Einduitslag

Triatlon Texel, zaterdag 10 juli 2004
1000 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen

Heren 22 t/m 39 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Frans van Heteren

De Kwakel

0:15:39

1:02:15

0:39:23

1:57:17

0:03:34

2

Henk Elbertsen

Breezand

0:16:36

1:03:40

0:39:24

1:59:40

0:05:57

3

Peter Post

Lekkerkerk

0:16:42

1:05:22

0:39:48

2:01:52

0:08:09

4

Martijn Tas

Utrecht

0:17:53

1:08:37

0:40:05

2:06:35

0:12:52

5

Marcel Bezemer

Dordrecht

0:17:45

1:09:05

0:40:13

2:07:03

0:13:20

6

Erik Jansen

Dordrecht

0:18:47

1:07:35

0:40:58

2:07:20

0:13:37

7

Arnoud Hageman

Harkstede

0:18:07

1:10:52

0:42:16

2:11:15

0:17:32

8

Johan de Jong

Haren

0:20:45

1:08:15

0:43:00

2:12:00

0:18:17

9

Rene de Vries

0:18:31

1:08:59

0:46:05

2:13:35

0:19:52

10

Onno Dekker

Leiderdorp

0:17:01

1:09:59

0:47:20

2:14:20

0:20:37

11

Michael Hastrich

Utrecht

0:19:36

1:12:52

0:44:43

2:17:11

0:23:28

12

Frank Huisman

Poortugaal

0:15:58

1:12:27

0:49:13

2:17:38

0:23:55

13

Erwin Le Blansch

Blokker

0:25:38

1:11:51

0:42:29

2:19:58

0:26:15

14

Arthur Kuijper

Schiedam

0:17:55

1:15:55

0:47:03

2:20:53

0:27:10

15

Edwin Roggeband

Barendrecht

0:21:09

1:14:55

0:45:32

2:21:36

0:27:53

16

Helmus de Kruiyff

Oudendijk

0:24:08

1:16:05

0:42:25

2:22:38

0:28:55

17

Coen van Amersfoort

Amsterdam

0:19:39

1:12:00

0:51:21

2:23:00

0:29:17

18

Mark Brinkmann

Amsterdam

0:19:59

1:17:57

0:50:03

2:27:59

0:34:16

19

Peter Brinkman

Amsterdam

0:19:54

1:20:25

0:49:54

2:30:13

0:36:30

20

Henri de Haan

Duivendrecht

0:31:17

1:15:04

0:43:55

2:30:16

0:36:33

21

Piet Meyer

0:21:45

1:16:15

0:53:20

2:31:20

0:37:37

22

Rutger Petersen

Utrecht

0:23:53

1:22:10

0:45:38

2:31:41

0:37:58

23

Cornelis Visser

Den Helder

0:24:00

1:17:17

0:50:50

2:32:07

0:38:24

24

Jan Reus

Hoorn

0:23:01

1:18:14

0:53:13

2:34:28

0:40:45

25

Arthur Hofkamp

Naarden

0:28:52

1:16:29

0:50:34

2:35:55

0:42:12

26

Jeroen Bakker

Amsterdam

0:28:03

1:21:57

0:46:33

2:36:33

0:42:50

27

Robert Horster

Haarlem

0:27:29

1:22:30

0:50:30

2:40:29

0:46:46

28

Pavel Kloosterman

Haarlem

0:30:21

1:22:29

0:49:46

2:42:36

0:48:53

29

Robert Harmsen

Utrecht

0:27:27

1:17:00

0:59:40

2:44:07

0:50:24

30

Geert van der Steeg

De Cocksdorp

0:29:12

1:27:55

0:56:42

2:53:49

1:00:06

31

Boudewijn van Vliet

Amsterdam

0:31:33

1:22:57

1:01:21

2:55:51

1:02:08

Dames 22 t/m 39 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Marije Siemensma

Oestgeest

0:16:54

1:09:02

0:47:19

2:13:15

0:19:32

2

Trudy Hollander-Rotteveel

Lisse

0:18:57

1:11:51

0:42:53

2:13:41

0:19:58

3

Carla van Rooijen

0:23:06

1:10:25

0:45:17

2:18:48

0:25:05

4

Jeannet Spigt

Amsterdam

0:17:12

1:15:03

0:48:57

2:21:12

0:27:29

5

Anggelique van der Kinden

Eindhoven

0:21:06

1:16:40

0:45:57

2:23:43

0:30:00

6

Monique Paauw

Blokker

0:22:20

1:16:18

0:46:45

2:25:23

0:31:40

7

Carina Speksnijder

Stolwijk

0:18:29

1:17:09

0:56:11

2:31:49

0:38:06

8

Nienke Postma

Utrecht

0:21:07

1:18:32

0:56:43

2:36:22

0:42:39

9

Mia Oosterhof

Zeewolde

0:21:33

1:15:08

1:01:50

2:38:31

0:44:48

10

Hannie Soeters

Dordrecht

0:22:12

1:26:21

0:53:41

2:42:14

0:48:31

11

Jeanetta Jansen

Hoorn

0:27:44

1:24:45

0:50:50

2:43:19

0:49:36

12

Kirsty Veenstra

Den Helder

0:29:26

1:20:26

0:59:23

2:49:15

0:55:32

13

Yvonne Bontekoning

Gouda

0:23:54

1:31:32

1:05:00

3:00:26

1:06:43

14

Liesbeth Hoek

Den Helder

0:32:27

1:20:13

1:12:09

3:04:49

1:11:06

Heren 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Jan Blokland

Almere

0:15:51

0:59:22

0:38:30

1:53:43

0:00:00

2

Jan van Splunter

Westerland

0:18:30

1:01:54

0:43:30

2:03:54

0:10:11

3

Wilco de Graaf

Amstelveen

0:18:11

1:06:09

0:45:15

2:09:35

0:15:52

4

Andre Trines

Veldhoven

0:20:30

1:09:57

0:40:24

2:10:51

0:17:08

5

Cor Edam

Noord Beemster

0:20:52

1:06:42

0:44:59

2:12:33

0:18:50

6

Ernst Woerlee

Heemstede

0:17:29

1:11:29

0:44:02

2:13:00

0:19:17

7

Henny Flijsman

Wageningen

0:20:53

1:10:40

0:42:51

2:14:24

0:20:41

8

Willem van Tatenhove

De Koog

0:18:53

1:07:44

0:47:54

2:14:31

0:20:48

9

Ruud Zaalberg

De Bilt

0:20:16

1:10:57

0:43:26

2:14:39

0:20:56

10

Henry Rijkenberg

Purmerent

0:19:46

1:14:45

0:41:29

2:16:00

0:22:17

11

Frank Mooy

Loenen a/d Vecht

0:19:09

1:11:53

0:45:40

2:16:42

0:22:59

12

Henk van der Meiden

De Rijp

0:29:12

1:06:20

0:43:46

2:19:18

0:25:35

13

Peter Kapitein

Amsterdam

0:18:24

1:13:43

0:49:55

2:22:02

0:28:19

14

Erik van der Wal

Dordrecht

0:21:33

1:14:23

0:47:02

2:22:58

0:29:15

15

Robin de Ruiter

Dordrecht

0:21:06

1:17:24

0:44:48

2:23:18

0:29:35

16

Frank van der Velde

Heusden

0:21:51

1:13:11

0:48:21

2:23:23

0:29:40

17

Jan de Best

Krommenie

0:17:47

1:09:42

0:56:03

2:23:32

0:29:49

18

Simon Feikema

Biddinghuizen

0:21:01

1:11:08

0:51:30

2:23:39

0:29:56

19

Rob Teisman

De Cocksdorp

0:23:41

1:16:41

0:46:16

2:26:38

0:32:55

20

Charles Wessels

De Zilk

0:20:41

1:11:48

0:56:40

2:29:09

0:35:26

21

Mark Peter Rooduyn

Rotterdam

0:25:47

1:16:48

0:55:16

2:37:51

0:44:08

22

Harry van Elderen

Eindhoven

0:21:20

1:20:54

1:02:04

2:44:18

0:50:35

23

Gerard Timmerman

Den Burg

0:29:08

1:23:52

0:52:14

2:45:14

0:51:31

24

Richard Maarschall

St.Pancras

0:30:26

1:15:43

0:59:53

2:46:02

0:52:19

Dames 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Marjon Werink

Zaandam

0:19:29

1:26:05

0:57:14

2:42:48

0:49:05

2

Carin Aalbers

Gouda

0:21:19

1:17:50

1:13:32

2:52:41

0:58:58

Heren 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Wim Edam

Noord Beemster

0:22:57

1:12:59

0:39:53

2:15:49

0:22:06

2

Paul de Munk

Nuenen

0:18:29

1:16:24

0:50:33

2:25:26

0:31:43

3

Wiep Waal

Purmerend

0:20:26

1:15:36

0:51:06

2:27:08

0:33:25

4

Johan van Gelderen

Bovenkarspel

0:22:13

1:20:38

0:46:35

2:29:26

0:35:43

5

Lammert Nienhuis

Zuidwolde

0:21:16

1:18:05

0:50:17

2:29:38

0:35:55

6

Gert van Gent

Ter Aer

0:21:05

1:19:11

0:56:58

2:37:14

0:43:31

7

Leendert den Bleker

Ter Aar

0:30:35

1:26:24

0:58:16

2:55:15

1:01:32

Heren 60 t/m 69 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Richard Westerbeek

Bleskensgraaf

0:26:34

1:22:08

0:53:38

2:42:20

0:48:37

Trio teams

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

De Rabb(pp)en: Simone de Wit, Gauke van Lingen, Martien Witte

Texel

0:16:14

1:00:50

0:41:56

1:59:00

0:05:17

2

De 3 V's: Natascha van der Vis, Jordy Vinke, Lutz Lohse

Texel

0:18:50

1:02:26

0:39:46

2:01:02

0:07:19

3

De Lutte Kikkers: Dirk-Albert Blom, Robbert Boersen, Remco Nachtegaal

Texel

0:20:54

0:58:28

0:41:54

2:01:16

0:07:33

4

De Drie Gigantjes: Guido Betsema, Niels Limmink, Jan Fledderus

Texel

0:17:58

1:03:24

0:43:33

2:04:55

0:11:12

5

Bergma's Zootje: Wouter Dogger, Ruben van Vliet, Colinda Brouwer

Texel

0:14:37

1:06:28

0:44:23

2:05:28

0:11:45

6

De Wulken: Rien Brouwer, Menno Goenga, Jan Zijm

Texel

0:19:50

1:07:14

0:40:20

2:07:24

0:13:41

7

De Stienepikkers: Marjan Hogerheijde, Richard Koopman, Sjoerd Groeskamp

Texel

0:17:34

1:10:56

0:46:19

2:14:49

0:21:06

8

Die Fraulein: Bettina Loscher, Jessica Glasbergen, Natascha van der Vis

Texel

0:19:48

1:07:09

0:49:59

2:16:56

0:23:13

9

Trio PCE: Peter Haker, Casper Schiphorst, Emile Seegers

Texel

0:15:56

1:09:48

0:53:06

2:18:50

0:25:07

10

Lemstra & King: Lies Lemstra, Harry Kingma, Hanneke Lemstra

Texel

0:20:23

1:09:56

0:49:04

2:19:23

0:25:40

11

Het Waalder Trio: Marco Witte, Ed Zegers, Pieter-Jan Kooger

Texel

0:20:50

1:08:29

0:50:31

2:19:50

0:26:07

12

Stayokay Hoorn: Cees Degeling, Paul Fluitman, Chantal Pool

Hoorn

0:17:26

1:13:34

0:48:53

2:19:53

0:26:10

13

TPG Dames: Colinda Brouwer, Marijke Stark, Margot van der Ven

Texel

0:18:59

1:19:17

0:43:39

2:21:55

0:28:12

14

De Schildersezels: Sverre Eschweiler, Erik Bakker, Jozef-Pieter Buisman

Texel

0:17:12

1:16:48

0:47:59

2:21:59

0:28:16

15

Het Jachthuus: Lucie Burgman, Klaas Uitgeest, Robert Bakker

Texel

0:19:44

1:23:44

0:39:56

2:23:24

0:29:41

16

De Engelse Amsterdammertjes: Lena Ohlin, Dominic Finlay, Yvonne Brinkman

Amsterdam

0:19:11

1:15:57

0:49:07

2:24:15

0:30:32

17

De Mokkers: Martijn Smit, Koen van der Meer, Erik Mus

Texel

0:21:44

1:17:18

0:48:43

2:27:45

0:34:02

18

Moeder & Co: Erna Tromp, Marleen Tromp, Hendrik Tromp

Texel

0:22:19

1:21:48

0:46:01

2:30:08

0:36:25

19

Hellas Utrecht: Frederique Ummels, Caroline van Oosten, Chantal van der Geest

Utrecht

0:23:53

1:19:13

0:49:05

2:32:11

0:38:28

20

De Boompjes: Theo Boom, Thomas Boom, Esther Boom

Texel

0:20:05

1:08:56

1:04:20

2:33:21

0:39:38

21

161 jaar jong met housepower: Josť Huisman, Ruud Bakker, Theo Schraag

Texel

0:24:53

1:27:39

0:52:49

2:45:21

0:51:38