UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2013.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Sytse Leenstra

DELFT

0:36:47

46,49

2

Mark Touwen

AMSTELVEEN

0:38:08

44,84

3

Jurrien Rom Colthoff

AMSTERDAM

0:38:19

44,63

4

Johannes de Groot

JUBBEGA

0:38:41

44,20

5

Jeroen Akkerman

ALMERE

0:38:50

44,03

6

Jan-Willem Groeneveld

ROTTERDAM

0:38:55

43,94

7

Mark de Langen

VALBURG

0:38:58

43,88

8

Folkert Holzmann

WEESP

0:39:18

43,51

9

Pieter Rom Colthoff

ROTTERDAM

0:39:43

43,05

10

Pieter van der Eijk

SWIFTERBANT

0:39:51

42,91

11

Luuk Jansen

NOOTDORP

0:40:10

42,57

12

Pim Bongers

UTRECHT

0:40:12

42,54

13

Jasper Hentzen

UTRECHT

0:40:18

42,43

14

Martijn Roest

WATERINGEN

0:40:26

42,29

15

Bert Smilda

GRONINGEN

0:40:33

42,17

16

Laurens Snoek

VOLENDAM

0:40:40

42,05

17

Jordy Meerman

UTRECHT

0:40:48

41,91

18

Martijn de Koning

WOLVEGA

0:40:49

41,89

19

Remco Hoogenboezem

NOORDWIJKERHOUT

0:40:54

41,81

20

Robert Braam

WAGENINGEN

0:40:55

41,79

21

Klaas Smit

GRONINGEN

0:41:06

41,61

22

Jeroen Haring

SCHIPLUIDEN

0:41:16

41,44

23

Dolf Smit

EELDE

0:41:21

41,35

24

Stijn Hulsebos

LICHTENVOORDE

0:41:23

41,32

25

Tom Mooij

NIEUWEGEIN

0:41:23

41,32

26

Jan Sanders

BEUNINGEN

0:41:26

41,27

27

Basjan Berkhout

HAARLEM

0:41:31

41,19

28

Jos Wilbrink

NIEKERK

0:41:49

40,89

29

Joost Bakker

HOOGEZAND

0:41:54

40,81

30

Mart Vrijsen

UTRECHT

0:42:36

40,14

31

Jan van Paassen

DEN HOORN (Z-H)

0:42:48

39,95

32

Remco Koopman

DEN BURG

0:42:51

39,91

33

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:42:56

39,83

34

Corniel Nobel

LEIDEN

0:42:57

39,81

35

Tom Witte

OOSTEREND

0:43:08

39,64

36

Remco van der Zwaan

OOSTWOLD

0:43:14

39,55

37

Danyel Heinen

AALTEN

0:43:22

39,43

38

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:43:25

39,39

39

Joost de Winter

DE WAAL

0:43:39

39,18

40

Joost Aldus

VELP

0:43:42

39,13

41

Koert Weber

SWIFTERBANT

0:43:45

39,09

42

Joost Hoogenbosch

DEN BURG

0:43:46

39,07

43

Niels Segerink

DEN BURG

0:44:22

38,54

44

Klaas Uitgeest

DE KOOG

0:44:23

38,53

45

Tjark Nelissen

MAARSSEN

0:44:45

38,21

46

Aldo Witte

DE KOOG

0:44:47

38,18

47

Niels-Jeroen Bos

DEN BURG

0:45:03

37,96

48

Tim Kedde

DEN BURG

0:46:22

36,88

49

Max van Vliet

SCHAGEN

0:46:51

36,50

50

Wouter Crooy

AMSTERDAM

0:47:49

35,76

51

Bram van den Elst

DEN BURG

0:48:13

35,46

52

Maikel van der Gracht

DEN BURG

0:48:36

35,18

53

Daan van der Slikke

DEN BURG

0:49:07

34,81

54

Jeroen Kalk

DEN BURG

0:51:28

33,23

55

Wouter-Jan Dogger

DEN BURG

0:53:27

31,99

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Remco Grasman

LUTTELGEEST

0:37:16

45,89

2

Krijn Haak

ZEEWOLDE

0:38:29

44,43

3

Marko Jeletich

AMERSFOORT

0:38:40

44,22

4

John Antens

WERNHOUT

0:39:20

43,47

5

Paul Croon

CASTRICUM

0:39:51

42,91

6

John de Leeuw

BREDA

0:40:03

42,70

7

Wobko Faber

SNEEK

0:40:09

42,59

8

Alex Rodriguez

PURMEREND

0:40:14

42,50

9

Jeroen van de Calseijde

AMERSFOORT

0:40:19

42,41

10

Tony Verschuuren

FIJNAART

0:40:27

42,27

11

Roelof van der Klis

NOOTDORP

0:40:33

42,17

12

Nico Bakker

WEESP

0:40:42

42,01

13

Jan Oolders

SCHEEMDA

0:40:54

41,81

14

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:41:01

41,69

15

Hanno Zomermaand

FRANEKER

0:41:09

41,56

16

Thomas van den Hof

HIERDEN

0:41:15

41,45

17

Bas Winkel

'S-GRAVELAND

0:41:16

41,44

18

Ard Neven

LEKKERKERK

0:41:20

41,37

19

Martin Swart

MAARSSEN

0:41:22

41,34

20

Niels Huiskamp

FIJNAART

0:41:27

41,25

21

Edwin Driessen

UTRECHT

0:41:29

41,22

22

Heinie Hommes

RÜTERBROCK-HAREN DUITSLAND

0:41:41

41,02

23

Ralph Greupink

DALEN

0:41:57

40,76

24

Ron Aardenburg

HEEMSKERK

0:42:03

40,67

25

Rolf Hendriks

ALMERE

0:42:19

40,41

26

Niels Bakker

DEN BURG

0:42:40

40,08

27

Peter van der Windt

SCHIPLUIDEN

0:42:55

39,84

28

Lorendz Boom

OUDESCHILD

0:42:58

39,80

29

Peerke Reijnders

DEN BURG

0:43:05

39,69

30

Tim de Zeeuw

MAARSSEN

0:43:21

39,45

31

Federico De Marco

ALMERE

0:43:28

39,34

32

Pieter Boersma

FERWERT

0:43:29

39,33

33

Jurgen van Oorschot

VELP

0:43:30

39,31

34

Chris van den Hoven

ULVENHOUT

0:43:36

39,22

35

Rik Meijering

LOENEN AAN DE VECHT

0:43:37

39,20

36

Rene van der Woude

DEN HELDER

0:43:43

39,12

37

Jan van der Sleet

HAREN

0:44:57

38,04

38

Willem Jimmink

DE WAAL

0:45:23

37,68

39

Johan van der Kooi

TERNEUZEN

0:45:57

37,21

40

Lutz Fasbender

VIERSEN DUITSLAND

0:46:54

36,46

41

Wannes Fey

DEN HOORN TEXEL

0:48:14

35,45

42

Marco Mattner

DEN BURG

0:49:29

34,56

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Theo Joosten

SPAARNDAM

0:38:08

44,84

2

Arjan Bakker

GOUDA

0:39:16

43,55

3

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:39:29

43,31

4

Albert van Leeuwen

MAARSSEN

0:40:12

42,54

5

Rein Oppewal

SNEEK

0:40:47

41,93

6

Rob van Leeuwen

PIJNACKER

0:40:48

41,91

7

Jan-Frits de Gans

AMSTERDAM

0:40:54

41,81

8

Nico Vlaming

ANNA-PAULOWNA

0:41:07

41,59

9

Richard Buyvoets

HAAREN

0:41:55

40,79

10

Johan Gommers

WERNHOUT

0:41:56

40,78

11

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:42:01

40,70

12

Rob Swenne

WISSENKERKE

0:42:28

40,27

13

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:42:54

39,86

14

Jan Leeflang

MAARSSEN

0:43:01

39,75

15

Hendrie Verstraten

LIEMPDE

0:43:09

39,63

16

Daan van der Have

DORDRECHT

0:43:20

39,46

17

Theo Verlouw

GORINCHEM

0:43:22

39,43

18

Piet Gemser

SNEEK

0:43:40

39,16

19

Victor van den Hoff

VELSERBROEK

0:43:47

39,06

20

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:44:10

38,72

21

Eric Schoonderwoerd

MAARSSEN

0:44:11

38,70

22

Marc Bokx

AMSTERDAM

0:44:13

38,67

23

Theo Boom

OUDESCHILD

0:44:25

38,50

24

Edwin Kaats

SOEST

0:44:32

38,40

25

Rinze Andringa

MARRUM

0:45:07

37,90

26

Hans van der Sloot

DEN HELDER

0:45:11

37,85

27

Hans Dekker

KAMPERLAND

0:45:12

37,83

28

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

0:45:33

37,54

29

Johan Bijl

RIDDERKERK

0:45:43

37,40

30

Jan Struiksma

ZAANDAM

0:45:44

37,39

31

Maarten Koorn

DEN HAAG

0:45:57

37,21

32

Jan Zijm

DEN BURG

0:46:02

37,15

33

Eric van Steijn

HAARLEM

0:46:24

36,85

34

Ger Bullema

TOORNWERD

0:47:23

36,09

35

Hans de Winter

DE WAAL

0:47:44

35,82

36

Karel Bootsman

SANTPOORT NOORD

0:47:48

35,77

37

Martien Witte

DEN BURG

0:48:12

35,48

38

Peter Dral

DEN BURG

0:48:13

35,46

39

Marco Witte

DEN BURG

0:48:18

35,40

40

Jan-Jacob Rab

DEN BURG

0:50:52

33,62

41

Leendert den Braven

DEN BURG

0:51:02

33,51

42

Jan Jorna

HARLINGEN

1:11:51

23,80

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:42:29

40,25

2

Saskia Oomen

MARKNESSE

0:43:29

39,33

3

Esther van der Zwaan

GRONINGEN

0:43:34

39,25

4

Karlijn van der Burg

DE KOOG

0:43:56

38,92

5

Annie Labordus

PARREGA

0:44:02

38,83

6

Marjan Andringa

MARRUM

0:44:23

38,53

7

Lucie Veeger

DE COCKSDORP

0:49:50

34,31

8

Denise Betsema

DE WAAL

0:51:07

33,45

9

Marit Zijm

DEN BURG

0:51:17

33,34

10

Aukje Jenster

GRONINGEN

0:54:01

31,66

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Suzanne van Gelder

WOLVEGA

0:43:51

39,00

2

Janette de Groot-Bron

JUBBEGA

0:45:13

37,82

3

Mirjam van Dijk

PIJNACKER

0:45:20

37,72

4

Margriet Engelsma

NOORDWIJK

0:45:26

37,64

5

Hennie Venema

LEEK

0:45:31

37,57

6

Simone Betsema

OUDESCHILD

0:45:40

37,45

7

Jeannette Schram - Moll

WOLVEGA

0:46:17

36,95

8

Louise van der Sluis

DEN BURG

0:48:53

34,98

9

Natascha Darlang

HAARLEM

0:49:09

34,79

10

Alice Elbertse

WEESP

0:50:47

33,67

11

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

0:53:40

31,86

12

Marijke Stark

OOSTEREND

0:54:58

31,11

13

Manuela Fasbender

VIERSEN DUITSLAND

0:58:32

29,21

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:28:40

59,65

2

Jeroen Koeleman

OBDAM

0:30:25

56,22

3

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:32:28

52,67

4

Remke Geldermans

HEERHUGOWAARD

0:33:44

50,69

5

Sjaak Bloemberg

DELFGAUW

0:33:46

50,64

6

Theo van Goor

KOUDHOORN (PUTTEN)

0:35:53

47,65

7

Eva Navratilova

SWIFTERBANT

0:38:27

44,47

8

Marloes Dries

PUTTEN

0:39:39

43,13

9

Joram Tromp

GRONINGEN

0:40:35

42,14

10

Wim Schermer

DE WOUDE

0:51:16

33,35

11

Peter Tromp

DEN BURG

0:53:31

31,95

       Gastrenner

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

1

Peter Koning

VENHUIZEN

0:35:43

47,88