UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 12 SEPTEMBER 2015.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Johan Tijssen

SINT-JANSKLOOSTER

0:15:13

0:36:49

46,45

2

Bert Smilda

GRONINGEN

0:16:11

0:37:58

45,04

3

Roderik Egberink

BUSSUM

0:16:06

0:38:10

44,80

4

Arjen Dijkstra

HAREN

0:16:17

0:38:25

44,51

5

Sytse Leenstra

ENSCHEDE

0:16:06

0:38:27

44,47

6

Niels van der Pijl

ALPHEN AAN DEN RIJN

0:11:52

0:38:33

44,36

7

Gijsbert Nieuwkoop

VEEN

0:16:20

0:38:36

44,30

8

Jordy Meerman

BREDA

0:16:21

0:38:41

44,20

9

Bram de Waard

PETTEN

0:16:22

0:39:04

43,77

10

Wim van der Laan

HILVERSUM

0:16:28

0:39:06

43,73

11

Jeroen Akkerman

ALMERE

0:16:20

0:39:10

43,66

12

Niels Zagers

UTRECHT

0:16:27

0:39:19

43,49

13

Dimitri Jongeneel

UTRECHT

0:16:26

0:39:23

43,42

14

Remco Koopman

DEN BURG

0:16:53

0:39:31

43,27

15

Sjors Salentijn

ROERMOND

0:16:43

0:39:45

43,02

16

Sytze Brouwers

GRONINGEN

0:17:01

0:39:47

42,98

17

Remco van der Zwaan

OOSTWOLD

0:16:41

0:39:48

42,96

18

Anton Stempher

GRONINGEN

0:17:03

0:40:14

42,50

19

Armando van Bruggen

PURMEREND

0:17:10

0:40:18

42,43

20

Mark Teeuw

RIJSWIJK NB

0:16:40

0:40:18

42,43

21

Pieter Smith

GRONINGEN

0:16:59

0:40:32

42,19

22

Gerbren Spoelstra

AMSTERDAM

0:16:51

0:40:37

42,10

23

Siard Jongsma

ZWOLLE

0:16:52

0:40:43

42,00

24

Louis Prins

GRONINGEN

0:17:10

0:40:44

41,98

25

Senne van Berge Henegouwen

AMSTERDAM

0:16:55

0:40:44

41,98

26

Vincent Jessen

TILBURG

0:16:58

0:40:51

41,86

27

Joost Bakker

HOOGEZAND

0:17:21

0:40:55

41,79

28

Jan Sanders

BEUNINGEN

0:17:14

0:41:10

41,54

29

Tom Terpstra

GRONINGEN

0:17:21

0:41:12

41,50

30

Bas Ranzijn

KROMMENIE

0:17:31

0:41:24

41,30

31

Sebastiaan Pais

GRONINGEN

0:17:13

0:41:46

40,94

32

Henk Wijbenga

GRONINGEN

0:17:23

0:42:04

40,65

33

Onno Molenkamp

GRONINGEN

0:17:46

0:42:06

40,62

34

Dave Huijsman

DE KOOG

0:17:52

0:42:11

40,54

35

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:17:48

0:42:15

40,47

36

Klaas Smit

TYNAARLO

0:17:56

0:42:50

39,92

37

Robbert Boersen

OUDESCHILD

0:17:50

0:43:09

39,63

38

Gerlof Hofman

ADUARD

0:17:46

0:43:15

39,54

39

Daniel Guichelaar

HOOGEVEEN

0:18:26

0:43:20

39,46

40

Geert-Jan Stenvert

IJLST

0:18:12

0:43:46

39,07

41

Jhonny Luke

AMSTERDAM

0:18:06

0:43:57

38,91

42

Marten Bullema

TOORNWERD

0:18:35

0:44:02

38,83

43

Kyle Agterberg

MAARTENSDIJK

0:18:02

0:44:07

38,76

44

Joost Hoogenbosch

DEN BURG

0:17:41

0:44:20

38,57

45

Sjors Jimmink

DE WAAL

0:17:59

0:44:48

38,17

46

Ronald Brans

GRONINGEN

0:19:28

0:46:40

36,64

47

Tom Dams

SINT JANSKLOOSTER

0:20:50

0:50:32

33,84

48

Aldo Witte

DE KOOG

0:20:27

0:50:56

33,57

49

Duco Trap

DEN BURG

0:20:33

0:51:10

33,42

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Renee Horians

OUD GASTEL

0:15:50

0:37:41

45,38

2

Marko Jeletich

AMERSFOORT

0:15:57

0:37:48

45,24

3

Cees Snoek

VOLENDAM

0:16:05

0:38:15

44,71

4

Ben Plantinga

GLIMMEN

0:16:16

0:38:32

44,38

5

Marco Bos

SINT JANSKLOOSTER

0:15:57

0:39:06

43,73

6

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:16:34

0:39:14

43,59

7

Marcel Webers

MILSBEEK

0:16:28

0:39:15

43,57

8

Tony Verschuuren

FIJNAART

0:16:48

0:39:48

42,96

9

John Antens

WERNHOUT

0:16:59

0:40:01

42,73

10

Niels Jimmink

DEN BURG

0:16:50

0:40:33

42,17

11

Shane Mahon

HAARLEM

0:17:01

0:40:34

42,15

12

Ard Neven

LEKKERKERK

0:17:25

0:40:53

41,83

13

Niels Bakker

DEN BURG

0:17:31

0:41:45

40,96

14

Danny Witkamp

HILLEGOM

0:17:54

0:41:51

40,86

15

Rolf Hendriks

ALMERE

0:17:28

0:41:54

40,81

16

Bas Kaag

ROTTERDAM

0:17:39

0:42:22

40,36

17

Jurgen van Oorschot

VELP

0:17:37

0:43:02

39,74

18

Tim de Zeeuw

MAARSSEN

0:18:16

0:43:03

39,72

19

Vincent Van Wersch

TILBURG

0:12:45

0:43:04

39,71

20

Pieter Boersma

FERWERT

0:17:44

0:43:06

39,67

21

Jan van der Sleet

HAREN

0:17:55

0:43:41

39,15

22

Ard van Straten

KAMERIK

0:18:16

0:43:42

39,13

23

Geert Krikke

SNEEK

0:19:17

0:47:49

35,76

24

Wouter Kuiper

MARUM

0:19:38

0:48:27

35,29

25

Wannes Fey

DEN HOORN TEXEL

0:19:58

0:49:56

34,25

26

Harry Kingma

DEN BURG

0:21:26

0:51:47

33,02

27

Alex Rodriguez

PURMEREND

0:17:08

0:51:50

32,99

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Pieter Aben

NIJMEGEN

0:16:21

0:38:50

44,03

2

Arjan Bakker

GOUDA

0:16:22

0:38:57

43,90

3

Erik Ruesink

DINXPERLO

0:16:37

0:39:27

43,35

4

Henny Rovers

ROOSENDAAL

0:16:54

0:39:35

43,20

5

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:15:47

0:40:11

42,55

6

Henk Lunenborg

HOOGEVEEN

0:15:59

0:40:19

42,41

7

Jan van der Wel

AUSTERLITZ

0:16:57

0:40:52

41,84

8

Roelof van der Klis

NOOTDORP

0:17:21

0:40:55

41,79

9

Ron Aardenburg

HEEMSKERK

0:17:15

0:41:03

41,66

10

Eric Schoonderwoerd

MAARSSEN

0:17:27

0:41:48

40,91

11

Sjaak van Hal

DEVENTER

0:17:33

0:42:06

40,62

12

Cees Tuytel

MARKNESSE

0:17:07

0:42:09

40,57

13

Jan-Dick den Das

LANDSMEER

0:17:35

0:42:16

40,46

14

Egbert van Wezenbeek

HOORN

0:17:43

0:42:20

40,39

15

Gerard Snel

LEIDEN

0:17:53

0:42:31

40,22

16

Rob Swenne

WISSENKERKE

0:17:38

0:42:34

40,17

17

Dinko Valerio

OEGSTGEEST

0:17:40

0:42:52

39,89

18

Henry Kappert

SLEEN

0:18:01

0:42:53

39,88

19

Daan van der Have

DORDRECHT

0:17:57

0:43:00

39,77

20

Henk Rijken

BREDA

0:17:54

0:43:12

39,58

21

Rik Meijering

LOENEN AAN DE VECHT

0:17:55

0:43:25

39,39

22

Victor van den Hoff

VELSERBROEK

0:18:17

0:43:43

39,12

23

John Knol

MARUM

0:18:10

0:43:48

39,04

24

Chris van den Hoven

ULVENHOUT

0:18:11

0:44:31

38,41

25

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:18:16

0:44:50

38,14

26

Piet Gemser

SNEEK

0:18:42

0:44:55

38,07

27

Gerard Koorn

LEIDEN

0:18:07

0:45:04

37,94

28

Theo Boom

OUDESCHILD

0:19:11

0:45:41

37,43

29

Klaas Bolks

HARDENBERG

0:18:56

0:45:56

37,23

30

Renato Simonis

DEN BURG

0:18:36

0:46:26

36,83

31

Hans Dekker

KAMPERLAND

0:19:01

0:46:27

36,81

32

Willem van Tatenhove

DE KOOG

0:18:44

0:46:44

36,59

33

Maarten Koorn

OOOSTEREND

0:18:50

0:47:00

36,38

34

Patrick Agterberg

MAARTENSDIJK

0:19:40

0:47:28

36,03

35

Vincent Koeckhoven

KAMERIK

0:19:07

0:47:30

36,00

36

Hans de Winter

DE WAAL

0:19:08

0:47:55

35,69

37

Eric van Steijn

HAARLEM

0:19:17

0:47:57

35,66

38

Timo Straat

ZWAAG

0:19:27

0:48:23

35,34

39

Ton Elders

BEVERWIJK

0:20:06

0:49:14

34,73

40

Jan Zijm

DEN BURG

0:20:36

0:49:49

34,33

41

Jan van Veen

ALKMAAR

0:20:31

0:49:50

34,31

42

Bernd Ramacher

MÖNCHENGLADBACH (DUITSLAND)

0:20:31

0:51:36

33,14

43

Jan Dekkers

MARUM

0:19:30

0:51:54

32,95

44

Martien Witte

DEN BURG

0:21:23

0:52:25

32,62

45

Coop den Ouden

DORDRECHT

0:23:20

0:54:38

31,30

46

Jan-Jacob Rab

DEN BURG

0:23:07

0:58:51

29,06

47

Ger Bullema

TOORNWERD

0:18:35

0:59:55

28,54

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:17:48

0:41:47

40,93

2

Harriët Koorn

LEIDEN

0:17:32

0:42:06

40,62

3

Marjan Andringa - van der Woude

MARRUM

0:17:25

0:42:19

40,41

4

Susanne Pathuis

MARUM

0:17:29

0:43:08

39,64

5

Esther van der Zwaan

GRONINGEN

0:17:51

0:43:40

39,16

6

Denise Betsema

DEN BURG

0:18:25

0:45:46

37,36

7

Gerda Brouwer

LEMMER

0:19:19

0:47:12

36,23

8

Margje Timmerman

STAPHORST

0:20:03

0:48:49

35,03

9

Lucie Veeger

DE COCKSDORP

0:23:09

0:55:24

30,87

10

Marit Zijm

DEN BURG

0:22:42

0:56:16

30,39

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Bettina Zijlstra

GRONINGEN

0:18:02

0:43:30

39,31

2

Simone Betsema

OUDESCHILD

0:18:21

0:44:10

38,72

3

Marti Valks

HILVERSUM

0:18:36

0:45:01

37,99

4

Miriam Lassche

MARKNESSE

0:18:57

0:46:07

37,08

5

Janette de Groot-Bron

JUBBEGA

0:19:09

0:47:28

36,03

6

Linda Krikke

KAMERIK

0:19:52

0:49:10

34,78

7

Ciska Stark

LEXMOND

0:21:17

0:51:56

32,93

8

Nel van Galen

AMEIDE

0:22:43

0:55:23

30,88

9

Helma van Veen

ALKMAAR

0:23:52

0:58:51

29,06

10

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

0:24:06

0:59:53

28,56

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:10:54

0:27:02

63,25

2

Jos Neefjes

WOUDENBERG

0:12:39

0:30:06

56,81

3

Jeroen Koeleman

WOGNOM

0:12:20

0:30:33

55,97

4

Wim Schermer

DE WOUDE

0:12:32

0:31:00

55,16

5

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:12:46

0:31:13

54,78

6

Swanette Tempelman

DRONTEN

0:13:02

0:31:51

53,69

7

Dirk Drost

KAMPEN

0:13:35

0:32:59

51,84

8

Klaas-Jan Boon

DE COCKSDORP

0:14:41

0:36:04

47,41

9

Robert-Jan Bakker

LEIDEN

0:14:52

0:36:26

46,93

10

Jan Reus

ENKHUIZEN

0:15:12

0:36:59

46,24