Einduitslag

Texel Triatlon 11 juli 2009

Kwart triatlon individueel: 1000 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen

Heren 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Henk Elbertssen

Anna Paulowna

0:14:46

0:59:51

0:39:13

1:53:50

2

Matthijs van Scheijen

Rhenen

0:13:53

1:02:00

0:38:55

1:54:48

3

Rob Musters

Oud Gastel

0:14:45

1:06:00

0:39:40

2:00:25

4

Frank de Graaf

Amsterdam

0:16:19

1:02:26

0:43:32

2:02:17

5

Ernst-Jan van Dasler

Nijkerkerveen

0:15:59

1:02:09

0:44:22

2:02:30

6

Jeroen Tiebie

Callandsoog

0:16:32

1:02:02

0:44:41

2:03:15

7

Andre Schaap

Leiderdorp

0:17:03

1:04:46

0:42:49

2:04:38

8

Jason van der Burgt

Amsterdam

0:16:13

1:08:13

0:41:49

2:06:15

9

Robert-Jan Bood

Breezand

0:15:08

1:04:28

0:47:38

2:07:14

10

Jendo Visser

Deventer

0:19:05

1:05:52

0:43:57

2:08:54

11

Marcel Bezemer

Dordrecht

0:16:09

1:07:08

0:47:03

2:10:20

12

Bart Gubbels

Eindhoven

0:45:26

2:10:26

13

Ton van Leeuwen

Amsterdam

0:17:57

1:09:41

0:43:02

2:10:40

14

Jelle de Jong

Anna Paulowna

0:16:17

2:10:42

15

Johan de Jong

Haren

0:20:04

1:07:12

0:43:49

2:11:05

16

Thomas Boom

Oudeschild

0:18:17

1:05:25

0:50:56

2:14:38

17

Dennis van de Worp

Maassluis

0:16:43

1:10:18

0:48:50

2:15:51

18

Bas Simons

Nijmegen

0:20:02

1:06:38

0:50:03

2:16:43

19

Conrad Boerman

Bleskensgraaf

0:20:01

1:11:40

0:45:42

2:17:23

20

Wouter Dogger

Den Burg

0:17:41

2:18:32

21

Hajo Jonker

De Rijp

0:20:58

1:12:07

0:45:30

2:18:35

22

Wouter-Jan Kleinlugtenbelt

Amsterdam

0:17:27

1:09:28

0:51:44

2:18:39

23

Hylke Brouwer

Amersfoort

0:24:43

1:04:33

0:49:26

2:18:42

24

Ruben van Vliet

Den Burg

0:21:51

1:03:41

0:55:44

2:21:16

25

Michel Wigbers

Haarlem

0:16:16

1:13:47

0:54:04

2:24:07

26

Willem de Jong

Haarlem

0:18:08

1:14:22

0:51:37

2:24:07

27

Joost van Heerwaarden

Den Burg

0:21:34

1:10:05

0:54:03

2:25:42

28

Remco Rijgersberg

Amsterdam

0:27:11

1:10:59

0:48:04

2:26:14

29

Gerben Pinkert

Bathmen

0:20:08

1:10:21

0:57:19

2:27:48

30

Bert Rookus

Den Burg

0:18:54

1:11:07

0:58:08

2:28:09

31

Gerrit Brouwer

Amsterdam

0:20:35

1:16:19

0:51:20

2:28:14

32

Olaf Kooijmans

Den Haag

0:23:58

2:28:31

33

Richard Newhouse

Nibbixwoud

0:21:42

1:19:24

0:47:45

2:28:51

34

Duco van der Kuijl

Den Burg

0:20:33

1:18:10

0:52:11

2:30:54

35

Maurice Vos

Haarlem

0:17:42

1:17:25

0:56:22

2:31:29

36

Paul van der Werff

Hoorn

0:23:44

1:15:00

0:54:12

2:32:56

37

Pieter Bloemberg

Groessen

0:24:00

1:17:48

0:53:32

2:35:20

38

Hielke Nienhuis

Lekkum

0:20:49

1:19:17

0:56:16

2:36:22

39

Sjoerd Janssen

Rotterdam

0:23:10

1:21:44

0:57:11

2:42:05

40

Menno Binnekamp

Den Haag

0:30:27

1:25:26

0:53:11

2:49:04

Dames 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Carla van Rooijen

Aalsmeer

0:18:57

1:08:16

0:45:07

2:12:20

2

Linda van Vliet

Nijmegen

0:22:30

1:09:08

0:47:08

2:18:46

3

Esther Geerlings

Leiden

0:18:30

1:14:16

0:46:13

2:18:59

4

Laura Drewes

Lettele

0:21:03

1:10:42

0:48:16

2:20:01

5

Renee van Rooijen

Amsterdam

0:16:39

1:14:27

0:51:29

2:22:35

6

Ingrid Eelkema

Leiden

0:15:41

1:16:47

0:53:37

2:26:05

7

Chantal van der Geest

Utrecht

0:22:51

1:17:48

0:47:47

2:28:26

8

Femke van Kessel

Nijmegen

0:17:30

1:14:59

0:56:46

2:29:15

9

Hanneke Naus

Eindhoven

0:22:38

1:19:02

0:50:10

2:31:50

10

Hannie Soeters

Dordrecht

0:17:44

1:20:49

0:56:54

2:35:27

11

Linda van Veen

Oostzaan

0:24:33

1:15:55

0:55:57

2:36:25

12

Marianna Hoekstra

Wieringerwaard

0:20:44

1:15:56

1:00:00

2:36:40

13

Iris de Graaf

Rotterdam

0:16:50

1:17:50

1:02:27

2:37:07

14

Geertje de Schiffart

Deventer

0:24:55

1:19:17

0:54:42

2:38:54

15

Adele Ronda

Eindhoven

0:25:21

1:19:32

0:55:41

2:40:34

16

Angel Leygraaf

Den Burg

0:24:55

1:28:24

0:54:43

2:48:02

Heren 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Frans van Heteren

Aalsmeer

0:14:54

1:00:51

0:39:15

1:55:00

2

Jan Blokland

Alkmaar

0:15:29

1:00:20

0:42:12

1:58:01

3

Frť Adema

Oranjewoud

0:17:22

1:06:00

0:44:38

2:08:00

4

Herman Renting

Amsterdam

0:18:40

1:03:41

0:45:54

2:08:15

5

Rene van Ravenzwaaij

Amsterdam

0:42:15

2:09:07

6

Bauke Ylstra

Amsterdam

0:18:18

1:06:29

0:45:10

2:09:57

7

Andre Trines

Veldhoven

0:18:33

1:08:35

0:43:24

2:10:32

8

Adrie Kok

Amsterdam

0:16:12

1:07:13

0:47:18

2:10:43

9

Jos van Barneveld

Heerenveen

0:19:42

1:07:07

0:44:10

2:10:59

10

Ritske Flootman

Menaldum

0:19:47

1:09:25

0:42:25

2:11:37

11

Willem-Pier Vellinga

Groningen

0:17:11

1:10:10

0:46:45

2:14:06

12

Frank Harperink

Eindhoven

0:20:19

1:09:55

0:46:49

2:17:03

13

Jan van de Meij

Berlicum

0:19:11

1:11:59

0:47:21

2:18:31

14

Onno Dekker

Leiderdorp

0:17:56

1:10:39

0:51:15

2:19:50

15

Henk van der Meiden

De Rijp

0:23:09

1:11:42

0:45:35

2:20:26

16

Coen van Amersfoort

Amsterdam

0:17:43

1:11:56

0:51:06

2:20:45

17

Maickel Gleijsteen

Den Helder

0:49:42

2:20:55

18

Patrick den Das

Anna Paulowna

0:18:10

2:21:34

19

Erik Leibbrand

Den Helder

0:23:54

1:14:44

0:44:17

2:22:55

20

Willem van Tatenhove

De Koog

0:19:09

1:12:03

0:53:38

2:24:50

21

Wim Hekkens

Sterksel

0:21:58

1:09:48

0:53:21

2:25:07

22

Jan Duijzer

Breezand

0:27:25

1:11:24

0:47:21

2:26:10

23

Jan de Best

Wormer

0:19:33

1:14:07

0:57:04

2:30:44

24

Mark - Peter Rooduijn

Rotterdam

0:25:23

1:13:47

0:52:46

2:31:56

25

JŁrgen Germies

Moers (Duitsland)

0:22:56

1:18:46

0:50:31

2:32:13

26

Peter Tijsen

Anna Paulowna

0:22:48

1:12:56

0:58:29

2:34:13

27

Siebe Postuma

Rotterdam

0:22:03

1:21:43

0:50:44

2:34:30

28

Dennis van de Vijver

Bussum

0:23:47

1:18:48

0:55:37

2:38:12

29

Ed Stuut

Hellevoetsluis

0:24:11

1:24:27

0:54:46

2:43:24

30

Jan Reus

Hoorn

0:21:11

1:26:51

0:57:33

2:45:35

31

Gerard Timmerman

Den Burg

0:31:06

1:19:50

0:57:47

2:48:43

32

Peter Tania

Zaandijk

0:36:20

1:18:35

1:07:58

3:02:53

Dames 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Connie van der Lee

Breezand

0:20:02

1:12:15

0:46:41

2:18:58

2

Geke Venema

Oosterlittens

0:21:40

1:11:36

0:50:36

2:23:52

3

Jenneke Duijzer-Satter

Breezand

0:18:53

2:29:59

4

Carin van den Dries - Leegwater

Haarlem

0:18:15

1:16:03

0:56:47

2:31:05

5

Tonny Deckers

Hoorn

0:21:35

1:25:25

0:59:37

2:46:37

Heren 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Drť van Oosten

Anna Paulowna

0:17:05

1:04:04

0:41:01

2:02:10

2

Klaas Dekker

Zaandam

0:20:59

1:08:01

0:45:33

2:14:33

3

Ton Jacquot

Eindhoven

0:17:54

1:10:33

0:46:40

2:15:07

4

Joop Menke

Den Helder

0:16:08

1:10:37

0:52:49

2:19:34

5

Rob Teisman

De Cocksdorp

0:21:24

1:13:49

0:47:19

2:22:32

6

Rob Veerman

Badhoevedorp

0:21:21

1:10:07

0:52:43

2:24:11

7

Martien Elbertssen

Breezand

0:18:03

1:15:29

0:53:27

2:26:59

8

Paul de Munk

Nuenen

0:17:50

1:17:37

0:51:52

2:27:19

9

Ronno Honingh

De Koog

0:19:28

1:16:42

0:55:43

2:31:53

10

Rob van Beurden

Den Burg

1:01:29

2:33:38

11

Pieter Cremer

Gorredijk

0:28:30

1:20:03

0:53:20

2:41:53

12

Rein van Kempen

Bussum

0:25:18

1:24:14

1:02:43

2:52:15

Dames 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Gea van der Weert - Doef

Weesp

0:23:30

1:22:44

0:57:13

2:43:27

2

Mariska Koenders

De Koog

1:02:54

2:50:31

3

Loes van Kempen

Bussum

0:20:27

1:25:49

1:12:07

2:58:23

Heren 60 jaar en ouder

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Richard Westerbeek

Bleskensgraaf

0:24:15

1:20:53

0:59:04

2:44:12

Ligfietsen (buiten mededinging)

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Joram Tromp

Den Burg

0:21:54

1:04:15

1:08:51

2:35:00

Kwart triatlon Trio teams: 1000 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen

Trio teams

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Intersport: Sander Ganzevles, Jordy Vinke, Paul-Jan de Graaf

Oudeschild

0:14:31

0:59:51

0:41:53

1:56:15

2

Totaal onbekenden: Emiel van Engelen, Henry Koopman, Robert Bakker

Wervershoof (NH)

0:16:32

1:07:01

0:41:51

2:05:24

3

BouwCenter RAB: Simone de Wit, Gauke van Lingen, Martien Witte

Texel

0:15:17

1:05:41

0:45:27

2:06:25

4

Vliegensvlug: Sverre Eschweiler, Denise Betsema, Martijn van Haren

Den Burg

0:13:18

1:09:10

0:44:49

2:07:17

5

Op de valreep: Joyce Vlaming, Sil Brouwer, Pieter Dogger

Den Burg

0:46:32

2:09:04

6

Team GSG: Gijs Geerders, Tim Visser, Alexander Bruijnzeel

Alkmaar

0:19:38

1:05:36

0:45:25

2:10:39

7

De schoenveters: Martin Dijkstra, Peter v.d. Burg, Tjarco Koppenaal

Zuidlaren

0:13:43

1:17:12

0:39:55

2:10:50

8

Sommeltjes pop: Martine Dogger, Robert Boersen, Joost de Winter

Texel

0:21:02

1:01:51

0:52:44

2:15:37

9

80%: Piet Kingma, Menno GoŽnga, Edgar Klippel

Den Burg

0:15:57

1:11:54

0:48:54

2:16:45

10

3XD: Marjan Hoogerheide, Erica GoŽnga, Rose Goslinga

Den Hoorn

0:17:11

1:10:56

0:54:23

2:22:30

11

Tri-ootje: Linda Mulder, Arnold de Boer, Richard Mulder

Anna Paulowna

0:20:57

1:10:10

0:51:29

2:22:36

12

Het cocktail-trio: MariŽt Roeper, Harmen Akerboom, Wout Hofland

De Waal

0:22:26

1:09:11

0:53:39

2:25:16

13

Triple A: Lies Lemstra, Harry Kingma, Gerco Aberson

Den Burg

0:21:08

1:12:27

0:52:06

2:25:41

14

Y.E.R.: Yvonne Vittali, Ed aan de Wiel, Renť de Ruijter

Den Hoorn

0:21:23

1:17:02

0:48:45

2:27:10

15

WIWIKO: Marco Witte, Hans de Winter, Pieter-Jan Kooger

De Waal

0:23:23

1:09:17

0:55:21

2:28:01

16

"Team Molenbos": Paul Sybesma, Stefan Smit, Corrie de Jager

De Cocksdorp

0:23:24

1:15:05

0:51:33

2:30:02

17

Laurien's Brabo's: Monique Oosterink, Peter van Mil, Laurien Bakker

Erp

0:19:44

1:14:59

0:57:45

2:32:28

18

3B 's: Roel Bakker, Niels Bakker, Jacob Bakker

De Koog

0:22:11

1:06:09

1:05:55

2:34:15

19

Passie voor sport: Ineke Weekers, Jos van Alphen, Marry Hooyer

Eindhoven

0:15:57

1:25:04

0:58:37

2:39:38

20

Hou me vast!: Jan Molegraaf, 3kus van de Weert, Tineke Wentink

Nederhorst den Berg

0:18:01

1:24:16

1:01:01

2:43:18

21

De jutters: Elly v.d Zijden, Rob Hollak, Annelies Hollak

Almere

0:22:10

1:30:53

1:02:29

2:55:32

Achtste triatlon individueel: 500 meter zwemmen, 20 kilometer fietsen en 5 kilometer hardlopen

Dames 14 en 15 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Jasmijn van der Burg

De Koog

0:10:15

0:39:24

0:25:24

1:15:03

Heren 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Sebastiaan Groeneveld

Den Oever

0:11:32

0:37:15

0:22:32

1:11:19

2

Niels Betten

Abbekerk

0:09:36

0:39:52

0:22:56

1:12:24

3

BjŲrn Witkamp

Alkmaar

0:15:53

0:37:39

0:25:14

1:18:46

4

Albert Dam

Velserbroek

0:15:32

0:49:53

0:24:19

1:29:44

5

Freek Uijen

Lettele

0:21:28

0:42:24

0:29:19

1:33:11

6

Jeroen Kalk

Den Burg

0:14:25

0:49:30

0:29:58

1:33:53

Dames 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Ashley Schouwenaar

Den Helder

0:08:31

0:38:29

0:21:17

1:08:17

2

Jolanda Nell

Maasland

0:11:22

0:36:31

0:21:14

1:09:07

3

Natascha van der Vis

Oudeschild

0:10:03

0:37:58

0:23:32

1:11:33

4

Danielle Krijgsman

Rhenen

0:21:54

1:11:42

5

Suzanne Maessen

Nijmegen

0:13:22

0:39:13

0:22:45

1:15:20

6

Hanke Bruins Slot

Utrecht

0:12:50

0:40:47

0:23:44

1:17:21

7

Agnes Dommerholt

Amsterdam

0:12:07

0:43:32

0:23:33

1:19:12

8

Carolien Groot

Alkmaar

0:13:57

0:40:26

0:26:26

1:20:49

Heren 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Tim van Bruggen

Edam

0:15:31

0:43:58

0:25:21

1:24:50

2

Bart Jacobs

Amsterdam

0:14:51

0:44:29

0:25:46

1:25:06

Dames 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Tineke van Berkum

Echtenerbrug

0:12:12

0:40:31

0:25:11

1:17:54

2

Astrid Zijlstra

Lekkum

0:16:16

0:53:51

0:32:08

1:42:15

Heren 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Jan Smeets

Landsmeer

0:12:00

0:35:55

0:23:24

1:11:19

2

Loek van Vliet

Den Burg

0:19:27

0:38:26

0:28:05

1:25:58

Dames 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Carla Hoogenbosch

Den Burg

0:13:05

0:43:11

0:31:20

1:27:36

2

Joke Cremer

Gorredijk

0:21:30

0:56:03

0:33:05

1:50:38

Dames 60 jaar en ouder

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Judy Witte

Den Burg

0:17:09

0:48:31

0:30:20

1:36:00