Einduitslag

Texel Triatlon 9 augustus 2008
1000 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10,4 kilometer hardlopen

Heren 22 t/m 39 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Eric van der Linden

Schagen

0:14:41

1:11:38

0:39:16

2:05:35

0:00:00

2

Michael Krijnen

Spanbroek

0:15:28

1:10:40

0:42:02

2:08:10

0:02:35

3

Jeroen Tiebie

Callandsoog

0:16:46

1:07:05

0:47:04

2:10:55

0:05:20

4

Bart van der Wal

Utrecht

0:45:44

2:11:47

0:06:12

5

Danny Schuring

Nuenen

0:16:27

1:09:56

0:46:31

2:12:54

0:07:19

6

Guido de Koning

Oostzaan

0:18:34

1:03:38

0:53:41

2:15:53

0:10:18

7

Jendo Visser

Deventer

0:19:40

1:12:30

0:45:26

2:17:36

0:12:01

8

Marcel Bezemer

Dordrecht

0:16:35

1:12:03

0:49:51

2:18:29

0:12:54

9

Folkert Huisma

Drachten

0:18:18

1:12:17

0:48:03

2:18:38

0:13:03

10

Frank Rotgans

Almere

0:20:23

1:13:53

0:44:35

2:18:51

0:13:16

11

Dennis van de Worp

Maassluis

0:16:18

1:14:49

0:48:17

2:19:24

0:13:49

12

Coen van Amersfoort

Amsterdam

0:17:16

1:12:39

0:49:53

2:19:48

0:14:13

13

Bart Gubbels

Eindhoven

0:18:41

2:20:01

0:14:26

14

Tom Niekamp

Amsterdam

0:22:41

1:13:51

0:44:13

2:20:45

0:15:10

15

Jan Bieshaar

Scherpenzeel

0:20:20

1:12:31

0:49:41

2:22:32

0:16:57

16

Remco Kemper

Lemelerveld

0:16:21

1:13:51

0:52:49

2:23:01

0:17:26

17

Wietse Mol

Amsterdam

0:21:06

1:14:06

0:48:54

2:24:06

0:18:31

18

Paul van Haaren

Amsterdam

0:21:52

1:15:25

0:47:51

2:25:08

0:19:33

19

André van der Ploeg

Anna Paulowna

0:16:10

1:15:54

0:54:55

2:26:59

0:21:24

20

Daf Dubbelman

Amsterdam

0:23:00

1:19:30

0:44:55

2:27:25

0:21:50

21

Hajo Jonker

De Rijp

0:21:38

1:17:01

0:49:07

2:27:46

0:22:11

22

Johan van Slooten

Harlingen

0:20:30

1:14:09

0:53:48

2:28:27

0:22:52

23

Peter Bieshaar

Scherpenzeel

0:56:18

2:34:09

0:28:34

24

Robert Westdijk

Heerhugowaard

0:23:38

1:18:48

0:52:55

2:35:21

0:29:46

25

Maickel Gleijsteen

Den Helder

0:18:03

1:19:47

0:58:27

2:36:17

0:30:42

26

Remie Giebels

Rosmalen

0:24:28

1:22:25

0:50:07

2:37:00

0:31:25

27

David Bond

Amsterdam

0:54:08

2:38:36

0:33:01

28

Marc Poorterman

Delft

0:25:05

1:22:15

0:51:42

2:39:02

0:33:27

29

Rein Benno de Jager

Dokkum

0:21:35

1:20:53

0:57:36

2:40:04

0:34:29

30

Richard Mulder

Anna Paulowna

0:20:17

1:20:38

1:00:13

2:41:08

0:35:33

31

Pieter Bloemberg

Groessen

0:56:02

2:45:19

0:39:44

32

Jan de Dreu

Amsterdam

0:26:41

1:23:32

0:55:27

2:45:40

0:40:05

33

Mike Berry

Amsterdam

0:25:21

1:30:36

0:52:47

2:48:44

0:43:09

34

Rik Rademaker

Amsterdam

0:15:19

1:40:13

0:53:13

2:48:45

0:43:10

35

Simon de Raadt

Amsterdam

0:27:04

1:29:13

0:52:45

2:49:02

0:43:27

36

Nol Gerritse

Amsterdam

0:56:20

2:49:13

0:43:38

37

Willem Rodenhuis

Hilversum

0:59:29

3:01:09

0:55:34

38

Adriaan Pieterse

Ter Aar

0:22:23

1:38:45

1:01:00

3:02:08

0:56:33

39

Ondrej Vlcek

Amsterdam

0:18:07

3:08:54

1:03:19

Dames 22 t/m 39 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Ingrid van Lubek

Hilversum

0:43:46

2:13:49

0:08:14

2

Jeanet Spigt

Amsterdam

0:16:42

1:17:50

0:49:58

2:24:30

0:18:55

3

Ingrid Eelkema

Leiden

0:51:02

2:27:01

0:21:26

4

Esther Geerlings

Leiden

0:18:25

1:19:52

0:49:20

2:27:37

0:22:02

5

Dagmar Krijnen - van Dijk

Spanbroek

0:19:05

1:18:38

0:55:27

2:33:10

0:27:35

6

Francisca Michielsen

Amsterdam

0:51:27

2:34:33

0:28:58

7

Esther van Eijk

Leiden

0:19:26

1:18:29

0:57:04

2:34:59

0:29:24

8

Martine van Aalst

Utrecht

0:20:10

1:23:01

0:52:03

2:35:14

0:29:39

9

Hanneke Naus

Eindhoven

0:21:32

1:22:34

0:52:44

2:36:50

0:31:15

10

Hannie Soeters

Dordrecht

0:19:16

1:21:17

0:57:12

2:37:45

0:32:10

11

Lodewieke Michielsen

Delft

0:25:07

1:22:11

0:58:37

2:45:55

0:40:20

12

Adele Ronda

Eindhoven

0:24:17

1:26:11

0:58:22

2:48:50

0:43:15

13

Saskia Bijtjes

Deventer

0:25:22

1:22:53

1:03:52

2:52:07

0:46:32

14

Geertje de Schiffart

Deventer

0:25:01

1:29:23

1:01:40

2:56:04

0:50:29

15

Ynske Rodenhuis

Hilversum

0:20:01

1:41:37

1:04:30

3:06:08

1:00:33

16

Petra Pleunis

Rotterdam

1:06:23

3:08:04

1:02:29

Heren 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Dré van Oosten

Anna Paulowna

0:18:05

2:09:18

0:03:43

2

Fré Adema

Oranjewoud

0:18:01

1:11:09

0:50:45

2:19:55

0:14:20

3

Ernst Woerlee

Heemstede

0:16:24

1:13:49

0:50:17

2:20:30

0:14:55

4

Carol Snoeren

Eindhoven

0:17:12

1:16:09

0:48:56

2:22:17

0:16:42

5

Bert Jan Moll

Koedijk

0:19:10

1:13:54

0:51:17

2:24:21

0:18:46

6

Ron Hoekstra

Wieringerwaard

0:19:36

1:14:51

0:52:08

2:26:35

0:21:00

7

Erik Leibbrand

Den Helder

0:24:42

1:19:05

0:44:22

2:28:09

0:22:34

8

Jan van der Meij

Berlicum

0:20:25

1:17:05

0:51:05

2:28:35

0:23:00

9

Henk van der Meiden

De Rijp

0:23:11

1:17:09

0:49:03

2:29:23

0:23:48

10

Olivier Lichnau

Oosterend

0:23:40

2:29:42

0:24:07

11

Luuk Bos

Callantsoog

0:21:02

1:16:50

0:54:31

2:32:23

0:26:48

12

Mark - Peter Rooduijn

Rotterdam

0:16:39

1:25:43

0:50:15

2:32:37

0:27:02

13

Koen van der Meer

Den Hoorn

0:21:56

1:18:45

0:53:38

2:34:19

0:28:44

14

Kees Capel

Schermerhorn

0:22:08

1:19:24

0:53:14

2:34:46

0:29:11

15

Willem van Tatenhove

De Koog

0:20:29

1:15:08

1:00:44

2:36:21

0:30:46

16

Jan Duijzer

Breezand

0:27:55

1:20:10

0:49:55

2:38:00

0:32:25

17

Robin Hood Wijfie

Nieuwkoop

0:24:56

1:23:57

0:51:57

2:40:50

0:35:15

18

Wim Goudswaard

Puttershoek

0:21:46

1:19:59

1:03:02

2:44:47

0:39:12

19

Peter Tijsen

Anna Paulowna

0:21:38

1:25:04

0:59:41

2:46:23

0:40:48

20

Bouke Fennema

Britsum

0:22:51

1:28:31

0:55:37

2:46:59

0:41:24

21

Ruud Witzand

Almelo

0:24:59

1:19:32

1:03:10

2:47:41

0:42:06

22

Jan-Paul Bosboom

Brummen

0:53:25

2:55:17

0:49:42

23

Jos van de Pol

Sint Maarten

0:21:54

1:26:01

1:08:12

2:56:07

0:50:32

24

Gerard Timmerman

Den Burg

0:26:35

1:27:33

1:07:31

3:01:39

0:56:04

25

Kees Rekelhof

Leimuiden

0:18:02

1:14:51

1:35:09

3:08:02

1:02:27

Dames 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Geke Venema

Oosterlittens

0:22:11

1:16:36

0:53:26

2:32:13

0:26:38

2

Brigitte Baaij

Den Helder

0:21:09

1:17:55

0:56:55

2:35:59

0:30:24

3

Carin van den Dries - Leegwater

Haarlem

0:19:08

1:21:07

0:57:43

2:37:58

0:32:23

4

Jenny Duijzer

Breezand

1:00:22

2:39:33

0:33:58

5

Tineke van Berkum

Echtenerbrug

0:23:32

1:24:47

0:56:37

2:44:56

0:39:21

6

Sabine Doekes

Haarlem

0:59:54

2:50:48

0:45:13

7

Monique Ridder

Utrecht

0:25:09

1:37:31

1:03:44

3:06:24

1:00:49

8

Carin Aalbers

Gouda

0:26:43

1:42:59

1:05:45

3:15:27

1:09:52

9

Yvonne Bontekoning

Gouda

0:23:36

1:43:00

1:08:55

3:15:31

1:09:56

Astrid Zijlstra

Lekkum

0:46:34

0:58:34

1:22:05

3:07:13

Diskwal.

Heren 18 t/m 21 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Jelle de Jong

Anna Paulowna

0:19:29

1:13:03

0:48:54

2:21:26

0:15:51

Dames 18 t/m 21 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Nanda Cusiel

Heerenveen

1:09:50

3:08:02

1:02:27

Heren 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Kees Greidanus

Bilthoven

0:20:02

1:14:48

0:44:29

2:19:19

0:13:44

2

Klaas Dekker

Zaandam

0:21:49

1:13:11

0:45:20

2:20:20

0:14:45

3

Ton Jacquot

Eindhoven

0:19:38

1:15:19

0:45:28

2:20:25

0:14:50

4

Aaldrik Koops

Zaandam

0:18:57

1:14:33

0:47:06

2:20:36

0:15:01

5

Rob Teisman

De Cocksdorp

0:21:40

1:16:39

0:46:29

2:24:48

0:19:13

6

Gerard van Wissen

Klaaswaal

0:17:59

1:13:44

0:53:54

2:25:37

0:20:02

7

Laas Bonnema

Vrouwenparochie

0:22:05

1:18:41

0:51:40

2:32:26

0:26:51

8

Ton Cusiel

Heerenveen

0:24:20

1:21:26

0:54:55

2:40:41

0:35:06

9

Martien Elbertssen

Breezand

0:19:02

1:23:06

0:59:56

2:42:04

0:36:29

10

Theo Bijl

Endhoven

1:07:24

2:53:57

0:48:22

11

Pieter Cremer

Gorredijk

0:28:50

1:29:36

0:59:49

2:58:15

0:52:40

12

Reinhold van Kempen

Bussum

0:24:58

1:31:10

1:11:50

3:07:58

1:02:23

Heren 60 t/m 69 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Jan Molegraaf

Nederhorst den Berg

1:07:27

2:48:17

0:42:42

Dames 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Gea van der Weert - Doef

Weesp

0:23:25

1:31:53

1:00:03

2:55:21

0:49:46

2

Loes van Kempen

Bussum

0:21:22

1:32:46

1:12:03

3:06:11

1:00:36

3

Ineke Weekers

Eindhoven

0:18:44

1:38:05

1:22:20

3:19:09

1:13:34

Joke Cremer

Gorredijk

0:46:36

0:58:37

1:22:01

3:07:14

Diskwal.

Trio teams

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Op de valreep: Wouter Dogger, Sil Brouwer, Pieter Dogger

Den Hoorn

0:14:49

1:05:27

0:46:41

2:06:57

0:01:22

2

Vliegensvlug: Sverre Eschweiler, Ferry v/d Vis, Martijn van Haren

Den Burg

0:14:43

1:06:19

0:47:36

2:08:38

0:03:03

3

BouwCenter RAB: Simone de Wit, Gauke van Lingen, Martien Witte

Texel

0:15:33

1:07:19

0:46:00

2:08:52

0:03:17

4

Drie onbekenden: Guido Betsema, Jesse Hovestreijdt, Herman Ploeger

Texel

0:18:29

1:07:08

0:45:04

2:10:41

0:05:06

5

Niet zonder Piet: Barbara van Overhagen, Edwin van Vugt, Piet Waterschoot

Heeswijk-Dinther

0:19:04

1:03:18

0:52:06

2:14:28

0:08:53

6

Paal 17: Edwin Zwaneveld, Niels Jimmink, Steven van Vliet

Den Burg

0:19:39

1:05:54

0:52:54

2:18:27

0:12:52

7

De Loopmaten: Ferdinand Mulder, Jan Zijm, Frits v.d. Gracht

Den Burg

0:17:03

1:15:14

0:46:11

2:18:28

0:12:53

8

De Rappe Mannen: Joost Wagemakers, Koen Overmars, Willem Dubbelman

Amsterdam

0:20:12

1:17:08

0:41:21

2:18:41

0:13:06

9

De snelle meiden: Marije de Winter, Natascha van der Vis, Margot van der Ven

Oudeschild

0:16:50

1:13:36

0:48:35

2:19:01

0:13:26

10

80%: Piet Kingma, Menno Goënga, Edgar Klippel

Den Burg

0:17:18

1:16:34

0:46:36

2:20:28

0:14:53

11

3D: Marjan Hoogerheide, Erica Goënga, Colinda van der Vis

Den Hoorn

0:17:42

1:13:45

0:49:11

2:20:38

0:15:03

12

De Lamstraals: Lies lemstra, Harry Kingma, Jeroen Backer

Den Burg

0:19:24

2:21:46

0:16:11

13

Triotters 1: Tjarco Koppenaal, Harry van Elderen, Ron Vorstenbosch

Eindhoven

0:14:45

1:22:42

0:52:23

2:29:50

0:24:15

14

WIWIKO: Marco Witte, Hans de Winter, Pieter Jan Kooger

De Waal

0:22:01

1:12:43

0:59:04

2:33:48

0:28:13

15

Y.R.R.: Yvonne Vittali, Richard Borst, René de Ruijter

Den Hoorn

0:21:36

1:23:09

0:49:28

2:34:13

0:28:38

16

DrougheHuijg: Antoon Groen, Henry Koopman, Patrick Nugter

Wervershoof (NH)

0:27:02

1:17:57

0:52:25

2:37:24

0:31:49

17

Ja, ik wil!: Robert Harmsen, Robert Harmsen, Nienke Postma

Utrecht

0:20:52

1:15:12

1:03:22

2:39:26

0:33:51

18

Net op tied: Erna Tromp-Tuinema, Joost van Heerwaarde, Marleen Tromp

Den Burg

0:21:18

1:13:15

1:06:09

2:40:42

0:35:07

19

"Molenbos": Paul Sybesma, Stefan Smit, Corrie de Jager

De Cocksdorp

0:22:49

1:23:29

0:55:10

2:41:28

0:35:53

20

Alvantevorenlam: Marcel Meijer, Jan Schipper, Mark Maas

Almere

0:17:06

1:21:37

1:04:13

2:42:56

0:37:21

21

Laurien's Brabo's: Monique Oosterink, Peter van Mil, Laurien Bakker

Erp

0:20:37

1:21:40

1:01:52

2:44:09

0:38:34

22

Het Cocktail-trio: Mariët Roeper, Wout Hofland, Jaqueline Aarts

De Waal

0:23:19

1:22:41

1:01:59

2:47:59

0:42:24

23

Hou me vast!: Driekes van der Weert, Dick van Blarcum, Tineke Wentink

Weesp

0:23:15

1:28:15

1:01:24

2:52:54

0:47:19

24

Mietske's Angels: Stan Coppens, Frans Baas, Koen Overmars

Amsterdam

0:31:47

1:30:35

0:52:52

2:55:14

0:49:39

25

Wachtmaaraf: Maureen van Duin, Joyce Perdon, Marcel Meijer

Almere

0:28:36

1:35:57

0:54:30

2:59:03

0:53:28

Intersport: Sander Ganzevles, Jordy Vinke, Paul-Jan de Graaf

Oudeschild

0:14:42

1:15:31

0:42:16

2:12:29

Diskwal.

Ligfietsen (buiten mededinging)

Pos.

Naam

Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Verschil

1

Geert van der Steeg

De Cocksdorp

0:22:56

1:05:58

1:03:22

2:32:16

0:26:41