Categoriewinnaars NK tijdrijden vrije renners
vanaf 1987


       Heren 16 t/m 39 jaar

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2016

Niels Zagers

UTRECHT

0:37:06

46,09

2015

Johan Tijssen

SINT-JANSKLOOSTER

0:36:49

46,45

2014

Johannes de Groot

JUBBEGA

0:37:23

45,74

2013

Sytse Leenstra

UTRECHT

0:36:47

46,49

2012

Mark Touwen

AMSTELVEEN

0:37:35

45,50

2011

Jurrien Rom Colthoff

AMSTERDAM

0:37:32

45,56

2010

Rick van Breda

DEN HELDER

0:37:39

45,42

2009

Marc Hulzebos

DEN HELDER

0:38:10

44,80

2008

Michael Ruska

VOLENDAM

0:40:47

41,93

2007

Dylan de Kok

STEENBERGEN

0:54:30

45,14

2006

Dylan de Kok

STEENBERGEN

0:54:51

44,85

2005

Marcel de Koning

HIPPOLYTUSHOEF

0:54:32

45,11

2004

Marcel de Koning

HIPPOLYTUSHOEF

0:54:42

44,97

2003

Jordy Vinke

OUDESCHILD

0:56:47

43,32

2002

Paul-Jan de Graaf

DEN HELDER

0:56:07

42,77

2001

Marcel Snippe

JULIANADORP

0:55:29

43,26

2000

Pascal Arts

EDE

0:54:43

43,86

1999

Pascal Arts

EDE

0:55:33

43,20

1998

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:54:13

44,27

1997

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:56:03

42,82

1996

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:57:15

41,92

1995

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:58:15

41,20

1994

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:56:52

42,20

1993

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:55:31

43,23

1992

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:56:01

42,84

1991

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:56:50

42,23

1990

Jacco van Kooten

BREEZAND

0:58:27

41,06

1989

Marco Windt

SCHAGEN

0:57:25

41,80

1988

John Swanenburg

HOORN

1:00:53

39,42

1987

Jan v.d. Vaart

BREEZAND

0:57:55

41,44


       Heren 40 t/m 49 jaar

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2016

Marthijs Wegdam

DALEN

0:36:59

46,24

2015

Renee Horians

OUD GASTEL

0:37:41

45,38

2014

Renee Horians

OUD GASTEL

0:37:41

45,38

2013

Remco Grasman

EMMELOORD

0:37:16

45,89

2012

Ben Plantinga

GLIMMEN

0:37:31

45,58

2011

Marcel van Beek

EGMOND AAN ZEE

0:38:48

44,07

2010

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:38:20

44,61

2009

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:38:20

44,61

2008

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:39:07

43,72

2007

Ivano Zwirs

KWINTSHEUL

0:54:14

45,36

2006

Wieger Draayer

WIJCKEL

0:56:52

43,26

2005

Paul van Steijn

LEIDEN

0:54:17

45,32

2004

Wieger Draayer

WIJCKEL

0:55:00

44,73

2003

Ruud Lockx

WIERINGERWAARD

0:56:27

43,58

2002

Nico van Schaik

OOSTZAAN

0:56:52

42,20

2001

Wieger Draayer

WIJCKEL

0:54:37

43,94

2000

Bert Bakker

ZAANDAM

0:55:58

42,88

1999

Jos van Dorp

WIERINGERWAARD

0:57:57

41,41

1998

Carl Draayer

NIJEMIRDUM

0:55:14

43,45

1997

Evert Wijnberg

LEVERKUSEN DUITSLAND

0:59:31

40,32

1996

Cees Hoevelaken

KUDELSTAART

0:57:25

41,80

1995

Jos van Dorp

WIERINGERWAARD

1:00:15

39,83

1994

Harry Klinkert

BLOKZIJL

1:00:43

39,53

1993

Rein Oppewal

SNEEK

0:59:05

40,62

1992

John Swanenburg

HOORN

0:58:42

40,89

1991

John Swanenburg

HOORN

0:57:12

41,96

1990

John Swanenburg

HOORN

0:55:55

42,92

1989

John Swanenburg

HOORN

0:58:45

40,85

1988

Cees Hoevelaken

KUDELSTAART

1:01:52

38,79

1987

Cees Hoevelaken

KUDELSTAART

1:00:14

39,84


       Heren 50 jaar en ouder

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2016

Johan Boonstra

GASTEREN

0:38:16

44,69

2015

Pieter Aben

NIJMEGEN

0:38:50

44,03

2014

Hans Post

NOOTDORP

0:38:18

44,65

2013

Theo Joosten

SPAARNDAM

0:38:08

44,84

2012

Pieter Aben

NIJMEGEN

0:37:27

45,66

2011

Henny Rovers

ROOSENDAAL

0:38:18

44,65

2010

Henny Rovers

ROOSENDAAL

0:38:46

44,11

2009

Henny Rovers

ROOSENDAAL

0:39:41

43,09

2008

Jan Brouwer

BOLSWARD

0:44:32

38,40

2007

Robert Godfroid

MONNICKENDAM

0:56:29

43,55

2006

Jan Brander

URETERP

0:57:26

42,83

2005

Jan Brander

URETERP

0:55:13

44,55

2004

Ben Pouwels

CUIJK

0:58:47

41,85


       Dames 16 t/m 34 jaar

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2016

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:42:31

40,22

2015

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:41:47

40,93

2014

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:41:18

41,40

2013

Marion Gerssen

BEUNINGEN

0:42:29

40,25

2012

Nicole Voet

RENKUM

0:43:11

39,60

2011

Suzanne van Gelder

WOLVEGA

0:43:13

39,57

2010

Margo Klomp

AMSTERDAM

0:45:51

37,30

2009

Nynke Troelstra

GRONINGEN

0:42:39

40,09

2008

Suzanne van Gelder

WOLVEGA

0:43:58

38,89

2007

Marieke van Nek

LELYSTAD

1:04:47

37,97

2006

Maria Sterk

HALLUM

1:03:45

38,59

2005

Janny Kleinjan

ALMELO

1:00:48

40,46

2004

Maria Sterk

HALLUM

1:01:30

40,00

2003

Natascha van der Vis

OUDESCHILD

1:06:23

37,06

2002

Suzanne Wiertsema

AMSTERDAM

1:05:04

36,89

2001

Ingrid van Lubek

DEN BURG

1:07:20

35,64

2000

Natascha van der Vis

OUDESCHILD

1:06:44

35,96

1999

Natascha van der Vis

OUDESCHILD

1:05:01

36,91

1998

Laura Hak

ALKMAAR

1:07:28

35,57

1997

Natascha van der Vis

OUDESCHILD

1:11:27

33,59

1996

Marije van der Werf

ALKMAAR

1:11:15

33,68

1995

Carla Witte

AMSTERDAM

1:13:56

32,46

1994

Carla Witte

AMSTERDAM

1:15:12

31,91

1993

Lucienne Groenendijk

1:02:04

38,67

1992

Saskia van der Maat

DEN HELDER

1:11:32

33,55

1991

Ineke Molenaar

UITGEEST

1:08:04

35,26

1990

Erna Kuip

DEN BURG

1:08:28

35,05

1989

Erna Kuip

DEN BURG

1:10:12

34,19

1988

Nel Bruining

DEN HOORN

1:18:53

30,42

1987

Nel Bruining

DEN HOORN

1:10:51

33,87


       Dames 35 jaar en ouder

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2016

Janny Kleinjan

ALMELO

0:43:37

39,20

2015

Bettina Zijlstra

GRONINGEN

0:43:30

39,31

2014

Janny Kleinjan

ALMELO

0:42:45

40,00

2013

Suzanne van Gelder

WOLVEGA

0:43:51

39,00

2012

Janny Kleinjan

ALMELO

0:43:01

39,75

2011

Janny Kleinjan

ALMELO

0:41:22

41,34

2010

Janny Kleinjan

ALMELO

0:42:00

40,71

2009

Janny Kleinjan

ALMELO

0:42:33

40,19

2008

Annette de Bot

ROOSENDAAL

0:52:38

32,49

2007

Janny Kleinjan

ALMELO

0:59:37

41,26

2006

Natascha van der Vis

OUDESCHILD

1:11:05

34,61


       Licentiehouders

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2016

Remco Grasman

EMMELOORD

0:35:37

48,01

2013

Peter Koning

VENHUIZEN

0:35:43

47,88

2002

Jordy Vinke

OUDESCHILD

0:55:50

42,98


       Tandems

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2008

Jeroen Lute / Richard Bonhof

ZUID SCHARWOUDE/TWELLO

0:39:43

43,05

2007

Joop Verstraten/Arnold Polderman

AXEL

0:54:00

45,56

2006

Ronald van der Wal/Arnold Polderman

VLAARDINGEN/AXEL

0:54:50

44,86

2005

Heerco Gorter/Arnold Polderman

AXEL

0:53:59

45,57

2004

Remco Veldhuis/Luuk Lucassen

HAAKSBERGEN

0:54:36

45,05

2003

Wijnant van Gortel / Jan Mulder

APELDOORN/TWELLO

0:53:43

45,80

2002

Wijnant van Gortel / Jan Mulder

APELDOORN/TWELLO

0:55:04

43,58

2001

Wijnant van Gortel / Jan Mulder

APELDOORN/TWELLO

0:53:58

44,47

2000

Lennard van Drimmelen/Jan Mulder

APELDOORN

0:53:06

45,20

1999

Wijnant van Gortel / Jan Mulder

APELDOORN/TWELLO

0:54:06

44,36

1996

Angelique Mulder/Jan Mulder

APELDOORN

0:59:27

40,37

1995

Patrick van Gortel/Jan Mulder

0:55:49

43,00

1994

Patrick van Gortel/Jan Mulder

0:56:49

42,24


       Tandems Heren

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2011

Timo Fransen / Alfred Stelleman

ARNHEM/EINDHOVEN

0:36:21

47,04

2010

Peter van Agtmaal / Arnold Polderman

HUIJBERGEN/AXEL

0:35:52

47,68

2009

Dennis Raadtgever / Arnold Polderman

KAPELLE/AXEL

0:37:43

45,34


       Tandems Dames

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2011

Samanth van Steenis / Anouk van Bommel

AMERSFOORT/MAARSSEN

0:45:06

37,92

2010

Kim van Dijk / Kathrin Goeken

EINDHOVEN

0:39:54

42,86

2009

Kim van Dijk / Esther Crombag

HEERHUGOWAARD/BERG EN TERBLIJT

0:47:12

36,23


       Ligfietsen

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2012

Cor Zwaag

ANNA PAULOWNA

0:55:09

31,01

2009

Bob Vroegh

OOSTVOORNE

0:38:30

44,42

2008

Bob Vroegh

OOSTVOORNE

0:38:37

44,28

2007

Henk de Koning

HILVERSUM

0:53:07

46,31

2006

Henk de Koning

HILVERSUM

0:54:33

45,10

2005

Henk de Koning

HILVERSUM

0:53:02

46,39

2004

Erik van der Lippe

UTRECHT

0:53:13

46,23

2003

Allert Jacobs/John Poot

LELYSTAD

0:51:27

47,81

2002

Edgar Leijten

TILBURG

0:53:50

44,58

2001

Leo de Nooyer

MIDDELBURG

0:49:15

48,73


       Ligfietsen met stroomlijn

Jaartal

Naam

Woonplaats:

Eindtijd

Snelheid

2016

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:26:48

63,81

2015

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:27:02

63,25

2014

Jeroen Koeleman

WOGNOM

0:27:36

61,96

2013

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:28:40

59,65

2012

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:27:43

61,70

2011

Alwin Visker

SCHILDWOLDE

0:29:21

58,26

2010

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:27:44

61,66

2009

Ymte Sybrandy

DRONTEN

0:27:35

61,99

2008

Guus van Schoot

ALMERE

0:30:41

55,73

2007

Eduard Botter

WATERINGEN

0:46:46

52,60

2006

Harry Lieben

GRONINGEN

0:49:58

49,23

2005

Guus van Schoot

ALMERE

0:49:28

49,73

2004

Allert Jacobs

LELYSTAD

0:48:32

50,69

2003

Theo van Andel

ALMERE

0:45:50

53,67

2002

Frans van Schoot

ALMERE

1:02:38

38,32

2001

Jan Limburg

AMSTERDAM

0:55:21

43,36



Tot 2003 werd gereden over een afstand van 40 kilometer. Vanaf 2003 tot 2008 was de afstand 41 kilometer. Met ingang van 2008 is het parcours gewijzigd en is de afstand 28,5 kilometer geworden.

Niet in alle categoriën werd al vanaf 1997 gereden. De jaartallen geven weer vanaf welk jaar voor het eerst werd gereden in de betreffende categorie.