Einduitslag

Texel Triathlon 17 juli 2010

Kwart triatlon individueel: 1000 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen

Heren 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Rinse van den Ouweelen

Monnickendam

0:15:53

1:04:50

0:40:49

2:01:32

2

Dennis van de Worp

Maassluis

0:16:55

1:05:34

0:45:24

2:07:53

3

Jendo Visser

Deventer

0:20:42

1:05:50

0:41:52

2:08:24

4

Sebastiaan van den Berg

Zwolle

0:16:39

1:07:21

0:44:39

2:08:39

5

Hidde Bekhuis

Nijmegen

0:23:19

1:05:38

0:40:19

2:09:16

6

Eelco Goud

Lelystad

0:17:09

1:09:07

0:43:12

2:09:28

7

Franklin Klaasse

Heinkenszand

0:21:44

1:01:53

0:47:01

2:10:38

8

Robert-Jan Bood

Breezand

0:16:04

1:07:33

0:48:10

2:11:47

9

Matthijs van Scheijen

Rhenen

0:17:53

1:09:09

0:45:09

2:12:11

10

Milco Kats

De cocksdorp

0:17:39

1:11:41

0:43:27

2:12:47

11

Emiel van Tongerlo

Anna paulowna

0:17:44

1:04:26

0:50:42

2:12:52

12

Erwin Schuit

Uithoorn

0:20:24

2:13:22

13

Kees van der Laan

Heerenveen

0:20:46

1:09:12

0:44:00

2:13:58

14

Lex Kiewied

Nes ameland

0:20:48

2:14:36

15

Jan Klaver

Medemblik

0:16:17

1:09:41

0:49:41

2:15:39

16

Sjoerd Groeskamp

Den hoorn texel

0:22:45

1:07:43

0:45:30

2:15:58

17

Thomas Frijns

Eindhoven

0:22:13

1:13:49

0:40:09

2:16:11

18

Koen Overmars

Utrecht

0:21:30

1:09:58

0:44:58

2:16:26

19

Peter Denekamp

Hilversum

0:16:00

1:11:37

0:51:23

2:19:00

20

Thomas Boom

Oudeschild

0:20:15

1:06:34

0:52:33

2:19:22

21

Steven de Wit

Anna paulowna

0:21:23

1:06:11

0:52:20

2:19:54

22

Bart Stubenitsky

Utrecht

0:20:56

1:13:35

0:46:29

2:21:00

23

Rob Hof

Tuitjenhorn

0:20:21

1:11:55

0:49:02

2:21:18

24

Bram Kuip

Den burg

0:26:04

1:13:37

0:43:49

2:23:30

25

Bas Ranzijn

De cocksdorp

0:21:08

1:14:49

0:48:21

2:24:18

26

Wietse Mol

Amsterdam

5:12:44

2:24:19

27

Peter van den Berg

Amsterdam

0:17:56

1:17:11

0:50:12

2:25:19

28

Sander van Schoonhoven

Deventer

0:18:54

1:17:45

0:49:41

2:26:20

29

Ruben van Vliet

Den Burg

0:24:00

1:04:01

1:00:37

2:28:38

30

Jurgen Heemskerk

Noordwijkerhout

0:22:23

1:15:58

0:50:26

2:28:47

31

Willem de Jong

Haarlem

0:20:13

1:16:56

0:55:34

2:32:43

32

Jacob De Olde

Deventer

0:22:08

1:18:36

0:52:47

2:33:31

33

Paul van der Werff

Hoorn

0:25:13

1:13:58

0:56:25

2:35:36

34

Michel Wigbers

Haarlem

0:18:37

1:21:42

0:58:46

2:39:05

35

Joost Veldman

Amsterdam

0:22:07

1:20:09

1:00:31

2:42:47

36

Daf Dubbelman

Amsterdam

0:52:02

2:43:42

37

Wouter Dogger

Den Burg

0:18:22

1:21:12

1:07:47

2:47:21

38

Martijn Leonard

Delft

0:31:45

1:25:32

0:53:06

2:50:23

39

Duco van der Kuijl

Den Burg

0:24:34

1:26:32

1:00:18

2:51:24

40

Sjors Takes

Amstelveen

0:22:12

1:22:46

1:07:12

2:52:10

41

Tarique Arsiwalla

Amsterdam

0:29:58

1:37:30

0:54:38

3:02:06

42

Reinier Walta

Beverwijk

0:23:31

1:22:34

1:16:10

3:02:15

43

Pieter Dogger

Den Burg

0:34:56

1:30:01

0:57:53

3:02:50

44

Maarten van der Maarel

Amsterdam

0:28:15

1:30:03

1:11:03

3:09:21

45

Simon Dros

Oosterend

0:45:39

1:34:22

1:15:57

3:35:58

46

Vitus van Netten

Lelystad

0:35:54

1:42:13

1:26:35

3:44:42

Dames 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Carla van Rooijen

Aalsmeer

0:20:49

1:09:00

0:44:30

2:14:19

2

Marleen Vos

Lelystad

0:16:14

1:14:55

0:44:47

2:15:56

3

Jolanda Nell

Maasland

0:21:23

1:11:52

0:46:52

2:20:07

4

Ingrid Eelkema

Leiden

0:16:35

1:17:50

0:51:07

2:25:32

5

Esther van Eijk

Leiden

0:20:08

1:18:05

0:55:07

2:33:20

6

Karen Poot

Utrecht

0:27:55

2:34:49

7

Marinka Maas

Uithoorn

0:23:04

1:15:37

0:56:11

2:34:52

8

Marianna Hoekstra

Wieringerwaard

0:22:32

1:16:47

0:55:45

2:35:04

9

Suzanne Witjes

Amsterdam

0:22:05

1:22:11

0:52:25

2:36:41

10

Linda van Veen

Oostzaan

0:23:47

1:20:11

0:56:26

2:40:24

11

Christa Hofstra

Leiden

0:20:21

1:27:19

0:54:54

2:42:34

12

Geertje de Schiffart

Deventer

0:29:55

1:23:11

0:55:59

2:49:05

13

Eefje Roelofs

Utrecht

0:26:50

1:28:27

0:56:32

2:51:49

14

Adele Ronda

Eindhoven

0:32:00

1:24:56

0:57:16

2:54:12

15

Tessa Backhuijs

Utrecht

0:30:09

1:26:54

0:59:15

2:56:18

16

Liset Nottrot

Delft

0:26:58

1:39:02

1:09:58

3:15:58

Heren 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Frans van Heteren

Aalsmeer

0:15:42

1:00:31

0:39:48

1:56:01

2

Jan Blokland

Alkmaar

0:17:12

1:02:11

0:42:35

2:01:58

3

Koen Spoorenberg

Landsmeer

0:17:48

1:01:32

0:45:05

2:04:25

4

Jeroen Tiebie

Callandsoog

0:17:31

1:04:12

0:44:00

2:05:43

5

Randy Hendriks

Lelystad

0:18:46

1:06:47

0:40:29

2:06:02

6

Herman Renting

Amsterdam

0:19:42

1:05:51

0:40:45

2:06:18

7

Samme Steenstra

Joure

0:17:54

1:05:52

0:44:03

2:07:49

8

Johan van Splunter

Westerland

0:20:17

1:02:10

0:46:06

2:08:33

9

Hessel Kruijer

Den Helder

0:17:46

1:08:21

0:42:48

2:08:55

10

Andre Trines

Veldhoven

0:20:58

1:04:55

0:43:44

2:09:37

11

Bauke Ylstra

Amsterdam

0:21:18

1:06:56

0:45:32

2:13:46

12

Johan de Jong

Haren

0:21:10

1:07:06

0:45:38

2:13:54

13

Fré Adema

Oranjewoud

0:19:10

1:07:46

0:47:19

2:14:15

14

Jos van Barneveld

Heerenveen

0:23:22

1:07:16

0:44:03

2:14:41

15

Johan Lek

Emmen

0:22:09

1:08:50

0:44:49

2:15:48

16

Ruud Doodeman

Warmenhuizen

0:41:07

2:17:42

17

Huib Modder

Amsterdam

0:19:28

1:10:31

0:49:13

2:19:12

18

Frank Harperink

Eindhoven

0:23:09

1:10:48

0:45:53

2:19:50

19

Ron Hoekstra

Wieringerwaard

0:20:29

1:08:19

0:52:41

2:21:29

20

Dick Vermeulen

Leusden

0:19:08

1:12:44

0:49:57

2:21:49

21

Peter Blokdijk

Tuitjenhorn

0:47:07

2:23:33

22

Wim Hekkens

Sterksel

0:24:21

1:10:32

0:48:45

2:23:38

23

Jan van de Meij

Berlicum

0:27:44

1:07:45

0:48:51

2:24:20

24

Richard Koopman

Den hoorn texel

0:19:32

2:24:31

25

Henk van der Meiden

De Rijp

0:48:58

2:27:45

26

Rene Esvelt

Dedemsvaart

0:27:00

1:15:00

0:46:11

2:28:11

27

Erik Leibbrand

Den Helder

0:26:06

1:16:03

0:46:44

2:28:53

28

Koen van der Meer

Den hoorn

0:21:14

1:16:34

0:52:30

2:30:18

29

Maickel Gleijsteen

Anna paulowna

0:21:42

1:14:50

0:54:26

2:30:58

30

Willem van Tatenhove

De Koog

0:21:06

1:14:42

0:55:34

2:31:22

31

Peter Tijsen

Schagerbrug

0:21:51

1:13:47

0:56:31

2:32:09

32

Paul Diepenmaat

Delden

0:20:05

1:15:44

0:56:45

2:32:34

33

Gerco Boersma

Amsterdam

0:22:28

1:19:56

0:57:28

2:39:52

34

Jan Duijzer

Breezand

0:36:42

1:14:28

0:49:32

2:40:42

35

Peter Verplancke

Den helder

0:30:00

2:41:08

36

Patrik Gerigk

Gladbeck

0:22:11

1:15:06

1:04:31

2:41:48

37

Wouter van Onzenoort

Alkmaar

0:58:35

2:42:57

38

Otto Goënga

Den burg

0:26:22

1:16:11

1:01:42

2:44:15

39

Niels de Wit

Lelystad

0:33:28

1:07:47

1:03:43

2:44:58

40

Ed Stuut

Hellevoetsluis

0:27:33

1:21:25

0:57:58

2:46:56

41

René van Kooten

Lelystad

0:28:54

1:23:40

0:56:10

2:48:44

42

Jaap Merkens

Tricht

0:53:41

2:50:04

43

Jan Hooge

Hoogeveen

0:25:22

1:32:18

0:54:02

2:51:42

44

Arnout de Vries

Lelystad

0:26:47

1:25:56

1:01:19

2:54:02

45

Herman Sloot

Amsterdam

0:25:26

1:29:43

0:59:31

2:54:40

46

Peter Tania

Zaandijk

0:31:45

1:24:06

1:03:59

2:59:50

47

Marcel Groenewegen

Bennebroek

0:27:53

1:26:14

1:17:54

3:12:01

Dames 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Geke Venema

Oosterlittens

0:25:48

1:09:12

0:49:41

2:24:41

2

Connie van der Lee

Breezand

0:22:48

1:14:11

0:47:49

2:24:48

3

Alice Elbertse

Weesp

0:20:55

1:17:57

0:56:18

2:35:10

4

Carin van den Dries - Leegwater

Haarlem

0:21:13

1:17:26

0:56:45

2:35:24

5

Jenneke Duijzer-Satter

Breezand

0:21:11

1:16:27

0:57:47

2:35:25

6

Hannie Soeters

Dordrecht

0:21:04

1:19:22

0:58:21

2:38:47

7

Tineke van Berkum

Echtenerbrug

0:56:31

2:44:07

8

Helen Pink

Amsterdam

0:23:01

1:25:24

1:00:10

2:48:35

9

Alinda van Willegen

Weesp

0:31:31

1:26:36

1:02:11

3:00:18

Heren 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Dré van Oosten

Anna Paulowna

0:19:51

1:05:47

0:42:29

2:08:07

2

Jan Boonstra

Lelystad

0:20:43

1:10:19

0:41:54

2:12:56

3

Jan Wisse

Middelburg

0:21:19

1:13:00

0:50:39

2:24:58

4

Joop Menke

Den helder

0:17:45

1:14:20

0:55:22

2:27:27

5

Laas Bonnema

Vrouwenparochie

0:23:43

1:13:42

0:50:27

2:27:52

6

Rob van Beurden

Den Burg

0:21:02

1:10:15

0:56:44

2:28:01

7

Jan Smeets

Landsmeer

0:24:20

1:15:02

0:58:33

2:37:55

8

Rob Teisman

De Cocksdorp

0:25:46

1:19:53

0:53:30

2:39:09

9

Jan Steur

Volendam

0:27:44

2:42:31

10

Martin Treub

Makkum

0:23:50

1:20:13

0:59:33

2:43:36

11

Pieter Cremer

Gorredijk

0:28:09

1:23:18

0:56:50

2:48:17

12

Jan Scholten

Weesp

0:28:59

1:23:39

0:59:29

2:52:07

13

Rein van Kempen

Bussum

0:27:21

1:28:35

1:04:37

3:00:33

14

Henk Nottrot

Delft

0:26:57

1:36:34

1:04:04

3:07:35

Dames 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Lieke van Beek

Hilversum

0:55:14

2:35:15

2

Gea van der Weert - Doef

Weesp

0:25:24

1:28:15

0:59:07

2:52:46

3

Loes van Kempen

Bussum

0:25:43

1:28:55

1:12:24

3:07:02

4

Ria de Jong

Weesp

0:37:12

3:23:03

Heren 60 jaar en ouder

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Gerard van Wissen

Nieuw-beijerland

0:53:48

2:25:20

2

Peter Bakker

Edam

0:30:08

1:15:54

0:51:11

2:37:13

3

Roelof de Rooij

Hilversum

0:21:50

1:22:05

1:03:55

2:47:50

Kwart triatlon Trio teams: 1000 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen

Trio teams

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Olympische vrienden: Dorian van Rijsselberghe, Zac. Plasac, J.P. Tobin

Den burg

0:18:20

2:06:25

2

Intersport: Erica Goenga, Jordy Vinke, Paul-Jan de Graaf

Oudeschild

0:24:14

1:02:24

0:41:31

2:08:09

3

Rab Betoncentrale: Simone de Wit, Gauke van Lingen, Martien Witte

Texel

0:17:50

1:06:39

0:44:46

2:09:15

4

Trainingsgroep Texel: Arie van der Burg, Jan Zijm, Coen Schoonheden

Den burg

0:19:33

1:08:48

0:41:44

2:10:05

5

Bakker Timmer: Joyce Vlaming, Ronald Kramer, Arnold Leijstra

De koog

0:18:21

1:09:48

0:49:46

2:17:55

6

Jan Kaas en Lucie: Lucie Burgman, Ferry van der Vis, Jeroen Backer

De koog

0:21:45

1:10:52

0:45:57

2:18:34

7

Niet zonder Piet: Barbara van Overhagen, Edwin van Vugt, Piet Waterschoot

Heeswijk-dinther

0:22:44

1:04:51

0:54:33

2:22:08

8

What's in a name?: Martine Dogger, Shadie Smits, Sander de Haan

Den burg

0:19:34

1:14:37

0:49:13

2:23:24

9

Zoefff: Edwin Zwaneveld, Daan van der Slikke, Richard Brouwer

Oosterend

0:21:39

1:17:48

0:43:58

2:23:25

10

Bij elkaar geraapt: Colinda Vlaming, Stefan Smit, Ulrike Weirich

De cocksdorp

0:21:26

1:14:40

0:47:28

2:23:34

11

Op de valreep: Gerard Timmerman, Henry Koopman, Lo Bremer

Den burg

0:25:19

1:08:16

0:53:36

2:27:11

12

Team 007: Dennis vd Star, Maarten Broekman, André Kooger

Den burg

0:23:55

2:28:20

13

3B 's: Guido Betsema, Niels Bakker, Jacob Bakker

De koog

0:19:35

1:03:01

1:06:20

2:28:56

14

Laurien's Brabo's: Henrieke ten Bokkel, Peter van Mil, Laurien Bakker

Erp

0:17:51

1:16:52

0:56:57

2:31:40

15

TIWICO: Tim Lohman, Hans de Winter, Corrie de Jager

De cocksdorp

0:24:24

1:11:55

0:55:41

2:32:00

16

G.A.S. girls: Alexandra de Jong, Sabina Bles, Gesina vd Kolk

Haarlem

0:20:06

1:18:08

0:56:25

2:34:39

17

Team Hilversum: Elles Spaans, Dick van Blarcum, Jan Frederici

Hilversum

0:24:02

1:21:08

0:50:08

2:35:18

18

VVZ 1: Thijs Scheepers, Dennis Wardenaar, Mark Duursma

Schagen

0:24:45

1:17:29

0:53:46

2:36:00

19

Y.E.R.: Yvonne Vittali, Ed aan de Wiel, René de Ruijter

Den Hoorn

0:26:10

1:23:10

0:49:35

2:38:55

20

Hou me vast!: Edith Kooy, 3kus van de Weert, Tineke Wentink

Nederhorst den berg

0:19:44

1:24:26

1:00:07

2:44:17

21

Trio: Susana Rodriguez, Jelle Kooter, Halbe Kooter

Alkmaar

0:23:45

1:36:50

0:46:48

2:47:23

22

Zilvervloot.com1: Chantal Schrijver, Elke Vriens, Martijn Roovers

Den haag

0:24:52

1:32:51

0:49:48

2:47:31

23

De jutters: Rob Hollak, Elly v.d Zijden, Annelies Hollak

Almere

0:28:32

1:24:00

1:01:14

2:53:46

Achtste triatlon individueel: 500 meter zwemmen, 20 kilometer fietsen en 5 kilometer hardlopen

Dames 14 en 15 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Jasmijn van der Burg

De Koog

0:11:45

0:36:26

0:22:26

1:10:37

Heren 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Tjarco Koppenaal

Eindhoven

0:11:25

0:34:44

0:22:03

1:08:12

2

Niek Nijenkamp

Hilversum

0:12:14

0:36:55

0:22:18

1:11:27

3

Paul Brussee

Nijmegen

0:13:54

0:35:33

0:22:35

1:12:02

4

Niels Betten

Abbekerk

0:10:15

0:40:27

0:21:24

1:12:06

5

Bas van de Wouw

Nijmegen

0:13:40

0:34:59

0:24:15

1:12:54

6

Sebastiaan Groeneveld

Den Oever

0:12:30

0:38:18

0:23:56

1:14:44

7

Agnus Gerringa

Lelystad

0:25:11

1:15:39

8

Jelle Tamminga

Den burg

0:19:27

0:40:40

0:21:11

1:21:18

9

Freek Uijen

Lettele

0:13:48

0:41:35

0:28:09

1:23:32

10

Wessel Haaxman

Amsterdam

0:16:08

0:44:25

0:24:54

1:25:27

11

Albert Dam

Heemstede

0:14:36

0:48:51

0:24:03

1:27:30

12

René van den Brom

Haarzuilens

0:12:29

0:45:02

0:30:32

1:28:03

13

Mark van der Heijden

Vleuten

0:15:44

0:41:51

0:30:28

1:28:03

14

Jean-Paul Wassens

Heerenveen

0:18:07

0:41:09

0:29:08

1:28:24

15

Maarten Steenvoort

Utrecht

0:21:39

0:46:56

0:26:56

1:35:31

Dames 16 t/m 39 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Karlijn van der Burg

De koog

0:09:29

0:37:44

0:24:15

1:11:28

2

Danielle Krijgsman

Rhenen

0:21:47

1:13:53

3

Suzanne Maessen

Nijmegen

0:13:41

0:41:02

0:24:32

1:19:15

4

Simone Nell

Maasland

0:11:43

0:43:40

0:26:31

1:21:54

5

Titia van der Stelt

Arnhem

0:15:15

0:40:10

0:27:20

1:22:45

6

Bea Müller

Nijmegen

0:14:29

0:41:51

0:26:46

1:23:06

7

Marleen Tromp

Den burg

0:14:48

0:46:32

0:30:18

1:31:38

8

Eva Dielis

Hilversum

0:27:29

1:31:45

9

Marleen de Vries

Den burg

0:16:28

0:49:53

0:28:41

1:35:02

10

Astrid Spierenburg

Haarzuilens

0:15:29

0:52:28

0:31:36

1:39:33

11

Tamara Brander

Harlingen

0:18:26

0:55:14

0:36:23

1:50:03

Heren 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Norbert Eelman

Rhenen

0:08:47

0:36:31

0:20:42

1:06:00

2

Ton Hurkmans

Uithoorn

0:14:22

0:41:01

0:22:00

1:17:23

3

Frank Heldoorn

Huizen

0:10:54

0:44:24

0:23:10

1:18:28

4

Gerco Aberson

Den burg

0:15:52

0:38:56

0:23:59

1:18:47

5

Harry Kingma

Den burg

0:12:04

0:39:05

0:29:39

1:20:48

Dames 40 t/m 49 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Natascha van der Vis

Oudeschild

0:22:10

1:08:24

2

Louise van der Sluis

Den burg

0:28:03

1:22:11

3

Annette Kelderman

Lelystad

0:17:41

1:34:13

4

Monique van Mil

Erp

0:14:01

0:50:15

0:37:40

1:41:56

Heren 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Ton Jacquot

Eindhoven

0:21:44

1:07:44

2

Lammert Nienhuis

Zuidwolde

0:12:59

0:47:01

0:27:15

1:27:15

3

Frans Smeets

Lelystad

0:23:02

0:54:04

0:38:48

1:55:54

Dames 50 t/m 59 jaar

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Erna Kuip

Den burg

0:12:47

0:41:50

0:27:25

1:22:02

2

Coosje Pennink

Uithoorn

0:17:30

0:47:26

0:29:12

1:34:08

3

Astrid Zijlstra

Lekkum

0:17:12

0:55:03

0:32:57

1:45:12

4

Joke Cremer

Gorredijk

0:29:43

0:56:44

0:31:33

1:58:00

Dames 60 jaar en ouder

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Judy Witte

Den Burg

0:17:09

0:52:39

0:32:25

1:42:13

Ligfietsen (buiten mededinging)

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Jacqueline Aarts

De cocksdorp

0:18:43

0:41:03

0:28:50

1:28:36

Buiten mededinging

Pos.

Naam Plaats:

Zwemtijd

Fietstijd

Looptijd

Eindtijd

Bijzond.


1

Niek Heldoorn

Huizen

0:23:41

1:18:30