renť Jongsma

AMERSFOORT

0:48:24

35,33

48

Niels Bos

DEN BURG

0:48:39

35,15

49

Steven van Vliet

DEN BURG

0:49:44

34,38

50

Joost van Heerwaarden

DEN BURG

0:50:17

34,01

51

Matthijs Groen

ALMERE

0:50:26

33,91

52

Stefan Smit

DEN BURG

0:51:06

33,46

53

Ron van der Slikker

OUDESCHILD

0:52:13

32,75

54

Raymond Seignette

PURMEREND

0:53:08

32,18

55

Aldo Witte

DE KOOG

0:54:20

31,47

56

Melroy Maalderink

AALTEN

0:54:41

31,27

57

Michiel Wieringa

OOSTEREND

0:54:59

31,10

58

Joris Reijnen

BREUKELEN

0:55:32

30,79

59

Marc van der Heijden

VLEUTEN

0:56:19

30,36

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:38:20

44,61

2

Marcel de Koning

HIPPOLYTUSHOEF

0:38:37

44,28

3

John Antens

WERNHOUT

0:39:30

43,29

4

Tony Verschuuren

FIJNAART

0:39:34

43,22

5

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:39:37

43,16

6

Nico Vlaming

ANNA-PAULOWNA

0:40:13

42,52

7

John Sprenkels

WUUSTWEZEL BELGIE

0:40:28

42,26

8

Jurjen Sweering

SNEEK

0:40:56

41,77

9

Michael Ruska

VOLENDAM

0:41:02

41,67

10

Harry Fransen

ZEEWOLDE

0:41:03

41,66

11

Niels Bakker

DEN BURG

0:41:08

41,57

12

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:41:12

41,50

13

Dick Veerman

VOLENDAM

0:41:32

41,17

14

Robert van Vegchel

HELMOND

0:41:34

41,14

15

Bertil van Dorp

ELBURG

0:41:47

40,93

16

Caspar Hermans

AMSTERDAM

0:41:53

40,83

17

Cees Tuytel

MARKNESSE

0:42:10

40,55

18

David Ruijs

OSS

0:42:13

40,51

19

Marco Windt

SCHAGEN

0:42:22

40,36

20

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:43:24

39,40

21

Willem van Tatenhove

DE KOOG

0:46:40

36,64

22

Ronald Kramer

DEN BURG

0:46:54

36,46

23

Henry Koopman

WERVERSHOOF

0:47:18

36,15

24

Pieter Bakker

OOSTEREND

0:48:55

34,96

25

Rien Brouwer

OOSTEREND TEXEL

0:49:39

34,44

26

Ron Broersma

DEN BURG

0:49:57

34,23

27

Martien Witte

DEN BURG

0:50:16

34,02

28

Jan Reijnen

BREUKELEN

0:50:30

33,86

29

Ivo van Tiel

PURMEREND

0:51:32

33,18

30

Marco Drijver

OOSTEREND TEXEL

0:53:28

31,98

31

Wannes Fey

DEN HOORN TEXEL

0:54:38

31,30

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Henny Rovers

OUD GASTEL

0:38:46

44,11

2

Ruud Jongeling

WESTZAAN

0:40:12

42,54

3

Jos van Dorp

WIERINGERWAARD

0:41:23

41,32

4

Roel Snijder

HEEMSKERK

0:41:28

41,24

5

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:41:53

40,83

6

Piet Gemser

SNEEK

0:42:54

39,86

7

Jan Westveen

LOENEN AAN DE

0:43:15

39,54

8

Jan Struiksma

ZAANDAM

0:43:16

39,52

9

Jan Brouwer

BOLSWARD

0:43:19

39,48

10

Wout Cevat

HENSBROEK

0:43:43

39,12

11

Daan van der Have

DORDRECHT

0:43:48

39,04

12

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:43:52

38,98

13

Rob van Beurden

DEN BURG

0:44:15

38,64

14

Theo Boom

OUDESCHILD

0:44:37

38,33

15

Ger Bullema

TOORNWERD

0:44:37

38,33

16

Victor van den Hoff

VELSERBROEK

0:45:10

37,86

17

Gert Elschot

MARKNESSE

0:45:13

37,82

18

Jan van Oosten

BREEZAND

0:45:20

37,72

19

Loek van Vliet

DEN BURG

0:45:23

37,68

20

Tim van Engelen

'T ZAND

0:45:26

37,64

21

Frans Rietveld

HAASTRECHT

0:45:33

37,54

22

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

0:45:36

37,50

23

Johnny Johnson

AMERSFOORT

0:45:54

37,25

24

Hans de Winter

DE WAAL

0:45:58

37,20

25

Hans van der Sloot

DEN HELDER

0:47:27

36,04

26

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:47:40

35,87

27

Wiel Frissen

ELSLOO

0:48:46

35,06

28

Gerbrand van Pelt

PURMEREND

0:49:36

34,48

29

Rob Lokenberg

AMERSFOORT

0:50:21

33,96

30

Peter Dral

DEN BURG

0:50:26

33,91

31

Bernd Ramacher

KAARST (DUITSLAND)

0:51:28

33,23

32

Rob Teisman

DE COCKSDORP

0:52:06

32,82

33

Jaap Schenk

OOSTEREND

0:52:19

32,69

34

Leendert den Braven

DEN BURG

0:53:13

32,13

35

Jan-Jacob Rab

DEN BURG

0:57:56

29,52

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Margo Klomp

AMSTERDAM

0:45:51

37,30

2

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:45:53

37,27

3

Susanne Pathuis

MARUM

0:46:31

36,76

4

Karen Werkman

HAREN

0:47:09

36,27

5

Gerda Brouwer

SONDEL

0:47:29

36,01

6

Janette de Groot-Bron

JUBBEGA

0:48:26

35,31

7

Marloes Heus

BREUKELEN

0:49:58

34,22

8

Joyce Vlaming

DE COCKSDORP

0:57:09

29,92

9

Sauwie Wessels

DE COCKSDORP

0:59:48

28,60

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

0:42:00

40,71

2

Marion Bax

BAVEL

0:43:01

39,75

3

Marti Valks

HILVERSUM

0:44:23

38,53

4

Margriet Engelsma

NOORDWIJK

0:45:45

37,38

5

Hennie Venema

LEEK

0:46:36

36,70

6

Jeannette Schram - Moll

WOLVEGA

0:47:41

35,86

7

Natascha v/d Vis

OUDESCHILD

0:48:10

35,50

8

Erica GoŽnga

DEN HOORN

0:48:32

35,23

9

Louise van der Sluis

DEN BURG

0:50:57

33,56

10

Marijke Stark

OOSTEREND

0:55:42

30,70

11

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

0:56:13

30,42

12

Corrie de Jager

DE COCKSDORP

0:56:25

30,31

13

Muriel Mast

DEN BURG

1:01:16

27,91

       Tandems Heren

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Peter van Agtmaal / Arnold

HUIJBERGEN/ AXEL

0:35:52

47,68

2

Dennis Raadtgever / Alfred Stelleman

KAPELLE / EINDHOVEN

0:36:07

47,35

3

Jelte Krol / Rinne Oost

GRONINGEN / BORNE

0:36:17

47,13

4

Jeroen Lute / Richard Bonhof

ZUID SCHARWOUDE /

0:36:52

46,38

5

Timo Fransen / Luuk Lukassen

APELDOORN / AALTEN

0:37:50

45,20

6

Joop Verstraten / Jan Mulder

AXEL / TWELLO

0:39:34

43,22

7

Tom Hendriks / Pelle Vale

NIJMEGEN/NIJMEGEN

0:41:32

41,17

8

Theo Verlouw / Bjorn Demas

WOUDRICHEM /

0:41:39

41,06

9

Benny Borgt / Henny Kotvis

AXEL / AXEL

0:43:51

39,00

10

Patrick Nas / Noud Bazelmans

VELDHOVEN

0:45:25

37,65

11

Ard Verschuur / Jan Baake

DEVENTER /

0:46:07

37,08

12

Remon Kniest / Silvano Apice

ZAANDAM / AMSTERDAM

0:46:39

36,66

13

Adze Slijp / Dennis Konijnenburg

SOEST / DRIEBERGEN

0:47:50

35,75

14

Rob Gerritsen / Sjaak Vlasblom

HAARLO/TILBURG

0:50:09

34,10

15

Robert Robijns / Rudi Hennig

AARTSELAAR/MONHEI

0:52:51

32,36

16

Piet van Drunen / Cees Ammerlaan

ST.MICHIELSGESTEL /

0:53:56

31,71

       Tandems Dames

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Kim van Dijk / Kathrin Goeken

EINDHOVEN

0:39:54

42,86

2

Nynke Troelstra / Joleen Hakker

GRONINGEN / SOEST

0:41:23

41,32

3

Judith Visser / Christa Schrooten

GRONINGEN /

0:46:39

36,66

4

Bianca Nijhof / Ilse Kok

MAASTRICHT /

0:54:37

31,31

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:27:44

61,66

2

Jan van Steeg

ZEEWOLDE

0:30:19

56,40

3

Alwin Visker

SCHILDWOLDE

0:31:06

54,98

4

Wim Rutten

ZUTPHEN

0:31:45

53,86

5

Wim Schermer

DE WOUDE

0:32:08

53,22

6

Harry Lieben

GRONINGEN

0:32:23

52,80

7

Eduard Botter

WATERINGEN

0:32:47

52,16

8

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:32:56

51,92

9

Geert van der Steeg

DE COCKSDORP

0:35:03

48,79

10

Yvonne van der Stok

BURGERBRUG

0:37:03

46,15

11

Jeroen Koeleman

TER AAR

0:38:46

44,11

12

Martje Nieman

ST.MAARTENSBRUG

0:39:46

43,00

13

Marjolein Van Schoot - Eijgenraam

ALMERE

0:43:22

39,43

14

Theo van Goor

KOUDHOORN (PUTTEN)

0:43:31

39,30

15

Marjon van der Kraats

DEN HELDER

0:48:06

35,55