Einduitslag

Triatlon Texel 4 augustus 2007
1000 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen

Heren 22 t/m 39 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Dave Ewalts

Venray

0:15:38

1:05:39

0:34:50

1:56:07

0:00:00

2

Michael Krijnen

Spanbroek

0:15:40

1:08:12

0:35:36

1:59:28

0:03:21

3

Andreas Huckele

Frankfurt am Main

0:18:37

1:10:47

0:37:30

2:06:54

0:10:47

4

Jeroen Tiebie

Callantsoog

0:17:25

1:08:41

0:42:40

2:08:46

0:12:39

5

Tjarco Koppenaal

Eindhoven

0:15:48

1:10:44

0:43:36

2:10:08

0:14:01

6

Jos de Hart

Heemstede

0:19:00

1:09:55

0:42:13

2:11:08

0:15:01

7

Bart Gubbels

Eindhoven

0:17:27

1:10:45

0:44:35

2:12:47

0:16:40

8

Michel Besseling

Amersfoort

0:21:07

1:13:55

0:37:56

2:12:58

0:16:51

9

Coen van Amersfoort

Amsterdam

0:17:41

1:13:16

0:46:35

2:17:32

0:21:25

10

John Eerbeek

Amsterdam

0:43:19

2:18:43

0:22:36

11

Hajo Jonker

De Rijp

0:21:45

1:15:06

0:43:03

2:19:54

0:23:47

12

Remie Giebels

Rosmalen

0:25:41

1:14:09

0:41:08

2:20:58

0:24:51

13

Maurice Vos

Amsterdam

0:19:08

1:16:30

0:46:40

2:22:18

0:26:11

14

Rob Hof

Tuitjenhorn

0:20:12

1:15:29

0:49:21

2:25:02

0:28:55

15

Patrick den Das

Anna Paulowna

0:48:59

2:28:37

0:32:30

16

Rein Benno de Jager

Dokkum

0:21:52

1:18:46

0:48:28

2:29:06

0:32:59

17

Bart van Rijn

Julianadorp

0:21:42

1:19:48

0:47:39

2:29:09

0:33:02

18

Ramon v.d. Veer

Bovenkarspel

0:23:27

1:23:03

0:43:35

2:30:05

0:33:58

19

Robin Pronk

Den Helder

0:20:16

1:22:52

0:48:55

2:32:03

0:35:56

20

Robert Horster

Haarlem

0:25:25

1:23:16

0:43:54

2:32:35

0:36:28

21

Camille Hermans

Eindhoven

0:23:10

1:27:40

0:44:23

2:35:13

0:39:06

22

Robert Harmsen

Utrecht

0:22:56

1:21:56

0:50:50

2:35:42

0:39:35

23

Emiel van Domburg

Alkmaar

0:30:57

1:22:00

0:43:03

2:36:00

0:39:53

24

Marcel Meijer

Amsterdam

0:18:53

1:30:02

0:50:24

2:39:19

0:43:12

25

Albert Dam

Velserbroek

0:24:57

2:48:17

0:52:10

26

Manuel Leussink

Amsterdam

0:26:32

1:26:36

0:55:45

2:48:53

0:52:46

27

Wouter Loeff

Amsterdam

0:25:43

1:27:46

0:56:00

2:49:29

0:53:22

28

Martijn Noordhoek

Rotterdam

0:30:29

2:49:53

0:53:46

29

Tarak van Orshoven

Amsterdam

0:28:44

2:53:29

0:57:22

Dames 22 t/m 39 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Ingrid van Lubek

Den Burg

0:18:35

1:10:28

0:40:08

2:09:11

0:13:04

2

Jeanet Spigt

Amsterdam

0:16:51

1:16:40

0:45:36

2:19:07

0:23:00

3

Esther Geerlings

Leiden

0:19:36

1:19:17

0:42:35

2:21:28

0:25:21

4

Hanneke Naus

Eindhoven

0:21:39

1:19:41

0:44:02

2:25:22

0:29:15

5

Marianne Folmer

Valburg

0:18:03

1:19:56

0:48:06

2:26:05

0:29:58

6

Esther van Eijk

Leiden

0:19:45

1:24:34

0:52:58

2:37:17

0:41:10

7

Elze van Veenendaal

Amsterdam

0:28:41

2:56:36

1:00:29

Heren 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Dre van Oosten

Anna Paulowna

0:18:56

1:03:51

0:36:04

1:58:51

0:02:44

2

Koen Spoorenberg

Landsmeer

0:16:53

1:04:24

0:40:48

2:02:05

0:05:58

3

Johan van Splunter

Westerland

0:18:59

1:04:51

0:41:16

2:05:06

0:08:59

4

Fr Adema

Oranjewoud

0:17:34

1:09:31

0:38:13

2:05:18

0:09:11

5

Hessel Kruijer

Den Helder

0:17:15

1:09:48

0:39:15

2:06:18

0:10:11

6

Andre Trines

Veldhoven

0:18:33

1:10:44

0:37:25

2:06:42

0:10:35

7

Henry Rijkenberg

Purmerend

0:18:18

1:10:13

0:38:50

2:07:21

0:11:14

8

Jeroen Hijstek

Nieuw-Vennep

0:19:56

1:12:12

0:40:16

2:12:24

0:16:17

9

Adrie Kok

Amsterdam

0:17:38

1:10:44

0:45:14

2:13:36

0:17:29

10

Roland Olieman

Voorburg

0:18:47

1:12:22

0:43:11

2:14:20

0:18:13

11

Henny Fleijsman

Wageningen

0:19:54

1:16:16

0:41:59

2:18:09

0:22:02

12

Mark - Peter Rooduijn

Rotterdam

0:22:51

1:16:12

0:43:07

2:22:10

0:26:03

13

Henk van der Meiden

De Rijp

0:23:21

1:14:14

0:44:53

2:22:28

0:26:21

14

Onno Dekker

Leiderdorp

0:18:01

1:15:52

0:48:45

2:22:38

0:26:31

15

Ron Hoekstra

Wieringerwaard

0:20:21

1:16:28

0:46:36

2:23:25

0:27:18

16

Pieter Freerkstra

Breezand

0:21:16

1:20:50

0:43:30

2:25:36

0:29:29

17

Willem Tatenhove

De Koog

0:55:00

2:28:18

0:32:11

18

Koen van der Meer

Den Hoorn

0:23:16

1:20:12

0:48:08

2:31:36

0:35:29

19

Ron Vorstenbosch

Valkenswaard

0:25:36

1:20:26

0:47:21

2:33:23

0:37:16

20

Jan van der Meij

Berlicum

0:22:49

1:21:05

0:49:45

2:33:39

0:37:32

21

Jan Duijzer

Breezand

0:31:54

1:19:22

0:43:33

2:34:49

0:38:42

22

Harry van Elderen

Eindhoven

0:21:48

1:23:55

0:53:55

2:39:38

0:43:31

23

JanPaul Bosboom

Brummen

0:25:37

2:44:25

0:48:18

24

Bouke Fennema

Britsum

0:22:19

2:46:13

0:50:06

25

Gerard Timmerman

Den Burg

0:28:14

1:24:57

0:54:50

2:48:01

0:51:54

Dames 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Geke Venema

Oosterlittens

0:23:23

1:13:22

0:46:46

2:23:31

0:27:24

2

Brigitte Baaij

Den Helder

0:21:25

1:15:48

0:46:38

2:23:51

0:27:44

3

Jenny Duijzer-Satter

Breezand

0:18:49

1:19:14

0:48:14

2:26:17

0:30:10

4

Nancy de Goed

Den Helder

0:17:57

1:22:47

0:48:54

2:29:38

0:33:31

5

Tineke van Berkum

Echtenerbrug

0:23:41

1:23:29

0:49:00

2:36:10

0:40:03

6

Paula Krebbers

Leidschendam

0:15:34

1:31:45

0:48:54

2:36:13

0:40:06

Heren 18 t/m 21 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Robert Jan Bood

Breezand

0:15:18

1:13:34

0:43:41

2:12:33

0:16:26

Heren 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Klaas Dekker

Zaandam

0:21:20

1:11:38

0:40:06

2:13:04

0:16:57

2

Jos van Dorp

Wieringerwaard

0:42:51

2:14:42

0:18:35

3

Gerard van Wissen

Klaaswaal

0:47:04

2:17:16

0:21:09

4

Jan Boxsem

Purmerend

0:19:31

1:14:02

0:45:42

2:19:15

0:23:08

5

Henk van de Grootevheen

Alkmaar

0:18:50

1:16:45

0:47:12

2:22:47

0:26:40

6

Martien Elbertsen

Breezand

0:18:57

1:17:55

0:46:03

2:22:55

0:26:48

7

Paul de Munk

Nuenen

0:19:02

1:20:03

0:45:54

2:24:59

0:28:52

8

Johan van Gelderen

Bovenkarspel

0:20:50

1:21:36

0:47:50

2:30:16

0:34:09

9

Theo Bijl

Eindhoven

0:19:59

1:21:10

0:51:41

2:32:50

0:36:43

10

Gert van Gent

Ter Aar

0:21:04

1:23:01

0:52:38

2:36:43

0:40:36

11

Henk Wijbenga

Hoorn

0:26:26

1:20:12

0:51:32

2:38:10

0:42:03

12

Rob Teisman

De Cocksdorp

0:25:22

1:27:02

0:49:26

2:41:50

0:45:43

13

Jaap Langerak

Hilversum

0:24:53

1:26:59

0:57:17

2:49:09

0:53:02

14

Driekes van der Weert

Weesp

0:23:54

1:24:51

1:01:41

2:50:26

0:54:19

15

Jan Schilder

Volendam

0:30:13

2:58:31

1:02:24

Heren 60 t/m 69 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Jan Molegraaf

Nederhorst den Berg

0:20:45

1:18:02

0:53:56

2:32:43

0:36:36

Dames 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Loes Terwel

Kortenhoef

0:24:39

1:23:18

0:48:09

2:36:06

0:39:59

2

Gea van der Weert - Doef

Weesp

0:23:49

1:25:58

0:50:50

2:40:37

0:44:30

3

Pieternel de Graaf

Hoorn

0:23:42

1:25:26

0:58:37

2:47:45

0:51:38

4

Mary Langerak

Hilversum

0:24:36

1:29:16

0:55:17

2:49:09

0:53:02

Trio teams

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

bademeisters in trio: Wouter Dogger, Thomas Boom, Remko Nagtegaal

De Cocksdorp

0:15:52

1:04:52

0:38:50

1:59:34

0:03:27

2

vliegensvlug: Sverre Eschweiler, Ferry v/d Vis en Martijn van Haren

Den Burg

0:15:08

1:05:25

0:42:47

2:03:20

0:07:13

3

: Simone de Wit, Gauke van Lingen, Martien Witte

Den Burg

0:16:00

1:08:11

0:39:59

2:04:10

0:08:03

4

De familieband: Natascha van der Vis, Jordy Vinke, Dirk Vinke

Texel

0:18:13

1:01:12

0:44:55

2:04:20

0:08:13

5

De koogertjes: Lucy Burgman, Erik Bakker, Robert Bakker

Den Burg

0:19:06

1:16:41

0:35:29

2:11:16

0:15:09

6

: Mascha Boon,Robbert Boersen en Gerco Aberson

Den Burg

0:22:11

1:03:53

0:46:11

2:12:15

0:16:08

7

Pisiltoo: Piet Kingma, Sil Brouwer, Toon Schoenmaker

Den Burg

0:16:27

1:10:24

0:46:49

2:13:40

0:17:33

8

De veteranen: Maarten Dijker, Loek van Vliet , Herman Ploeger

Den Burg

0:42:18

2:14:27

0:18:20

9

De Thea's: Goudo Betsema, Erika Gonga, Colinda van der Vis

Den Hoorn

0:18:22

1:13:48

0:42:18

2:14:28

0:18:21

10

One2Trio: Walter Jonker, Lennard Mokveld, Marloes Ruikes

Utrecht

0:21:53

1:17:47

0:39:53

2:19:33

0:23:26

11

Het Waalder Trio WIW: Marco Witte, Hans de Winter en Pieter Jan Kooger

De Waal

0:21:29

1:12:06

0:47:52

2:21:27

0:25:20

12

De Sloggi's: Jaco van Trigt, Arie de Ridder, Edgar Klippel

Den Burg

0:20:22

1:20:49

0:40:43

2:21:54

0:25:47

13

Martin: Martin Dijkstra, Peter v.d. Burg

Zuidlaren

0:27:41

1:23:36

0:36:08

2:27:25

0:31:18

14

Paal 17: Edwin Zwaneveld, Joost de Winter, Steven van Vliet

Den Burg

0:19:38

1:22:50

0:45:27

2:27:55

0:31:48

15

The Ratpack: Marit Roeper, Wout Hofland, Jaqueline Aarts

De Waal

0:22:01

1:18:50

0:50:29

2:31:20

0:35:13

16

: Yvonne Vittali, Richard Borst, Ren de Ruijter

Den Hoorn

0:22:47

1:21:56

0:47:34

2:32:17

0:36:10

Ligfietsen (buiten mededinging)

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Cor Zwaag

Anna Paulowna

0:50:39

2:31:11

0:35:04

2

Geert van der Steeg

De Cocksdorp

0:23:37

1:10:30

0:58:16

2:32:23

0:36:16