UITSLAG NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN VOOR
VRIJE RENNERS OVER 28,5 KILOMETER.
VERREDEN ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016.

       Heren 16 t/m 39 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Niels Zagers

UTRECHT

0:17:41

0:37:06

46,09

2

Sytse Leenstra

UTRECHT

0:18:01

0:37:58

45,04

3

Bram de Waard

PETTEN

0:17:51

0:38:01

44,98

4

Jordy Meerman

BREDA

0:18:26

0:38:17

44,67

5

Johannes de Groot

JUBBEGA

0:18:23

0:38:41

44,20

6

Remco Veldhuis

HAAKSBERGEN

0:18:30

0:38:51

44,02

7

Harm Buist

ZUIDLAREN

0:18:23

0:38:55

43,94

8

Pieter Smith

GRONINGEN

0:18:37

0:39:03

43,79

9

Sytze Brouwers

GRONINGEN

0:18:54

0:39:16

43,55

10

Gerben Oldenkamp

ZANDHUIZEN

0:19:07

0:39:19

43,49

11

Jasper Renema

HEUSDEN

0:18:39

0:39:27

43,35

12

Roderik Egberink

BUSSUM

0:18:28

0:39:29

43,31

13

Remco Koopman

DEN BURG

0:18:55

0:39:44

43,04

14

Wilco Timmerman

EMMELOORD

0:18:56

0:39:49

42,95

15

Luc Essink

ALMERE

0:18:47

0:39:56

42,82

16

Joost Bakker

GRONINGEN

0:19:07

0:40:17

42,45

17

Joost Korse

AMSTERDAM

0:19:36

0:40:31

42,20

18

Remco van der Zwaan

OOSTWOLD

0:18:42

0:40:33

42,17

19

Armando van Bruggen

PURMEREND

0:19:18

0:40:46

41,95

20

Vincent Jessen

TILBURG

0:19:12

0:40:48

41,91

21

Jan Sanders

BEUNINGEN

0:19:23

0:41:05

41,62

22

Gerlof Hofman

ADUARD

0:19:44

0:41:08

41,57

23

Anko Smilda

LEEK

0:19:56

0:41:14

41,47

24

Rogier Wesselman

WEESP

0:19:21

0:41:20

41,37

25

Thomas Verstraeten

ALMERE

0:19:59

0:41:34

41,14

26

Jan van Paassen

DEN HOORN (Z-H)

0:20:10

0:41:37

41,09

27

Jesse Hoven

OOSTEREND

0:20:14

0:42:11

40,54

28

Jesse van Gorkum

BURGUM

0:20:23

0:42:12

40,52

29

Roy Mulder

ALMERE

0:19:39

0:42:14

40,49

30

Onno Molenkamp

GRONINGEN

0:20:22

0:42:26

40,30

31

Carlos Lima

NEDERWEERT

0:20:14

0:43:03

39,72

32

Thijs de Lange

ZOETERWOUDE

0:20:53

0:43:36

39,22

33

Louis Prins

GRONINGEN

0:20:26

0:44:38

38,31

34

Jhonny Luke

AMSTERDAM

0:20:47

0:44:53

38,10

35

Sjors Jimmink

DE WAAL

0:21:20

0:45:03

37,96

36

Ronald Brans

GRONINGEN

0:21:34

0:45:19

37,73

37

Maurice Boonen

ERMELO

0:21:09

0:45:21

37,71

38

Hidde van Gorkum

BURGUM

0:21:56

0:45:29

37,60

39

Jochem Harinck

WOERDEN

0:21:44

0:46:09

37,05

40

Aldo Witte

DE KOOG

0:23:24

0:49:48

34,34

41

Jaap Hoogenraad

DEN BURG

0:23:26

0:50:14

34,04

       Heren 40 t/m 49 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Marthijs Wegdam

DALEN

0:17:54

0:36:59

46,24

2

Marcel Webers

MILSBEEK

0:17:50

0:37:32

45,56

3

Ben Plantinga

GLIMMEN

0:18:12

0:37:44

45,32

4

Lammert Haverkamp

ELBURG

0:18:05

0:38:08

44,84

5

Marko Jeletich

AMERSFOORT

0:18:23

0:38:36

44,30

6

Richard te Vaarwerk

NEEDE

0:18:46

0:39:24

43,40

7

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:18:34

0:39:41

43,09

8

Nico Bakker

HATTEM

0:19:12

0:40:03

42,70

9

Dirk-Jan Verspuij

HOOGBLOKLAND

0:19:09

0:40:06

42,64

10

Ard Neven

LEKKERKERK

0:19:22

0:40:18

42,43

11

Reinier Treur

UGCHELEN

0:18:58

0:40:23

42,34

12

Lorendz Boom

OUDESCHILD

0:19:07

0:40:33

42,17

13

Niels Bakker

DEN BURG

0:19:46

0:41:20

41,37

14

Pieter Boersma

FERWERT

0:20:13

0:42:05

40,63

15

Dolf Smit

EELDE

0:20:13

0:42:07

40,60

16

Rolf Hendriks

ALMERE

0:20:08

0:42:16

40,46

17

Klaas Smit

TYNAARLO

0:20:18

0:42:18

40,43

18

Jeroen Haring

SCHIPLUIDEN

0:19:58

0:42:25

40,31

19

Dick Veerman

VOLENDAM

0:20:06

0:42:48

39,95

20

Jurgen van Oorschot

VELP

0:20:41

0:43:05

39,69

21

Michon Cirkel

ARNHEM

0:20:58

0:44:27

38,47

22

Ard van Straten

KAMERIK

0:21:03

0:44:38

38,31

23

Niels Hartland

NIEUWEGEIN

0:21:28

0:45:19

37,73

24

Wannes Fey

DEN HOORN TEXEL

0:23:46

0:52:03

32,85

       Heren 50 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Johan Boonstra

GASTEREN

0:18:20

0:38:16

44,69

2

Michael Bolle

WEZEP

0:18:29

0:38:55

43,94

3

John Antens

WERNHOUT

0:18:37

0:38:59

43,86

4

Henny Rovers

ROOSENDAAL

0:18:34

0:39:14

43,59

5

Caspar Hermans

AMSTERDAM

0:18:34

0:39:16

43,55

6

Danny Witkamp

HILLEGOM

0:19:11

0:39:28

43,33

7

Arjan Bakker

GOUDA

0:18:39

0:39:38

43,15

8

Ron Aardenburg

HEEMSKERK

0:19:14

0:40:24

42,33

9

Bas Winkel

'S-GRAVELAND

0:40:38

42,08

10

Jan-Frits de Gans

AMSTERDAM

0:19:37

0:41:08

41,57

11

Mike Cooper

HAARLEM

0:19:26

0:41:32

41,17

12

Eric Schoonderwoerd

MAARSSEN

0:20:11

0:41:51

40,86

13

Dick van der Neut

DELDEN

0:20:04

0:41:54

40,81

14

Ad van Broekhoven

ZUNDERT

0:20:13

0:41:54

40,81

15

Karel van Turnhout

STEENBERGEN

0:19:31

0:41:56

40,78

16

Rob Swenne

WISSENKERKE

0:20:05

0:42:01

40,70

17

Rob van Leeuwen

PIJNACKER

0:20:03

0:42:11

40,54

18

Roelof van der Klis

NOOTDORP

0:19:55

0:42:28

40,27

19

Anton Dalhuijsen

LEIDEN

0:20:26

0:42:30

40,24

20

Wim de Wit

ZWIJNDRECHT

0:19:52

0:42:31

40,22

21

Emiel Kunkeler

ZUIDWOLDE

0:20:15

0:42:32

40,20

22

Egbert van Wezenbeek

HOORN

0:20:04

0:42:35

40,16

23

Gerard Snel

LEIDEN

0:20:18

0:42:39

40,09

24

Ralph Greupink

DALEN

0:20:29

0:42:53

39,88

25

Daan van der Have

DORDRECHT

0:20:27

0:43:03

39,72

26

Jos Witjes

LEEK

0:19:57

0:43:27

39,36

27

Michel Philippa

UTRECHT

0:20:23

0:43:28

39,34

28

Arjan Hulsebos

AMSTERDAM ZUIDOOST

0:20:36

0:43:33

39,26

29

Teun van Rossum

KORTENHOEF

0:20:24

0:43:53

38,97

30

Theo Verlouw

GORINCHEM

0:20:56

0:44:11

38,70

31

Gerard Koorn

LEIDEN

0:20:55

0:44:18

38,60

32

Victor van den Hoff

VELSERBROEK

0:20:47

0:44:32

38,40

33

Klaas Bullema

NIEUW SCHEEMDA

0:21:14

0:44:46

38,20

34

Jos van Barneveld

HEERENVEEN

0:21:30

0:45:12

37,83

35

Piet Gemser

SNEEK

0:21:41

0:45:52

37,28

36

Ton Elders

BEVERWIJK

0:21:31

0:46:06

37,09

37

Theo Boom

OUDESCHILD

0:22:07

0:46:15

36,97

38

Hans Dekker

KAMPERLAND

0:22:08

0:46:22

36,88

39

Vincent Koeckhoven

KAMERIK

0:21:51

0:46:24

36,85

40

Jan Dekkers

MARUM

0:22:00

0:46:59

36,40

41

Andries Oldenkamp

ZANDHUIZEN

0:22:01

0:47:11

36,24

42

Maarten Koorn

OOOSTEREND

0:22:20

0:47:27

36,04

43

Timo Straat

ZWAAG

0:22:49

0:48:32

35,23

44

Jan de Beer

DONGEN

0:22:22

0:48:52

34,99

45

Hans de Winter

DE WAAL

0:22:42

0:49:14

34,73

46

Robert Godfroid

MONNICKENDAM

0:18:49

0:49:50

34,31

47

Jan van Veen

ALKMAAR

0:23:12

0:49:57

34,23

48

Jan Zijm

DEN BURG

0:24:04

0:51:08

33,44

49

Martien Witte

DEN BURG

0:23:51

0:51:15

33,37

50

Bernd Ramacher

MÖNCHENGLADBACH (DUITSLAND)

0:24:48

0:51:58

32,91

51

Coop den Ouden

DORDRECHT

0:24:59

0:53:23

32,03

52

Harry Kingma

DEN BURG

0:24:49

0:53:41

31,85

53

Jan-Jacob Rab

DEN BURG

0:26:13

0:56:15

30,40

       Dames 16 t/m 34 jaar

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:20:25

0:42:31

40,22

2

Harriët Koorn

LEIDEN

0:20:22

0:43:25

39,39

3

Dionne Noordhof

ALMERE

0:21:37

0:44:48

38,17

4

Aniek Rooderkerken

UTRECHT

0:21:15

0:45:22

37,69

5

Daniëlle Paulusma

GRONINGEN

0:21:40

0:45:47

37,35

6

Marleen Aussems

ASSEN

0:21:57

0:47:13

36,22

7

Vivian Wal

LEEUWARDEN

0:22:57

0:48:42

35,11

8

Margje Timmerman

STAPHORST

0:23:03

0:49:06

34,83

9

Caroline Veeger

DEN BURG

0:26:59

0:59:32

28,72

       Dames 35 jaar en ouder

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Janny Kleinjan

ALMELO

0:21:02

0:43:37

39,20

2

Saskia Veerman

VOLENDAM

0:20:58

0:43:54

38,95

3

Jacqueline Postma

HOORN

0:44:17

38,61

4

Clare Roy

NAARDEN

0:21:17

0:44:51

38,13

5

Simone Betsema

OUDESCHILD

0:21:28

0:45:17

37,76

6

Janette de Groot-Bron

JUBBEGA

0:21:39

0:45:40

37,45

7

Miriam Lassche

MARKNESSE

0:21:33

0:46:00

37,17

8

Sonja Wassenberg

BINGELRADE

0:22:17

0:46:58

36,41

9

Natascha van der Vis

OUDESCHILD

0:21:56

0:47:02

36,36

10

Margriet Engelsma

NOORDWIJK

0:22:35

0:47:49

35,76

11

Kirsten Schramm

NEDERWEERT

0:22:41

0:48:19

35,39

12

Susanne Raschl

ARNHEM

0:24:20

0:51:42

33,08

13

Wiep Folkerts

HEERENVEEN

0:26:15

0:56:43

30,15

14

Helma van Veen

ALKMAAR

0:26:18

0:58:03

29,46

       Ligfietsen met stroomlijn

Naam

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:14:06

0:26:48

63,81

2

Clément Pillette

NUNSPEET

0:15:22

0:30:18

56,44

3

Ludwig de Groot

GROßEFEHN(GERMANY)

0:15:58

0:30:57

55,25

4

Cees Roozendaal

HIPPOLYTUSHOEF

0:15:55

0:31:09

54,90

5

Harry Lieben

GRONINGEN

0:16:16

0:31:24

54,46

6

Eva Navratilova

SWIFTERBANT

0:16:18

0:32:09

53,19

7

Theo van Goor

KOUDHOORN (PUTTEN)

0:18:09

0:36:28

46,89

8

Marloes Dries

PUTTEN

0:18:41

0:37:23

45,74

9

Wim Schermer

DE WOUDE

0:25:39

0:42:24

40,33

       Gastrenner

Pos.

Woonplaats:

Tussentijd

Eindtijd

Snelheid

1

Remco Grasman

EMMELOORD

0:17:15

0:35:37

48,01