UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 6 SEPTEMBER 2014.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Johannes de Groot

JUBBEGA

0:18:08

0:37:23

45,74

2

Jan-Willem Groeneveld

ROTTERDAM

0:18:17

0:37:34

45,52

3

Bert Smilda

GRONINGEN

0:18:40

0:37:41

45,38

4

Bob van den Berg

'S-GRAVENZANDE

0:18:26

0:37:55

45,10

5

Cees Snoek

VOLENDAM

0:18:40

0:38:02

44,96

6

Glenn van Nierop

ZOETERWOUDE

0:18:29

0:38:10

44,80

7

Harm Buist

ZUIDLAREN

0:18:41

0:38:22

44,57

8

Bram Groen

OUDKARSPEL

0:18:45

0:38:30

44,42

9

Rob Aaftink

ALMERE

0:18:49

0:38:36

44,30

10

Jordy Meerman

UTRECHT

0:19:04

0:38:45

44,13

11

Sytze Brouwers

GRONINGEN

0:18:58

0:38:53

43,98

12

Bram de Waard

PETTEN

0:18:51

0:38:59

43,86

13

Remco Koopman

DEN BURG

0:19:22

0:39:22

43,44

14

Jan Sanders

BEUNINGEN

0:19:32

0:40:08

42,61

15

Niels Zagers

UTRECHT

0:20:04

0:40:40

42,05

16

Bas Ranzijn

KROMMENIE

0:20:02

0:40:44

41,98

17

Joost Bakker

HOOGEZAND

0:19:50

0:40:49

41,89

18

Pieter van der Eijk

SWIFTERBANT

0:19:36

0:40:50

41,88

19

Remco van der Zwaan

OOSTWOLD

0:20:03

0:41:05

41,62

20

Klaas Smit

TYNAARLO

0:20:10

0:41:22

41,34

21

Jesse van Gorkum

SUAWOUDE

0:20:46

0:41:34

41,14

22

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:20:27

0:41:35

41,12

23

Peter Smale

GRONINGEN

0:20:31

0:41:43

40,99

24

Herman Spijkerman

ZUIDHORN

0:20:22

0:41:50

40,88

25

Jos Wilbrink

GRONINGEN

0:20:22

0:41:52

40,84

26

Jeroen Luijks

OOSTEIND

0:20:43

0:42:02

40,68

27

Ruben van Vliet

DEN BURG

0:20:48

0:42:04

40,65

28

Thomas Verstraeten

ALMERE

0:20:47

0:42:11

40,54

29

Herbert Bokkers

AMERSFOORT

0:20:54

0:42:27

40,28

30

Armando van Bruggen

PURMEREND

0:21:13

0:42:35

40,16

31

Niels-Jeroen Bos

DEN BURG

0:21:06

0:42:41

40,06

32

Joost de Winter

DE WAAL

0:21:29

0:42:58

39,80

33

Dave Huijsman

DE KOOG

0:21:18

0:43:07

39,66

34

Joost Hoogenbosch

DEN BURG

0:21:09

0:43:08

39,64

35

Onno Molenkamp

GRONINGEN

0:21:12

0:43:11

39,60

36

Jesse Hovestreijdt

AMSTERDAM

0:21:23

0:43:39

39,18

37

Serai van der Plaats

DEN BURG

0:21:19

0:43:42

39,13

38

Anco de Ridder

LEXMOND

0:21:36

0:43:58

38,89

39

Niels Segerink

DEN BURG

0:22:08

0:44:37

38,33

40

Corniel Nobel

LEIDEN

0:21:09

0:44:46

38,20

41

Sjors Jimmink

DE WAAL

0:23:15

0:46:24

36,85

42

Bjorn van Heumen

NIJMEGEN

0:22:54

0:47:01

36,37

43

Duco Trap

DEN BURG

0:23:56

0:48:48

35,04

44

Jeffrey Zijm

DEN BURG

0:24:02

0:49:12

34,76

45

Daan van der Slikke

DEN BURG

0:24:15

0:49:39

34,44

46

Rens van Leeuwen

HOORN

0:23:48

0:49:58

34,22

47

Maikel van der Gracht

DEN BURG

0:24:23

0:50:31

33,85

48

Aldo Witte

DE KOOG

0:24:50

0:50:43

33,72

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Renee Horians

OUD GASTEL

0:18:17

0:37:41

45,38

2

Marcel Webers

MILSBEEK

0:18:36

0:37:47

45,26

3

Marko Jeletich

AMERSFOORT

0:18:40

0:38:34

44,34

4

Tony Verschuuren

FIJNAART

1:19:56

0:38:52

44,00

5

John Antens

WERNHOUT

0:19:03

0:38:57

43,90

6

Hanno Zomermaand

FRANEKER

0:19:15

0:39:13

43,60

7

John de Leeuw

BREDA

0:19:13

0:39:26

43,36

8

Niels Huiskamp

FIJNAART

0:19:23

0:40:02

42,71

9

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:19:31

0:40:09

42,59

10

Bertijn Brijder

HEERENVEEN

0:19:28

0:40:12

42,54

11

Krijn Haak

ZEEWOLDE

0:19:34

0:40:25

42,31

12

Thomas van den Hof

HIERDEN

0:19:39

0:40:26

42,29

13

Hans Bouwmeester

LEIDEN

0:19:46

0:40:34

42,15

14

Lorendz Boom

OUDESCHILD

0:19:59

0:40:37

42,10

15

Iwan Bos

HARDERWIJK

0:19:51

0:40:51

41,86

16

Niels Bakker

DEN BURG

0:20:00

0:41:03

41,66

17

Ludo van Overveld

SCHIJF

0:20:42

0:41:33

41,15

18

Niels Jimmink

DEN BURG

0:20:30

0:41:34

41,14

19

Dolf Smit

EELDE

0:20:26

0:41:52

40,84

20

John Knol

MARUM

0:20:52

0:42:06

40,62

21

Tim de Zeeuw

MAARSSEN

0:21:02

0:42:25

40,31

22

Rolf Hendriks

ALMERE

0:20:53

0:42:36

40,14

23

Ard van Straten

KAMERIK

0:21:02

0:42:46

39,98

24

Bas Kaag

ROTTERDAM

0:21:05

0:42:47

39,97

25

Pieter Boersma

FERWERT

0:21:21

0:43:23

39,42

26

Maarten Broekman

DEN BURG

0:21:34

0:43:38

39,19

27

Age Nauta

KOUDUM

0:21:29

0:44:23

38,53

28

Dennis van Marle

AKKRUM

0:21:43

0:44:45

38,21

29

Jacco Rozendaal

WARMENHUIZEN

0:22:54

0:46:11

37,03

30

Wannes Fey

DEN HOORN TEXEL

0:22:51

0:46:52

36,49

31

Andre de Ruijter

DE COCKSDORP

0:24:26

0:49:10

34,78

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Hans Post

NOOTDORP

0:18:59

0:38:18

44,65

2

Henny Rovers

ROOSENDAAL

0:19:01

0:38:55

43,94

3

Roelof van der Klis

NOOTDORP

0:19:25

0:39:24

43,40

4

Albert van Leeuwen

MAARSSEN

0:19:12

0:39:33

43,24

5

Louis Verdaesdonck

ZUNDERT

0:19:27

0:39:53

42,87

6

Nico Vlaming

ANNA-PAULOWNA

0:19:38

0:40:27

42,27

7

Walter Falkena

NIJLAND

0:19:55

0:40:43

42,00

8

Ron Aardenburg

HEEMSKERK

0:19:54

0:40:55

41,79

9

Johan Gommers

WERNHOUT

0:20:09

0:41:03

41,66

10

Ralph Greupink

DALEN

0:20:15

0:41:04

41,64

11

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:20:25

0:41:27

41,25

12

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:20:35

0:41:30

41,20

13

Daan van der Have

DORDRECHT

0:20:44

0:41:51

40,86

14

Dick van der Neut

DELDEN

0:20:52

0:42:06

40,62

15

Eric Schoonderwoerd

MAARSSEN

0:20:58

0:42:20

40,39

16

Rik Meijering

LOENEN AAN DE VECHT

0:21:02

0:42:27

40,28

17

Ton Elders

BEVERWIJK

0:20:56

0:42:57

39,81

18

Rob van Zetten

ZEEWOLDE

0:21:15

0:43:06

39,67

19

Jan Leeflang

MAARSSEN

0:21:36

0:43:34

39,25

20

Jan Struiksma

ZAANDAM

0:21:17

0:43:40

39,16

21

Theo Boom

OUDESCHILD

0:21:45

0:43:43

39,12

22

Wim Branderhorst

UTRECHT

0:22:05

0:43:58

38,89

23

Jan Dekkers

MARUM

0:21:36

0:44:06

38,78

24

Rinze Andringa

MARRUM

0:21:41

0:44:43

38,24

25

Klaas Bolks

HARDENBERG

0:21:49

0:44:45

38,21

26

Ger Bullema

TOORNWERD

0:21:30

0:44:52

38,11

27

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:22:12

0:45:07

37,90

28

Maarten Koorn

OOOSTEREND

0:22:16

0:45:14

37,80

29

Jan Zijm

DEN BURG

0:22:54

0:46:18

36,93

30

Hans Dekker

KAMPERLAND

0:23:05

0:46:24

36,85

31

Gerard Koorn

LEIDEN

0:22:48

0:46:44

36,59

32

Gerard van Amsterdam

ROELOFARENDSVEEN

0:47:11

36,24

33

Patrick Agterberg

MAARTENSDIJK

0:23:02

0:47:17

36,16

34

Sido Overdijk

DEN BURG

0:23:47

0:47:41

35,86

35

Vincent Koeckhoven

KAMERIK

0:24:16

0:49:01

34,89

36

Hans de Winter

DE WAAL

0:24:03

0:49:27

34,58

37

Jos Geijsel

OUDERKERK AAN DE AMSTEL

0:24:35

0:50:02

34,18

38

Martien Witte

DEN BURG

0:24:23

0:50:12

34,06

39

Bernd Ramacher

KAARST (DUITSLAND)

0:28:49

0:54:38

31,30

40

Jan-Jacob Rab

DEN BURG

0:27:42

0:56:16

30,39

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:20:23

0:41:18

41,40

2

Marjan Andringa

MARRUM

0:21:14

0:42:49

39,94

3

Esther van der Zwaan

GRONINGEN

0:21:20

0:43:00

39,77

4

Gerda Brouwer

LEMMER

0:23:30

0:47:28

36,03

5

Denise Betsema

DE WAAL

0:23:47

0:49:52

34,29

6

Mariëlle Rockland

OOSTEIND

0:24:53

0:50:14

34,04

7

Marit Zijm

DEN BURG

0:26:00

0:52:05

32,83

8

Lucie Veeger

DE COCKSDORP

0:25:54

0:52:17

32,71

9

Annet Rijneveld

LEXMOND

0:26:26

0:52:44

32,43

10

Loes Pansters

GRONINGEN

0:27:41

0:56:03

30,51

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

0:21:10

0:42:45

40,00

2

Yvonna Tinga

BOLSWARD

0:21:18

0:42:53

39,88

3

Marti Valks

HILVERSUM

0:21:49

0:44:09

38,73

4

Simone Betsema

OUDESCHILD

0:22:18

0:45:19

37,73

5

Janette de Groot-Bron

JUBBEGA

0:22:14

0:46:01

37,16

6

Erica Goënga

DEN HOORN

0:22:56

0:46:41

36,63

7

Jolanda Voskamp

DE LIER

0:23:15

0:47:37

35,91

8

Joeri Homma

NIEUWE NIEDORP

0:23:37

0:47:54

35,70

9

Annette de Bot

ROOSENDAAL

0:23:57

0:48:50

35,02

10

Ciska Stark

LEXMOND

0:25:29

0:51:43

33,06

11

Nel van Galen

AMEIDE

0:25:48

0:52:18

32,70

12

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

0:28:06

0:56:15

30,40

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Jeroen Koeleman

OBDAM

0:13:22

0:27:36

61,96

2

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:13:34

0:28:04

60,93

3

Wim Schermer

DE WOUDE

0:14:46

0:30:18

56,44

4

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:14:50

0:30:29

56,10

5

Swanette Tempelman

DRONTEN

0:16:12

0:33:29

51,07

6

Eduard Botter

WATERINGEN

0:15:28

0:38:46

44,11

7

Joram Tromp

HAREN

0:20:43

0:41:43

40,99

8

Peter Tromp

DEN BURG

0:24:27

0:49:30

34,55

       Gastrenner

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Natascha van der Vis / Larissa Klaassen

OUDESCHILD

0:21:31

0:43:27

39,36